Düşman Başına 116. Bölüm Özeti – 6 Ekim Perşembe

Düşman Başına 117

Riya Mohit’le Gizlice Görüşüyor! Shanti Kameraya Alıyor!

Düşman Başına 116.bölüm özetinde Riya Mohit ile görüşme ayarlar. Riya’nın yine kendi başına kahraman olma çabası yüzünden başına gelmeyen kalmayacaktır. Shanti onları kameraya çeker. Düşman Başına 116.bölüüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına son bölümde Mohit krizi yaşanmış hedef tahtasına Riya oturtulmuştu. Kuşya, Riya’ya bilenmiş Shanti ise çok sevinmişti.

Rani hayatının hatasını yaparak Amit’i karakoldan kurtarmıştı. Sarla ve Amit ise yeniden Rani’yi dışlayıp ona kötü sözler söyler. Rani 100 kere olsa yine şikayet edeceğini 100 kere de onu yine seveceğini söyler.

Shanti emin olmak için Mohit ile konuşmak ister. Sarla, Bansi’yi arar ve arkadan Mohit’in taklidini yaparlar. Mohit’i ellerinden kaçırdıklarına itiraf edemezler. Ganj nehrinin ortasında kayıkta olduğunu söylerler.

Mohit Döndü! Riya, Shivam’a Mohit yüzünden endişelendiğini söyler. Shivam eve yaklaşırsa onu öldüreceğini söyler. Riya, Preeti ile konuşur. Mohit odaya bir kağıt atar. Riya kağıdı okuduğunda bunun Mohit’ten geldiğini görür ve nasıl olduğunu anlayamaz. Preeti’yi telaşlandırmamak için söylemez. Riya balkondan Mohit’i görür. Riya, Bunty’yi arar.

 Riya, Bunty’ye Mohit’in tekrar mektup attığını söyler. Shanti, Riya’yı duyar. Riya, Sarla onu gönderdiği halde Mohit’in buraya nasıl geldiğini konuşurlar. Shanti bunun nasıl olduğunu düşünür ve bu konuyu doğru zamanda kullanacaktır. Bunty, Riya’dan Shivam’a söylemesini ister. Riya hayır der.Mohit ile yüz yüze görüşmesi gerektiğini elinde Preeti’ye ait mektupların oldğunu kötüye kullanabileceğini söyler.

 Shanti’den Gizli Çekim! Mohit’i çağırır. Shanti kayda başlar. Riya Mohit’e buluşmak istediğini onu bahçede bekleyeceğini söyler. Shanti eline geçirdiği bu fırsat için sevinir. Shanti, Riya’yı kimsenin onu kurtaramayacağı bir soruna sokmayı düşünür.

Mohit ve Riya buluşur. Riya Mohit’e Preeti’nin artık onu sevmediğini rahat bırakmasını ister. Shanti ise uzaktan onları kayıt altına almaya başlar. Riya, mesajları kullanarak Preeti ve Vyom’un evliliğini bozamayacağını, Preti’nin geçmişini Vyom’a anlattığını ve onun da kabul ettiğini söyledi. Riya, Mohit’i ikna etmek için Vyom’u aramayı teklif eder. Vyom’u ararlar ama Vyom telefona cevap vermez.

Riya, Mohit’e Preeti ile ilgili her şeyi iade etmesi gerektiğini, aksi takdirde polise şikayette bulunacağını söyler. Riya giderken Mohit onu durdurur ve ondan özür diler. Mektupları verir ve Preeti’ye bu aşk mektuplarını yazdığını söyler. Mohit son kez Preeti’yle konuşmak istediğini söylerken Riya’nın elini tutar. Bu Shanti için kaçırılmayacak fırsattır.

Nandu’nun Sinsi Planı! Nandu, Preeti’nin aşk hikayesini radyoda bir adamın çay tezgahında bu kaydı dinlerken duyar. Onu doğru zamanda kullanmak için kaydı alır.  Nandu odasına gelir ve kaydı Vyom’a gönderir. Telefonundan ses dosyasını siler ve artık kimsenin kendisinden şüphe etmeyeceğini söyler. Pari, Vyom’un telefonunu alır ve sesli mesajı görür. Sesi dinlemez ve Preeti’den aşk şarkısını düşünerek siler.

Riya, Preeti’nin evliliğinin herhangi bir engel olmadan iyi geçmesi için dua eder. Rani, Amit’in sevgisine değer vermesi ve karşılık vermesi için dua eder. Sarla, Sarla Sadan’ın evini almak için dua eder. 

Holi zamanı gelmiştir. Tüm aile eğlenir. Kuşya ise Raghav’ı Sharmili’den kıskanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir