Seninle Yeniden 42 Bölüm Özeti – 6 Kasım Pazar – Laxmi, Pallavi’yi Vurdu!

Seninle Yeniden 42

Pallavi’ni durumu ağır!

Seninle Yeniden 42. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Kasım Pazar günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 42. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 42.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 42.bölümde Pallavi vurulacak! Raghav tutuklanmayla karşı karşıya… Pallavi, Raghav’ı kurtarmak için kendisini kurşunların önüne atıyor. Raghav’ın aklı başına gelecek mi? Seninle Yeniden 42.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 42.bölümde Pallavi, Raghav’a isyan bayrağını çekmişti. Raghav’ın parasına ortak olmamak için işe girmiş ve kendi parasını kazanacağını söylemişti. Raghav ise buna hoş bakmaz. Pallavi’nin işe gitmesini istemez.

Pallavi yeni işine gider. Hemen müşterilere ilgi gösterip satışını yapar. Patronu Pallavi’nin yaklaşımını beğenir. Pallavi, Amrita’yı görür ve ona koşar. Amrita bir iş bulduğunu öğrendikten sonra onu tebrik eder. Amrita daha sonra Vijay’ın işe başladığını anlatır. Bu bilgi Pallavi de yoktur. Raghav, Vijay’ı işe almıştır.

Farhad, Vijay’e muhasebecilik olarak işini verir. Raghav gelir ve Farhad’a ihale işlerini sorar. Elmasları kimin alacağını düşünürler. Raghav, elmasları Vijay’a aldıracaktır.

Laxmi ise Raghav’ın hükümet ihalesini az ödediği konusunda bilgilendirilir. Laxmi, Raghav’a dair her ayrıntıyı kanıtlarla birlikte almak ister.

Raghav yeni iş ihalesi aldığını annesine anlatır. Pallavi onu görmemezlikten gelerek tebrik eder.

Farhad teslimat yapması için Vijay’ı çağırır. Farhad’ı takipte olan müfettiş hemen Laxmi’ye haber verir. Laxmi Pallavi’nin dükkanına gelir. Pallavi Laxmi’yi görünce aklına Raghav gelir ve ona bir şey olduğunu zanneder.

Pallavi, Viraj’ı görür ve ona burada ne yaptığını sorar. Laxmi, Vijay’ın Raghav için çalıştığını söyler. Laxmi Vijay’ın elindeki çantayı alır ve elmas kaçırdıklarını söyler. Çantanın içindense dosyalar çıkar. Laxmi aradığı kanıta ulaşamazken Vijay ve Pallavi ise korkmuştur. Sunny, Polis karakolunu ziyaret eder ve Laxmi’ye yardım teklifinde bulunur.

Pallavi iş çıkışı Laxmi’ye rastlar. Laxmi onu evine bırakmayı teklif eder. İkili sohbet eder. Raghav ise Pallavi’yi Laxmi’nin arabasından inerken görünce bozulur. Pallavi’nin arkasından iş çevirdiğini düşünür.

Seninle Yeniden 42 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Seninle Yeniden 42 Bölümde Bu yüzden Raghav ve Pallavi kavga eder. Raghav Pallavi’yi suçlamaya başlar. axmi’nin gümrükte güvenliği arttırdığını Laxmi’ye her şeyi anlattığını düşünür.

Raghav’a Gizli Operasyon! Ertesi gün Raghav kılık değiştirerek elmasları almaya gider. Farhad ve Raghav’ın planını Sunny’e duyar. Sunny Laxmi’ye duyduklarını anlatır. Operasyon için herkes yerlerini alır. Farhad ve Raghav telefonlarını kapatır. Bir adam Pallavi’ye ulaşır. Raghav’ın kendisine çok yardımcı olduğunu onun başının derde girmesini istemediği için operasyon yapılacağını haber verir.

Pallavi Ağır Yaralı! Pallavi hemen Raghav’ın yanına koşar. Ona bunun tuzak olduğunu anlatmaya çalışır. Raghav inanmaz. Siren seslerini duyunca aklı başına gelir. İkili kaçmaya başlar. Laxmi’nin dur emrine karşılık Pallavi’nin aklına Abishek gelir. Bu sefer vurulan Pallavi olur. Raghav Pallavi’yi de kucaklayıp kaçmaya başlar. Pallavi’nin tutuklanmaması için hastaneye gidemez. Bu yüzden eve hastane ortamı yaptırır. Farhad hemen doktor ve bir hemşire bulur. Sunny ise Raghav’ın neden hala tutuklanma haberlerinin düşmediğini merak eder. Laxmi, Rao konağına gelir. Raghav ve Pallavi’yi sorar. Raghav bu olayı çözmek içi Laxmi’nin karşısına dikilir. Ondan kanıt ister. Evini aramak içinde izin belgesini sorar. Laxmi arkasına baka baka çıkmak zorunda kalır.

Pallavi’nin de durumu kötüdür. Raghav ise aklı başına gelmiştir. Elmasları göndermesini ister. Raghav, Pallavi’nin bilincinin açılmasını bekler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir