Düşman Başına 116. Bölüm Özeti – 6 Ekim Perşembe

Düşman Başına 116

Görenler Gözlerine İnanamadı!

Düşman Başına 116.bölümde neler olacak? Düşman Başına 116.bölümde evdekiler göz göre göre Preeti ve Mohit’in evlenişini izliyordur! Mohit’i Riya’nın içeri soktuğu anlaşılınca suç yine Riya’ya kalacak. Düşman Başına 116.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına son bölümde Mohit kadın kılığında eve girmiş Preeti’yi odaya kilitlemişti. Mohit bu oda da ateş yakarak evleneceklerini söyler.

Mohit eline aldığı çelengi Preeti’ye zorla takar. Preeti ağzı elleri bağlıdır ve yalnızca ağlıyordur. Nimmi ise Preeti’yi görmek için diretiyordur.

Mohit, Evlilik Kolyesini Takar! Evde kadınlar törende oynarken Preeti yukarda yardım bekliyordur. Mohit’in yaktığı ateş kokusunu Bindu hisseder. Yukarıya çıkmak istediğinde Shanti engeller. Mohit Preeti’ye mangaultrasını takar. Daha sonra etekleri bağlar. Preeti’nin ellerini çözünce Preeti kaçmaya çalışır. Mohit yeniden ellerini bağlar. Shanti yanık kokusunu araştırmaya başlar.

Ateşin Etrafında 7 tur! Nimmi Preeti’nin yanına gider. Oda kilitlidir ve Mohit’le ikisini görür. Bağırmaya başlar. Shanti, Riya’ya Preeti’yi getirmesini ister. Riya Nimmi’nin sesini duyar. Gördüğü manzara karşısında şoke olur. Nimmi camı kırmak ister ama Riya kimseye duyurmadan kapıyı açmaları gerektiğini söyler. Bu arada ateşin etrafında tur başlar. Mohit Preeti’yi kucaklamış ateşin etrafında dönüyordur.

Shanti ve Sarla da yukarı çıkmaya başlar. Seslerden yolunda gitmeyen bir şey olduğunu sezip koşarlar. Onlarda gözlerine inanamazlar.

Preeti Vazoyla Vurdu! Shanti cama taş atarak kırar. Mohit’in dikkati dağılır ve Preeti kafasına vazoyla vurarak onu bayıltır.Kaushalya, herkesin neden Preeti’yi getirmediğini düşünerek endişelenir.Bindu, Kaushalya’nın korkmuş göründüğünü, Preeti’nin kaçtığını söylüyor. Preeti, Mohit’in cebinden anahtarları alır ve kilidi açar. Shanti ona sarılır.

Düşman Başına 116. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kuşya Bayıldı! Shanti, Preeti’den rahatlamasını ve gülümsemesini ister. Mohit’in durumunu kontrol ederler. Kuşya gelir ve olanları görünce bayılır. Nandu su getirir ve Kuşya’yı ayıltmaya çalışırlar. Nimmi, Prabha ve Bindu’nun gelediğini görür. Shanti, Sarla ve Nimmi’den Mohit’i örtmelerini ister. Shanti, Kaushalya’nın çok çalıştığını bu yüzden bayıldığını söyler. Bindu bu neden ateş yandığını anlamaya çalışır. Prabha güler ve Preeti’nin evlenip evlenmediğini sorar. Bindu odanın dağıldığını ve Preeti’nin makyajsız olduğunu fark eder.

Shanti Mohit’e göz kulak olmalarını ister. Sarla Mohit’i eve nasıl girdiğini sorar. Shanti onu Riya’nın getirdiğini söyleyerek sariyi gösterir. Suç yine Riya’ya kalacaktır.

Preeti’ye haldi uygulanırken Kuşya Riya’nın haldi uygulamasına engel olur. Bu da dedikodulara sebep olur. Shanti müdahale eder ve Riya’ya haldi uygular. Misafirler gittikten sonra Kuşya, Riya’ya gelini olduğu için lanet okur. Evden kovsa oğlunun üzüleceğini kalsa kızının hayatının mahvolacağını söyler.

Sarla, Bansi ve Rajendra’dan gelmelerini ister. Mohit’i çuvala koyup evden çıkarttırır. Bu beceriksizler yolda Mohit’i ellerinden kaçırır.

Preeti’nin haldi suyuyla yıkanmasında yine ortalık karışık. Riya’ya Vyom’dan telefon gelir. Haldi suyunda acı biber olduğunu sakın Preeti’ye dökmemelerini söyler. Kuşya Preeti’ye dökecekken Riya eliyle ittirir. Kaushalya bunun için Riya’yı azarlar. Riya daha fazla katlanmamak için Vyom’un sesini hoparlöre verir.

Rani ise Amit’i affetmiştir. Sarla’yla birlikte karakola gidip Amit’i alır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir