Seninle Yeniden 33 Bölüm Özeti – 28 Ekim Cuma Mandar’ın Kirli Tuzağı!

Seninle Yeniden 32

Mandar Pallavi’yi Bayılttı Odasına Götürdü…

Seninle Yeniden 33. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 33. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ekim Cuma günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 33. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 33. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 33.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 33.bölümde Mandar, Pallavi ve Raghav’ın arasını bozmayı başarıyor. Pallavi’nin Mandar’ın gerçek yüzünü görmesi gereklidir. Seninle Yeniden 33.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 33.bölümde evde mutluluk hakim. Raghav ve Pallavi, Mandar’ı kafalarına takmadan evde birbirleriyle ilgilenip mutlu mesut yaşarlar. Jaya ikilinin çocuk gibi birbirini kovalanmasından son derece memnundur.

Pallavi Gprs Gördü! Farhad ve Raghav konuşurken Kirti onları duyar. Raghav, Pallavi’nin çantasına gprs koyduğunu söyler. Pallavi, Jaya ve Kirti kahvaltı masasında oturuyordur. Tapınak dönüşü Mandar gelir ve yanlışlıkla telefonunu Pallavi’nin çantasında unutmuş olabieceğini söyler. Pallavi kontrol eder ve telefonu bulamadığını söyler. Kirti yardımcı olmak istediğini söyleyip çantasındakileri döker. Çantadan gprs düşer. Bu arada Kirti, Mandar’ı haberdar etmiştir. Pallavi’ye anlık takip edildiğini söyler.

İkilinin Arası Bozuldu! Pallavi bunu kimin yaptığını anlayamaz. Kirti, Raghav’ı ima etse de Pallavi ona inanmaz. Raghav’ın bir açıklama yapmasına da izin vermez. Çünkü onun yapmadığını söyler. Raghav daha fazla dayanamaz ve itiraf etmek zorunda kalır. Mandar da üste çıkmaya çalışır. Pallavi Mandar’ı gönderdikten sonra Raghav’ın kendisine güvenmiyor oluşuna bozulur. Raghav, Mandar’a güvenmediğini defalarca açıklar.

Düşman İçerde! Kalleş Kirti… Kirti, Sunny’nin yanına gider ve makarnanın tadını çıkarır. Çok rahat bir şekilde yakında Pallavi ve Raghav’ın ayrılacağını söyler.

Mandar eve gidince bayılır. Hemen doktor Ramya gelir ve Mandar’ın epilepsi hastalığının nüksettiğini hemen Pallavi’nin yanında olmasını ister. Sharda doktora Pallavi’nin gelemeyeceğini söyleyerek kendisinin ilgileneceğini ima eder. Vijay ise oradan ayrılır.

Seninle Yeniden 33 Bölüm Özeti

Jaya da oğlundaki hüznü fark eder ve ona destek çıkar. Pallavi’nin gönlünün ondan başkasının alamayacağını söyler.

Terapist Pallavi! Pallavi, Raghav’ı düşünürken elini keser. Raghav koşup yardımcı olmak ister. Vijay gelir ve yardıma ihtiyaçları olduğunu söyler. Raghav bunun duygusal bir şantaj olduğunu açıklar. Pallavi ise Mandar iyileşene kadar orada kalacağını söyleyip ayrılır!

PALLAVİ, BU HAREKETİYLE RAGHAV'A HAKSIZLIK ETTİ Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Pallavi Yoksa Mandar Komalık! Saçmalığın Daniskası… Ramya, Pallavi’ye Mandar’a yardımcı olmasını ister. Yakında komaya girebileceğini de ekler. Sharda ise Pallavi’nin gelmesinden hoşnutsuzdur.

Mandar Pallavi odasından çıkınca gözlerini açar. 7 gün botunca Pallavi’ nin bu evde kalacağını söyler. Mandar, Raghav’ı arar ve onu huzursuz eder. Pallavi’nin artık bu evde yaşamaya başlayacağını senin aşk hikayen bitti, benimki başladı der. Raghav öfkelenir. Onu durduran Jaya olur. Öfkesine yenildiğini işlerin çığırından çıkığını söyler. Sabretmesini ve Pallavi’yi beklemesini ister.

Pallavi İyice Şaşırdı! Sharda, Palllavi’ye zamana kadar kalacağını sorar. Pallavi düşünmediğini söylerken Vijay, Mandar iyileşene kadar gitmemesi için yemin ettirir. Pallavi de hemen yemin eder.

Raghav daha fazla dayanamaz ve ağlayarak Pallavi’yi arar özür diler. Ona ne düşündüğünü anlatır. İki tarafta gözyaşlarıyla telefonu kapatır. Milind, Pallavi’nin ağladığını görür ve ona doğru yürür. Durumun Raghav’la bir ilgisi olup olmadığını sorar. Pallavi ona sarılır ve ağlamaya başlar. Yorulduğunu ve ne yapması gerektiğini bilmediğini söyler. Amrita gelir ve projesi olduğunu Pallavi ve Raghav için tören düzenleyeceklerini söyler. Sharda, Jaya ile konuşacağını haber verir.

Seninle Yeniden 33 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi, Mandar’a ilaçlarını verir. Mandar son olanlardan sonra gelmesine gerek olmadığını ailesinin onlarla ilgileneceğini söyler. Raghav, Pallavi’yi arar. Pallavi tekrar içeri girdiğinde Mandar’ı yerinde bulamaz. Mandar yüksekçe bir yere çıkmıştır ve birden kendine gelmiş gibi yapar. Nasıl çıktığını bilmediğini ifade ederek hala iyi olmadığını vurgular. Aile üyeleri de endişeyle gelir. Mandar, Pallavi olmasaydı çok kötü şeyler olabilirdi der.

Sharda Rao’ların evine gitmiş yapacakları töreni anlatmaktadır. Sharda Raghav’dan üzülmemesini Pallavi’nin ona döneceğini söyler. Raghav bu tören için heyecanlanır ve yakışıklı olacağına söz verir. Mandar ise evde yapılacak törene Raghav’ın geleceğini duyunca şoke olur.

Pallavi, Raghav için kheer yani Hint tarzı sütlaç pişirir. Mandar bunu görür. Mandar’ın kötü planları vardır. Sunny aracılığıyla bu sütlacın içine bir şeyler katacaktır. Jaya Sunny’nin geldiğini görünce morali bozulur. Kirti herkese inat Sunny’nin elinden tutar.

Mandar’dan Kirli Tuzak! Raghav Deskmukh evine gelir. Pallavi, Raghav’a sarılır. Mandar bunu görünce sinirlenir. Sunny, Mandar’ın yanına oturur ve planının gerçekleşip gerçekleşmediğini sorar. Pallavi, kheeri eline alıp Raghav’a uzatır. O anda Pallavi’yi dansa çıkarırlar. Pallavi dansta çok yorulmuştur. Raghav elleriyle kheerden Pallavi’ye yedirir. Pallavi, kheeri yedikten sonra sersemlemeye başlar. Raghav’ın fark etmemesi için Sunny Kirti’nin yanına gider. Raghav onları takip etmeye başlar. Pallavi bayılırken Mandar koşup yakalar. Jaya bunu görür ve Raghav’ı aramaya başlar. Raghav, Sunny’e vurur. Kirti araya girip karışmamasını ister. Jaya Raghav’ı uyarırken Raghav Mandar’ı fark eder. Mandar Pallavi’yi odasına götürür. Raghav, Mandar’dan durmasını ister, Mandar kapıyı içeriden kilitler. Pallavi Mandar’ın elini Raghav’ı düşünerek tutar.Raghav içeri girer ve Pallavi’nin başını Mandar’ın kucağına dayadığını görür.Sulochana bunu görünce Raghav’a güler. Pallavi Mandar’ın elini tutmuş gitme diyordur. Raghav şoke girer. Mandar Raghav’ı dışarı iter. Ortalık kızışır. Sharda Raghav’ı sakinleştirir. Mandar da babasına Raghav’ı şikayet eder. Vijay, Mandar’ın Raghav’ı karısı olduğunu bir kez daha hatırlatır. Raghav eline şişer. Jaya onu sakinleştirir. Sharda, Pallavi’nin kendi sorumluluğunda olduğunu söyler.

Raghav eve dönünce burnundan solar. Pallavi’yi defalarca arar ama o uyuyordur e Madar tüm aramaları siler. Sabah Pallavi Mandar’ın yatağında uyanır. Sharda ona olanları anlatır. Pallavi hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Raghav’ın da onu bırakıp gitmesine bozulmuştur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın