Seninle Yeniden 44 Bölüm Özeti – 8 Kasım Salı – Pallavi, Raghav ve Isha’nın Geçmişini Öğrendi!

Seninle Yeniden 44

Raghav, Isha’yı Görünce Dellendi!

Seninle Yeniden 44. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 44. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Kasım Salı günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 44. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 44. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 44.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 44.bölümde Raghav iş anlaşmasına eski sevgilisinin geldiğini görünce anlaşmayı iptal edip onu evinden kovar. Pallavi iki tarafında aşırı tepkisinden bir şeyler olduğunu sezer. Seninle Yeniden 44.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 44.bölümde Isha yani Raghav’ın eski sevgilisi onun evine iş toplantısı için gelecekti. Isha gelmeden sari mağazasında Pallavi’yle tanışmıştı. Dasri ve Isha yoldayken Raghav’ı Laksmi arar. Onunla buluşmak istediğini söyler. Raghav Laksmi ile buluşmaya giderken Isha ve Dasri de Rao malikanesine giriş yapar.

Isha ve Dasri’yi Farhad karşılar. Isha evi incelemeye koyulur. Geçmişe gidip Raghav’la konuşmalarını hatırlar. Raghav’ın fotoğrafını görür. Gözyaşları içinde ona bakarken Farhad iyi olup olmadığını sorar.

Sunny ise dolapta çocukları içinde yer açmaya başlar. Bu Kirti’nin dikkatini çeker. Sunny’e tekrar bu evde yaşamayacaklarını kariyerine odaklanıp bir an önce taşınmak istediğini söyler.

Laksmi uzaklaştırma aldığını Raghav’ın bunu engellemesini istiyor. Karşılığında yasadışı iş yapmadığı sürece ondan uzak duracağını açıklar. Laksmi kızının gözünde başarısız konuma düşmek istemediğini belirtir.

Soluchana da burç yorumlarını okur. Pallavi’nin evlilik hayatının kötüye gideceğini okumuş Amrita’dan Pallavi’yi arayıp haber vermesini ister. Dasri iş anlaşmasını onaylar. Raghav ile telefonda görüşür. Isha’nın da Raghav’la konuşmasını ister. Telefonu Isha’ya verir. Raghav bu ses tonunu tanıdık bulur ve daha önce tanışıp tanışmadıklarını sorar. Isha Raghav’ın suratına telefonu kapatır. Raghav Isha’nın sesi olduğunu anlar. Isha’nın onu nasıl terk ettiğini hatırlar.

Isha acele ederek Dasri’ye başka bir toplantısı olduğunu gitmesi gerektiğini söyler. Isha gidecekken kapıdan Pallavi girer. Onlara ikramlarda bulunur. Isha, Pallavi’ye buraya nasıl geldiğini sorar. Pallavi Raghav Rao olduğunu bu evin sahibi olduğunu söyler. Kocasıyla iş anlaşması yapmak için onun burada olduğunu söyler. Isha, Raghav’ın fotoğrafına bakar ve Raghav’ın onunla evlenmesini istediğini hatırlar. Isha kabul etmez. Raghav ondan sadece 5 yıl ister. Raghav ondan başka kimseyle evlenemeyeceğini söyler. Isha bunları düşünürken Raghav Rao içeri girer. Isha korkudan tabağı elinden düşürür.

Raghav Dasri’ye Isha’yı işaret edip kim olduğunu sorar. Anlaşmayı hemen bozar. Elemanıyla birlikte çalışmak istemediğini söyler. Isha ve Dasri evden gider.

Seninle Yeniden 44 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Farhad neler olduğunu son zarardan sonra paraya ihtiyaçları olduğunu hatırlatır. Raghav yeni projeler bulacağını ama asla onlarla çalışmayacağını belirtir. Dasri, Raghav’ın davranışına kızıp ve bu adamın işi hak etmediğini söyler. Dasri sinirini Raghav’ı cezalandırarak çıkaracağını açıklar.

Pallavi, Farhad’tan son gelişmeleri öğrenir. Raghav’la konuşmayı dener. Pallavi, Raghav’la konuşmayı dener. Raghav o kızın güvenilir olmadığını belirtir.

Isha da Raghav’ın tepkisini hatırlayıp huzursuzlanır. Onun yüzünden bu işi kaybetmesini istemez. Gerekli yerleri arar.

Raghav’a borçlarıyla ilgili erteleme bilgisi gelmiştir. Raghav, Isha’nın kendisine yardım ettiğini anlar. Kağıtları da alıp onun yanına gider. Raghav yüzüne sözleşme kâğıtlarını fırlatır. Isha anlamamazlıktan gelir. Raghav ondan gelecek iyiliği istemediğini onun yalancı ve dolandırıcı olduğunu haykırır. Raghav geçmişin öfkesini kusarcasına bağırır. Pallavi içeri girip Raghav’ı iter. Ona ne yaptığını sorar. Pallavi, Isha’ya iyi olup olmadığını sorar ve Raghav’ı azarlar.

Raghav kendisini takip ettiği için Pallavi’ye kızar. Raghav ve Isha iş anlaşması için fazla tepki gösteriyordur. Kirti de bu Isha’nın kim olduğunu anlar. Isha da Dasri’nin anlaşma yapması için işinden istifa edeceğini söyler. Pallavi Raghav’a Isha’nın eski kız arkadaşı olup olmadığını sorar.

Raghav anlatmaya başlar. Isha’yla kısa sürede aşık olup ruh eşi olduğunu onsuz bir dakika bile yaşayamayacağını anlatır. Bir gün annesinin Isha’yı evlendirmek istediğini öğreniyor. Isha’nın zengin birini tercih etmesini yediremiyor. Aşkları yerine parayı tercih etmesine inciniyor. Pallavi’nin kucağına yatıp gözyaşları içinde anlatıyor.

Raghav, Pallavi’ye Isha’nın geçmişi olduğunu ve sadece Pallavi’yi sevdiğini ve onun bugünü ve geleceği olduğunu söyler. Pallavi bunu bildiğini ve bundan şüphe duymadığını açıklar.

Ertesi gün Pallavi iki taraf içinde sorunları çözer. Dasri ile konuşup iş anlaşmasını bağlar. Amrita da Isha’nın yanına işe başlayacaktır. Pallavi, Isha’ya da söyleyecek birkaç kelamı vardır. Onun bencil olduğunu para için Raghav’ı kalbini kırdığını söyler. Pallavi konuşmasını bitirdikten sonra telefonları karıştırır. Isha’nın telefonunu alır. Raghav da Pallavi’ye romantik mesajlar atar. Akşam evde bunun muhabbeti dönünce Pallavi kendisine mesaj gelmediğini söyler. O sırada Isha gelip Pallavi’ye telefonunu verir. Pallavi Raghav’ın ne mesaj gönderdiğini Isha’nın nasıl karşılık verdiğini merak eder. Raghav da evden kaçarak gider.

Raghav gittiği yerde telefonu çekmez. İş yerinde de bir takım olaylar çıkmıştır. Farhad hemen Pallavi’ye haber verir. Raghav da bir otel odası bulur. Sahibi henüz gelmediği için odayı o tutar. Odanın asıl sahibi Isha çıkar. Hemen orayı terk eder. Raghav daha sonra pişman olur. Gece yarısı Isha’nın nereye gideceğini dert edinir. Onun bir arabaya bindirildiğini görüp takip eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir