Düşman Başına 131. Bölüm Özeti – 25 Ekim Salı – Shanti, Shivam ve Chanda’nın Evlenmesini İstiyor!

Düşman Başına 131

Düşman Başına 131.bölümde neler olacak? Düşman Başına 131.bölümde Shanti Chanda ve Shivam’ın evlenmesini ister. Shivam bu konuda nasıl ikna edilecek? Düşman Başına 131.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 131.bölümde Shanti, Chanda ve Riya arasındaki kıyası sürdürür. Chanda’yı överken Riya’yla alay eder.

Riya poja yapar ve herkese prasad verir. Preeti, Riya ile tartışmaya başlar ve onun kaderine lanet eder. Riya, her ne olduysa kendi hatası olduğunu hatırlatır. Şivam yine kavgaları görünce sinirlenir.

Chanda, Shivam’a tiffin verir. Chanda sıcak verdiği için Shivam’ın eli yanar. Onu yeniden yaraladığı için özür diler. Riya bu Chanda’nın durdurulamaz olduğunu söyler.

Riya, Bunty arar. Shivam ile evliliğinin sallantıda olduğunu bir an önce gelmesini ister. Riya Shivam’a bir mektup verir. Riya istifa mektubunu hazırlamıştır. Chanda onları görünce ağlar.

Shanti, Sarla’yı arar ve evlerinde yeni bir drama olacağını çekip atacağını söyler. Riya Shanti’nin kaydını fark eder. Chanda’ya neden ağladığını sorar. Riya Chanda’ya çok iyi olduğunu Shivam’a tiffin yaptığı için teşekkür eder. Shanti, Riya’dan Shivam’dan uzak durmasını ve bu oyunculuğu durdurmasını ister.

Düşman Başına 131. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bunty, Riya’nın yanına gelir ve neden istifa ettiğini sorar. Riya, Chanda’nın Shivam’a yaklaştığını bu olaya odaklanması gerektiğini söyler. Shanti gelip Bunty’i evden kovar. Shanti, Chanda’dan kıyafet almasını ister. Chanda’ya küpeler verir. Shanti Shivam’ın ilk maaşıyla aldığını söyler ve Chanda’dan takmasını ister. Shanti Sarla’ya eğer Chanda testi geçerse, o zaman Chanda’nın Riya’yı evden göndereceğini söylüyor.

Eve yılan girer. Shanti çığlık çığlığa bağırır. Yılan Chanda’yı sokar. Chanda bayılır. Riya hemen ona ilk yardım yapar. Zehrin vücutta yayılmasını önler. Chanda kendisine gelir. Riya onu hayatını kurtardığını söyler. Chanda Riya’dan özür diler. Kimsesiz ve parasız kaldığı için bu evde kaldığını söyler. Hayatını kurtardığı için Riya’ya teşekkür eder. Chanda ve Riya arkadaş olmaya karar verir. Ama Chanda Shanti’den korktuğunu ifade eder. İkili gizli saklı görüşecektir. Bu arada Shanti Kuşya’dan Shivam’la konuşmasını istiyor. Chanda ve Shivam’ın evlenmesini ister. Bu konuda Sarla’yı da görevlendirir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir