Seninle Yeniden 45 Bölüm Özeti – 9 Kasım Çarşamba – Raghav ve Isha Birlikte Uyudu!

Seninle Yeniden 45

Raghav Pallavi’ye Soğuk Davranır!

Seninle Yeniden 45. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 45. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 45. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 45. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 45.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 45.bölümde Raghav ve Isha bir otel odasında birlikte geceyi geçirir. Raghav sabah büyük bir pişmanlıkla uyanır. Pallavi’yse tüm gece onu aramıştır. Seninle Yeniden 45.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 44.bölümde Raghav, Isha’yı bir arabaya bindirilip götürüldüğünü görmüştü. Raghav arabayı takibe alır. Isha da baygındır. Raghav arabayı durdurup adamı dövmeye başlar. Isha bilinci yerine geldiğinde Raghav’ı durdurur ve Sumit’in eski kocası olduğunu söyler. Raghav, Isha’yı elinden tutup götürür.

Pallavi ise Raghav için endişelenir. Raghav’a ulaşamadığı için Farhad ile birlikte karakola gitmiştir. Raghav da Isha’dan kendisini bırakıp Sumit’i tercih ettiğini para için gittiğini ima eder. Isha geçmişi konuşmak istemese de babasının tehditi yüzünden evlendiğini yoksa babasının Raghav’ı öldüreceğini anlatır.

Pallavi ve Kirti arasını düzeltmiştir. Sunny ise bu durumdan hoşnutsuzdur. Pallavi Raghav’ı aramaya gidecektir. Pallavi, Kirti’nin gelmesini istemez. Kirti, Sunny’i gitmesi konusunda uyarır.

Sharda bile Raghav için endişelidir. Grevin ortasında kaldığını düşünür. Raghav ise Isha’yla geçmişi konuşur. Isha ondan başka kimseyi sevmediğini Sumit’le 3 yıl önce boşandığını ve her gün ağladığını söyler. Raghav şimdi evli ve çok mutlu olduğunu açıklar. İkili alkol alınca Isha sarhoş olup Raghav’a sarılmaya başlar.

Pallavi ise grev bölgesine ulaşır. Laksmi sokağa çıkma yasağı olduğunu söyler. Pallavi’nin diretmesiylSunny ve Pallavi’yi karakola gönderir. Pallavi Farhad’a ulaşmaya çalışırken Sunny söylenir.

Raghav ve Isha da birlikte uyur. Isha, Raghav’ın Pallavi’nin adını söylediğini duysa da hep bu anın hayaliyle yaşadığını söyleyip Raghav’ı öper.

SARHOŞ OLACAĞINI BİLDİĞİ HALDE İÇEN RAGHAVI SİZ PALLAVİ OLSAYDINIZ AFFEDER MİYDİNİZ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Ertesi sabah Raghav uyanır. Gömleği yoktur ve yanında uyuyan Isha’ya bakar. Ne yaptığını düşünür. Pallavi’nin kendisini defalarca aradığını fark eder. Pallavi, Raghav’ın olduğu otele gelir. Raghav ve Pallavi karşılaşmaz. Raghav ve Pallavi telefonda konuşurken yeniden hat kesilir. Raghav iyi olduğunu şehre döndüğünü söyler. Isha Pallavi’yi görünce saklanır. Sunny bu durumu fark edip şüpheli bulur. Bu kadının kim olduğunu merak eder.

Sunny araştırmaya başlar. Raghav ve Isha’nın aynı oda da kaldıklarını öğrenir. Raghav eve gider. Kirti Sunny ve Pallavi’nin nerede olduğunu sorar. Bütün gece onu aradıklarını söyler. Pallavi içeri girip Raghav’a sarılır. Gözyaşları içinde onu çok merak ettiğini söyler. Raghav ise onu itekler. Pallavi bu tepkisini anlamaz. Jaya dönmüştür. Raghav’ın suratından yolunda gitmeyen bir şeyler sezer.

Seninle Yeniden 45 Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Pallavi Raghav’a ne kadar yakın davransa Raghav’ı terslemesiyle karşılaşır. Isha da Raghav’la konuşmak istediğini kendisini görmemezlikten gelmemesini ister. Isha mesajlarıyla Raghav’ı boğmaya devam eder. Raghav eve gittiğinde Pallavi bir misafiri olduğunu söyler. Isha elinde belgelerle gelmiştir. Pallavi onları yalnız bırakır. Raghav kendisini rahat bırakmasını ve Pallavi’yle evli olduğunu söyler.

Ertesi sabah Kirti elinde gazete haberi okur. Erkek arkadaşından ayrılan kızın intihar haberini okur. Dasri Raghav’ı da arayıp Isha’ya ulaşamadığını söyleyince Raghav koşarak Isha’nın evine gider. Isha’yı eski kocası tehdit ederek bağlamıştır. Isha saksı devirerek evde olduğunu belli eder. Raghav kapıyı kırarak Isha’yı çözer. Isha da hemen Raghav’a sarılır.

Jaya da pojaya hazırlanır. Deskmuklar’ı da çağırmış herkes eve gelmiştir. Raghav’ın nerede olduğu konuşulur. Yine Pallavi’nin aramaları cevapsız kalır. Isha ise Raghav’a Pallavi’yle arasına girmeyeceğini ama yerini istediğini söyleyip elini tutar. Raghav, Isha’yı da Rao malikanesine getirir. Isha’nın kaza geçirdiğini söyler. İyilik meleği Pallavi de Isha’yı içeri alır. Jaya ise burnundan solar. O kızı evinde istemese de sesini çıkarmaz. Amrita Isha’nın patronu olduğunu söyler. Tören esnasında Isha evden ayrılır. Amrita Isha’nın ev arayışında olduğunu öğrenip kendi evlerinde bir oda ayarlar. Poja sırası Raghav ve Pallavi’ye sıra gelince Raghav önemli bir iş olduğunu söyleyerek ayrılır.

Pallavi Raghav’a arkadan sarıldığında Raghav tepki gösterip Pallavi’yi iter. Pallavi neyin yanlış olduğunu sorar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir