Seni Kalbime Yazmışlar – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi

Seni-Kalbime-Yazmislar

Seni Kalbime Yazmışlar dizisine dair tüm ayrıntılar…

Merhaba Pakistan dizisi severler. Benimle Kal dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Aye Musht-e-Khaakolan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin konusu ne? Seni Kalbime Yazmışlar dizisi oyuncuları kimler? Seni Kalbime Yazmışlar dizisi kaç bölüm? İşte Seni Kalbime Yazmışlar dizisine dair tüm ayrıntılar…

Seni Kalbime Yazmışlar
Seni Kalbime Yazmışlar

Hint dizilerinin ardından Pakistan dizilerinin ortama girişi epey bir şaşırttı. Kardelen dizisini öncelikle beğendiğimizi söyleyelim. Kısa ve öz sahnelerin can sıkıcı bir şekilde uzamaması ve nihayet sona ulaşmak keyifliydi. Seni Kalbime Yazmışlar dizisi de mini bir dizi olacak. Bu yüzden saçma ve uzun sahnelerin olmayacağı görüşündeyiz. Tabi izlemeden bilemeyeceğiz. Peki siz Hint dizilerinden sonra Pakistan dizilerini nasıl buldunuz?

Seni Kalbime Yazmışlar 15 Ağustos Salı günü Benimle Kal dizisinin yerine gelecek. Yayın saati 21.20 olarak belirlendi.

Aye Musht-e-Khaakolan dizisi 13 Aralık 2021  – 12 Nisan 2022 tarihleri arasında 36 bölüm olarak yayınlandı. Bizde ise 18 bölüm yayınlanacak. Seni Kalbime Yazmışlar 7 Eylül tarihinde final yapabilir.

 Feroze Khan ve Sana Javed

Dizinin başrolünde Feroze Khan ve Sana Javed yer alıyor.

Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Dua ve Mustajab nikahlarını baş başa yapmayı planlarken biri Dua’yı vurur. Mustajab çaresizken Allah’a sığınır ama bu sefer ebediyen. Başından beri yanıldığını anlar ve çaresizce Allah’tan yardım ister. Mustajab, Dua’nın hayatını kurtarmak için onu sonsuza dek terk etmesi için dua ediyor. Yani artık hayatını Tanrı’ya adadığı için onunla birlikte olamayacaktır.

Dizinin büyüsü bozulmasın ve buraya kadar özeti verelim. Bakalım Dua ve Mustajab’ı nasıl bir son bekliyor?

Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aye Musht-e-Khaakolan dizisi 36 bölümden oluşuyor. İki bölüm birleştirilerek yayınlandığında 18 bölümlük bir dizi bizi bekliyor olacak.

Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Dizisi Oyuncuları Kimler?

Kanal 7’de yayınlanacak yeni Pakistan dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

 • Feroze Khan Mustajab “Bobby” Ahmed olarak
 •  Sana Javed -Dua olarak
 • Asad Siddiqui , Dua’nın kardeşi Dayyan “Dayi” rolünde
 • Shabbir Jan İmam Sahib olarak
 • Shahood Alvi , Dua’nın babası Sajjad rolünde
 • Iffat Rahim , Mustajab’ın annesi Shakeela rolünde
 • Dua’nın annesi Nimra rolünde Sadaf Aashan
 • Ayesha Gül Abida olarak
 • Dayaan’ın eşi Tabeen rolünde Namrah Shahid
 • Daniyal Afzal , Dayaan’ın arkadaşı Taqi rolünde
 • Ellie Zaid Javeria olarak
 • Hira Umer Rida olarak
 • Halife Sajeeruddin
 • Şimza Zafar
 • Nazia Han

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.