Düşman Başına 131. Bölüm Özeti – 25 Ekim Salı – Shanti, Shivam ve Chanda’nın Evlenmesini İstiyor!

Düşman Başına 131

Düşman Başına 131.bölümde neler olacak? Düşman Başına 131.bölümde Shanti Chanda ve Shivam’ın evlenmesini ister. Shivam bu konuda nasıl ikna edilecek? Düşman Başına 131.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 131.bölümde Shanti, Chanda ve Riya arasındaki kıyası sürdürür. Chanda’yı överken Riya’yla alay eder.

Riya poja yapar ve herkese prasad verir. Preeti, Riya ile tartışmaya başlar ve onun kaderine lanet eder. Riya, her ne olduysa kendi hatası olduğunu hatırlatır. Şivam yine kavgaları görünce sinirlenir.

Chanda, Shivam’a tiffin verir. Chanda sıcak verdiği için Shivam’ın eli yanar. Onu yeniden yaraladığı için özür diler. Riya bu Chanda’nın durdurulamaz olduğunu söyler.

Riya, Bunty arar. Shivam ile evliliğinin sallantıda olduğunu bir an önce gelmesini ister. Riya Shivam’a bir mektup verir. Riya istifa mektubunu hazırlamıştır. Chanda onları görünce ağlar.

Shanti, Sarla’yı arar ve evlerinde yeni bir drama olacağını çekip atacağını söyler. Riya Shanti’nin kaydını fark eder. Chanda’ya neden ağladığını sorar. Riya Chanda’ya çok iyi olduğunu Shivam’a tiffin yaptığı için teşekkür eder. Shanti, Riya’dan Shivam’dan uzak durmasını ve bu oyunculuğu durdurmasını ister.

Düşman Başına 131. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bunty, Riya’nın yanına gelir ve neden istifa ettiğini sorar. Riya, Chanda’nın Shivam’a yaklaştığını bu olaya odaklanması gerektiğini söyler. Shanti gelip Bunty’i evden kovar. Shanti, Chanda’dan kıyafet almasını ister. Chanda’ya küpeler verir. Shanti Shivam’ın ilk maaşıyla aldığını söyler ve Chanda’dan takmasını ister. Shanti Sarla’ya eğer Chanda testi geçerse, o zaman Chanda’nın Riya’yı evden göndereceğini söylüyor.

Eve yılan girer. Shanti çığlık çığlığa bağırır. Yılan Chanda’yı sokar. Chanda bayılır. Riya hemen ona ilk yardım yapar. Zehrin vücutta yayılmasını önler. Chanda kendisine gelir. Riya onu hayatını kurtardığını söyler. Chanda Riya’dan özür diler. Kimsesiz ve parasız kaldığı için bu evde kaldığını söyler. Hayatını kurtardığı için Riya’ya teşekkür eder. Chanda ve Riya arkadaş olmaya karar verir. Ama Chanda Shanti’den korktuğunu ifade eder. İkili gizli saklı görüşecektir. Bu arada Shanti Kuşya’dan Shivam’la konuşmasını istiyor. Chanda ve Shivam’ın evlenmesini ister. Bu konuda Sarla’yı da görevlendirir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın