Emanet 452 Bölüm Fragmanı 7 Kasım Pazartesi – Yaman’ın Pişmanlığı! Nana Geri Gelecek mi?

Emanet 452

Emanet 452.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 452.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 452.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş bölümde Nana’nın yaptığı hataları ve Yaman’ın ona bakış açısını dile getirmiştik. Nitekim Yaman ön yargılarının önüne geçemeyerek Nana’yı konaktan gönderdi. Ancak Yaman çok geçmeden büyük bir yanlış yaptığının farkına varacak. Peki konakta gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Yaman’ın hatası! Nana’nın konaktan gitmesi Yusuf’a büyük bir travma yaşattı. Yaman Yusuf’un bu durumunu görünce yaptığı kararın yanlış olduğunu fark etti. Ancak Yaman için ikinci bir şok daha yaşandı. BU da konak hizmetçisinin Nana’ya yaptığı oyun. Bu iki gerçek Yaman’ı büyük bir pişmanlığa sürükleyecek.

Normal şartlarda bu gerçeği gören biri hemen Nana’yı arayıp özür dileyerek bu olayı tatlıya bağlamak ister. Ancak Yaman’ı tanıyanlar bunun pekte mümkün olmayacağını iyi bilir. Yaman Kırımlı’nın özür dilemesi bu zamana kadar çok görülmüş bir şey değil.

Yusuf çok üzgün! Her ne kadar Yaman’ın kırmızı çizgileri bu denli sert olsa da bu çizgiler gelecek bölümlerde oldukça esneyecek. Yaman gururunu bir kenara bırakarak Nana’yı geri getirmek için yollar arayacak. Ondan nasıl özür dileyeceğini veya onu nasıl geri getireceğini düşünüp duracak! Ve hepimizi şaşırtacak sahneler yaşanacak. Gururu, sertliği ile bildiğimiz Yaman Kırımlı paşa paşa Nana’nın ayağına gidip onu geri getirecek.

En başta büyük bir sorun gibi görünen bu olay aslında ikiliyi birbirine yakınlaştıracak bir anahtar görevi üstlenecek. Tıpkı geçmişte Seher ve Yaman arasında olduğu gibi. Yaman önyargılarıyla hareket etmemesi gerektiğini tekrar anlayacak. Bundan sonra da Nana’ya karşı daha sabırlı olacak.

Son olarak biz izleyiciler açısından da şunu söylemeden olmaz. Yaman’ın kendini affettirme çabası çok ama çok eğlenceli olacak. Nana kendini ağırdan satıp Yaman’ın burnunu sürtmeye karar verirse eey eğleneceğiz diyebilirim. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir