Seninle Yeniden 13 Bölüm Özeti – 8 Ekim Cumartesi

Seninle Yeniden 13

Kirti ve Jaya TUTUKLANDI!

Seninle Yeniden 13.bölüm özetinde neler olacak? Seninle Yeniden 13.bölümde Solchana Kirti’nin başına işler açıyor. Jaya ve Kirti tutuklanırken Raghav bunun arkasında Pallavi olduğunu zannediyordur. Seninle Yeniden 13.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden son bölümde Mansi’nin düğünü iptal edilmiş ve onu hayata yeniden kazandırmak için Pallavi dükkanında fotoğrafçılık yapmasını istemişti. Bu gergin havalar son bulmuşken Pallavi’ye Krishna’dan telefon gelir. Raghav’ın dükkanını mahvettiğini bir an önce gelmesi gerektiğini söyler.

Vijay tepkili olduğu için Pallavi, Nikhil’i de yanına alıp gider. Raghav dükkanda kendi tasarımlarının fotoğraf çekimini yaptırıyordur. Pallavi izinsiz girdiği için kızarken Raghav dükkanının kendisine ait olduğunu savunur durur. Nikhil içeri girer ve fotoğraf çekiminin bittiğini duyurur.

Kirti Modellik Yapacak! Pallavi de sarilerin tanıtımını yapmak için çekim yapacaktır. Ama şehirdeki tüm modellerin işi vardır. Raghav kimsenin Pallavi’ye gitmemesi için hepsine randevu vermiştir. Kirti dükkana girer ve Pallavi modelini bulduğunu söyler.

Soluchana ve Amrita ise Pallavi’den intikam almak için yeni planlarına girişirler. Soluchana hırslanmıştır. Evdekiler Pallavi’nin dükkanına gelip bakmak isterler. Kirti gerilir. Pallavi onu rahatlatmaya güzel bir model olduğunu söylemeye başlar.

Raghav, Pallavi’nin Kirti’yle çalıştığını duyunca işinin profesyonel olmasını ister. Çünkü işin içine kız kardeşi girmiştir. Bu yüzden her şey en iyisi olmalıdır. Raghav, Pallavi’nin şanslı olduğunu söyler. Karşılayamayacağı en pahalı düzeneği kurduğunu söyler. Vijay burada ne yaptığını sorar. Pallavi onu kovar. Kirti de Raghav’ın kurduğu bir ekibin parçası olmak istemediğini söyler.

Pallavi, Mansi’den çekime başlamasını ister. Raghav kamerayı alıp onu kırmaya çalışır. Jaya içeri girer ve Raghav’ı azarlar. Pallavi’den özür dileyip Kirti’den Pallavi’ye yardım etmesini ister ve Raghav’ı da yanında götürür.

Seninle Yeniden 13 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Jaya, Oğlunu Son Kez Uyarıyor! Jaya, Raghav’a Pallavi’yi neden rahatsız ettiğini sorar. Raghav bunu Kirti’yi önemsediği için yaptığını söyler. Jaya insanların ondan bir şey istemediğini neden zorla yaptırmaya çalıştığını sorar. Jaya oğlunun içinde az bir iyilik görüp ona inandığı için kendine kızıyor. Raghav tek isteğinin annesi ve kız kardeşiyle yaşamak olduğunu söylüyor. Jaya, Pallavi gibi kızlara sorun çıkardığı sürece onunla yaşamayacağını söyler. Soluchana anne oğul konuşmasını duyar. Şimdi Raghav’dan intikamını alacaktır.

Soluchana’dan Alçak Hareket! Çekimler tamamlanır. Kirti üstünü değiştirirken Soluchana onu kameraya alır. Jagdish’in oğlunu arayıp yeni planını devreye sokar. Pallavi ve aile üyeleri fotoğrafları çok beğenir.

Ertesi sabah Pallavi ve Krishna dükkana gittiğinde kepenkleri kapalı bulurlar. Raghav tüm kilidi değiştirmiştir. Annnesinin konuşması bir işe yaramamış Pallavi’yle sürtüşmeye devam eder. Pallavi de bunun altında kalmaz.

Pallavi’den Akıllıca Hareket! Raghav evin önünde kalabalık kadın sesleri duyar. Bu kadınlara evinde ne işi olduklarını sorar. Kadınlar sarileri görmek istediklerini söyleyip durur. Pallavi dükkana bir alana bir bedava yazmış ve Raghav’ın ev adresini vermiştir. Kadınlar kalmakta ısrar edince Raghav anahtarları vermek zorunda kalır.

Kirti ve Jaya Tutuklandı! Jagdish’in oğlu Soluchana’nın talimatıyla zarfı Jaya’nın evine götürür. Pallavi Deskmukh’un gönderdiğini söyler. Kirti ve Jaya fotoğraflara bakarken polisler gelir ve yasa dışı iş yaptıklarını söyleyerek onları götürür. Raghav hemen karakola koşar. Jaya içerde fenalaşmıştır. Raghav onları kurtarmak için kefalet parasını ayarlar.

Pallavi de dükkan için durdurma emri çıkarmaya çalışır. Dükkanın orijinal belgelerini ise kasaya koymayı unutur. Raghav evdeki kamera görüntülerinden Jagdish’in oğluna ulaşır. Adam Pallavi’nin adını verir ama Raghav inanmaz. Adamı korkuttukça adam bu isimden vazgeçmez ve Raghav ikna olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…

Bir yanıt yazın