Emanet 452 Bölüm Fragmanı 7 Kasım Pazartesi – Yaman’ın Pişmanlığı! Nana Geri Gelecek mi?

Emanet 452

Emanet 452.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 452.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 452.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş bölümde Nana’nın yaptığı hataları ve Yaman’ın ona bakış açısını dile getirmiştik. Nitekim Yaman ön yargılarının önüne geçemeyerek Nana’yı konaktan gönderdi. Ancak Yaman çok geçmeden büyük bir yanlış yaptığının farkına varacak. Peki konakta gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Yaman’ın hatası! Nana’nın konaktan gitmesi Yusuf’a büyük bir travma yaşattı. Yaman Yusuf’un bu durumunu görünce yaptığı kararın yanlış olduğunu fark etti. Ancak Yaman için ikinci bir şok daha yaşandı. BU da konak hizmetçisinin Nana’ya yaptığı oyun. Bu iki gerçek Yaman’ı büyük bir pişmanlığa sürükleyecek.

Normal şartlarda bu gerçeği gören biri hemen Nana’yı arayıp özür dileyerek bu olayı tatlıya bağlamak ister. Ancak Yaman’ı tanıyanlar bunun pekte mümkün olmayacağını iyi bilir. Yaman Kırımlı’nın özür dilemesi bu zamana kadar çok görülmüş bir şey değil.

Yusuf çok üzgün! Her ne kadar Yaman’ın kırmızı çizgileri bu denli sert olsa da bu çizgiler gelecek bölümlerde oldukça esneyecek. Yaman gururunu bir kenara bırakarak Nana’yı geri getirmek için yollar arayacak. Ondan nasıl özür dileyeceğini veya onu nasıl geri getireceğini düşünüp duracak! Ve hepimizi şaşırtacak sahneler yaşanacak. Gururu, sertliği ile bildiğimiz Yaman Kırımlı paşa paşa Nana’nın ayağına gidip onu geri getirecek.

En başta büyük bir sorun gibi görünen bu olay aslında ikiliyi birbirine yakınlaştıracak bir anahtar görevi üstlenecek. Tıpkı geçmişte Seher ve Yaman arasında olduğu gibi. Yaman önyargılarıyla hareket etmemesi gerektiğini tekrar anlayacak. Bundan sonra da Nana’ya karşı daha sabırlı olacak.

Son olarak biz izleyiciler açısından da şunu söylemeden olmaz. Yaman’ın kendini affettirme çabası çok ama çok eğlenceli olacak. Nana kendini ağırdan satıp Yaman’ın burnunu sürtmeye karar verirse eey eğleneceğiz diyebilirim. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın