Seninle Yeniden 43 Bölüm Özeti – 7 Kasım Pazartesi – Raghav’ın Eski Sevgilisi Dönüyor

Seninle Yeniden 43

Kirti Hamile!

Seninle Yeniden 43. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 43. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 43. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 43. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 43.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 43.bölümde Pallavi vurulacak! Raghav tutuklanmayla karşı karşıya… Pallavi, Raghav’ı kurtarmak için kendisini kurşunların önüne atıyor. Raghav’ın aklı başına gelecek mi? Seninle Yeniden 43.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 43.bölümde Laxmi ev arama izniyle tekrardan Rao konağına giriş yapar. Raghav ondan artık durmasını ister. Kirti ise evde neler olup bittiğinden bir haberdir. Laxmi Pallavi’nin odasına girecekken kayıp elmasların bulunduğu haberi gelir. Raghav da istediğine ulaştığını artık kendisini rahat bırakmasını ister.

Pallavi’nin yanında Amrita vardır. Herkes çok üzgündür. Kirti ise Sunny’nin nereye kaybolduğunu düşünür. Farhad Sunny’i bir odaya kilitlemişti. Kirti tekme sesleri duyar ve kapıyı açar. Kirti Sunny’nin ne işler karıştırdığını merak eder.

Farhad Amrita’yı eve bırakır. Milind ise Amrita’yı Farhad’la görünce kızıp tokat atar. Farhad’a kızından uzak durması için yineler. Daha sonra Milind pişman olur. Amrita’ya tokat attığı için özür diler.

Raghav ise Pallavi’nin başında ağlıyordur. Ondan bir an önce uyanmasını ister. Pallavi’nin nabzı gider. Onu hayata döndürmek için çaba harcanır ama doktor üzgün olduğunu söyler. Raghav tehditler savurunca hemşire Pallavi’yi geri döndürür.

Pallavi Uyandı! Pallavi’nin bilinci yerine gelmiştir. Pallavi Raghav’ı en son bıraktığı gibi bulmadığını söyler. Raghav hatasının farkına vardığını ailesini kaybetmek istemediğini söyler.

Milind, Vijay, Amrita Pallavi’yi ziyarete gelir. Vijay çabuk iyileşmesini istediğini belirtir. Herkesin endişeli olduğunu söylüyor. Amrita Pallavi’ye Raghav’ın kendisine çok değer verdiğini söyler.

Raghav, Pallavi’ye 7 gün boyunca bakar.  Pallavi ilaç içme konusunda aksilik çıkarır.

Amrita Farhad’a ne mesaj atacağını düşünür. Soluchana evlenmeleri konusunda baskı yapar. Mansi ise kardeşinin kendisinden önce evlenmiş olmasını kaldıramayacağını düşünür.

Pallavi, Jaya ile görüşür. Raghav’ın tekrar kötü yola dönmeyeceğine söz verdiğini ve tüm sonuçlarına katlanacağını bu yüzden onu mutlu etmek için en sevdiği yemekleri pişirdiğini anlatır.

Seninle Yeniden 43 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Seninle Yeniden 43 bölümde Raghav artık akşam yemeklerinde lükse kaçmamalarını kemer sıkma politikası uygulayacaklarını söyler. Artık eskisi gibi kazanamayacaktır. Farhad eve sarhoş gelir. Pallavi bunun ciddi bir mesele olduğunu söyler. Mansi, Farhad’a kız kardeşinin iyi biri olmadığını kendisini kurtarıp mutlu bir hayat yaşamasını ister.

Kirti Hamile! Kirti ise kusmaya başlamıştır. Yemekten midesinin bozulduğunu söyler. Sunny’den eve doktor çağırmasını ister.

Pallavi ise Raghav’a alkolu yasaklamıştır. Raghav’ın üstünde gerginlik hakimdir. Doktor, Kirti’yi muayene eder ve ondan hamilelik testi yaptırmasını ister. Kirti hamile kalamayacağımı söyleyerek doktora kızar. Sunny sadece kafa karışıklığını gidermek yapılmasını ister. Doktor testin pozitif çıktığını söyler. Kirti ağlamaya başlar. Sunny ise sevinmeye başlar. Bu çocuğun onu bu evde kalıcı tutacağını söyler. Pallavi Kirti’nin hamile olduğunu duyar. Sunny her ne kadar sevinçli olsa da Kirti kariyerini düşünür. Paraları yokken bir çocuğa bakamayacağını düşünür.

Raghav odasında Pallavi’nin sakladığı paraları ararken eski sevgilinden kalan kayıtlar bulur. Raghav öfkelenir.

Pallavi Destek Oldu! Pallavi ise Kirti’nin yanına gider. Kirti’ye her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Ona her şeyi duyduğunu söyler. Kirti düşüncelerini onunla da paylaşır. Pallavi başarılı kadınlarında çocuk sahibi olduğunu söyler. İyi bir destekle bunu halledebileceğini anlatır. Kirti ve Pallavi birbirine sarılır. Sunny ilk defa Pallavi’nin yardımı dokunduğunu düşünür. Sunny, Rocky’yi arar ve Kirti’nin hamile olduğunu bu mülkün sahibi olmasını kimsenin engelleyemeyeceğini söyler. Raghav kız kardeşinin anne olacağını duyunca mutlu olur. Pallavi artık Sunny’i kabul etmesini kardeşine destek vermesini ister.

Pallavi Raghav’ı bu kadar inciten geçmişini merak eder. Raghav güveninin kırıldığını ama Pallavi’nin tamir ettiğini söyler.

Vijay, Raghav’ın okulda, sivil toplum kuruluşlarında, yaşlılık evlerinde pek çok hayır işi yaptığını görür. Onun hakkında yanlış fikirleri olabileceği kanısına varır.

Raghav’ın geçmişe gitmesiyle birlikte eski sevgili diziye giriş yapacak! Isha oldukça gergindir. Patronu Jaya mücevherin sahibiyle toplantı ayarladığını söyler. Isha geçmişte Raghav’ın ekonomik statüsünü beğenmediği için terk etmiştir. Isa yolda üzerine kahve döker. Pallavi’nin sari mağazasına girerler. Pallavi ona bu sarilerin şans getireceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe
  Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe Vazgeçemem 17.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 17.bölümünde Hammad, Haris ve İsra’nın evlenmesini onaylarken İsra buna karşı çıkar. İsra, Haris ile kuzenin konuşmalarına kulak misafiri olur. Kendiyle ilgili planları sonunda öğrenecek midir? Vazgeçemem 17. bölüm özeti devam ediyor.
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir