Emanet 453 Bölüm Fragmanı 8 Kasım Salı – Nana Döndü! Şimdi Aşk Başlasın!

emanet 453

Emanet 453.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 453.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 453.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde belirttiğimiz gibi Yaman Nana’yı geri getirdi. Bunda elbette Yusuf’un payı çok büyük. Yaman geri adım attığı için epey gergin Ancak Nana onun bu gerginliğini almaya kararlı. Üstelik sadece bununla da kalmayacağa benziyor. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Nana’nın hükümdarlığı! Yusuf ile iyi bir uyum yakalayan Nana ona kendisini sevdirmeyi başardı. Elbette bu karşılıklı. Nana’da masum Yusuf’da kendinden ölen abisinden parçalar buldu. Onu sahiplenmeye karar vererek elinden geleni yaptı. Nana’nın bu çabası Yaman’ın geri adım atmasına ve Nana’nın konağa geri dönmesine sebep oldu.

Nana konağa efsane bir dönüş yaptı. Bu sefer olayları izleyen değil yönlendiren kişi olacak. En başta Yaman efendiyi adam etmeye karar veren Nana harekete geçecek. Yaman’ın öfke problemini çözmek için elinden geleni yapacak. Yaman Nana’nın bu hükümdarlığından dolayı epey mutsuz ancak yapabileceği bir şey yok.

Yusuf’un kozu! Nana ise elinde olan gücün farkında. O ne yaparsa yapsın Yaman’ın tepki göstermeyeceğini biliyor. Çünkü Yusuf’un üzülmesi ve ya Nana’nın tekrar konaktan gitme ihtimali işleri daha da kötüye götürebilir. Bu yüzden Yaman Nana’nın her isteğini yapmaya çabalayacak.

Üstelik zaman geçtikçe bu durum Yaman’ı mutlu etmeye de başlayacak. Çünkü Nana’nın amacı Seher’den sonra mutlu olmayı unutan Yaman’a eski mutluluğunu geri kazandırmak. Gelecek bölümde ikilinin bu yöndeki mücadelesine tanıklık edeceğiz. Ve bu mücadelede kazanın aşk olduğunu göreceğiz. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir