Seni Kalbime Yazmışlar – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi

Seni-Kalbime-Yazmislar

Seni Kalbime Yazmışlar dizisine dair tüm ayrıntılar…

Merhaba Pakistan dizisi severler. Benimle Kal dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Aye Musht-e-Khaakolan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin konusu ne? Seni Kalbime Yazmışlar dizisi oyuncuları kimler? Seni Kalbime Yazmışlar dizisi kaç bölüm? İşte Seni Kalbime Yazmışlar dizisine dair tüm ayrıntılar…

Seni Kalbime Yazmışlar
Seni Kalbime Yazmışlar

Hint dizilerinin ardından Pakistan dizilerinin ortama girişi epey bir şaşırttı. Kardelen dizisini öncelikle beğendiğimizi söyleyelim. Kısa ve öz sahnelerin can sıkıcı bir şekilde uzamaması ve nihayet sona ulaşmak keyifliydi. Seni Kalbime Yazmışlar dizisi de mini bir dizi olacak. Bu yüzden saçma ve uzun sahnelerin olmayacağı görüşündeyiz. Tabi izlemeden bilemeyeceğiz. Peki siz Hint dizilerinden sonra Pakistan dizilerini nasıl buldunuz?

Seni Kalbime Yazmışlar 15 Ağustos Salı günü Benimle Kal dizisinin yerine gelecek. Yayın saati 21.20 olarak belirlendi.

Aye Musht-e-Khaakolan dizisi 13 Aralık 2021  – 12 Nisan 2022 tarihleri arasında 36 bölüm olarak yayınlandı. Bizde ise 18 bölüm yayınlanacak. Seni Kalbime Yazmışlar 7 Eylül tarihinde final yapabilir.

 Feroze Khan ve Sana Javed

Dizinin başrolünde Feroze Khan ve Sana Javed yer alıyor.

Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Dua ve Mustajab nikahlarını baş başa yapmayı planlarken biri Dua’yı vurur. Mustajab çaresizken Allah’a sığınır ama bu sefer ebediyen. Başından beri yanıldığını anlar ve çaresizce Allah’tan yardım ister. Mustajab, Dua’nın hayatını kurtarmak için onu sonsuza dek terk etmesi için dua ediyor. Yani artık hayatını Tanrı’ya adadığı için onunla birlikte olamayacaktır.

Dizinin büyüsü bozulmasın ve buraya kadar özeti verelim. Bakalım Dua ve Mustajab’ı nasıl bir son bekliyor?

Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aye Musht-e-Khaakolan dizisi 36 bölümden oluşuyor. İki bölüm birleştirilerek yayınlandığında 18 bölümlük bir dizi bizi bekliyor olacak.

Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Dizisi Oyuncuları Kimler?

Kanal 7’de yayınlanacak yeni Pakistan dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

 • Feroze Khan Mustajab “Bobby” Ahmed olarak
 •  Sana Javed -Dua olarak
 • Asad Siddiqui , Dua’nın kardeşi Dayyan “Dayi” rolünde
 • Shabbir Jan İmam Sahib olarak
 • Shahood Alvi , Dua’nın babası Sajjad rolünde
 • Iffat Rahim , Mustajab’ın annesi Shakeela rolünde
 • Dua’nın annesi Nimra rolünde Sadaf Aashan
 • Ayesha Gül Abida olarak
 • Dayaan’ın eşi Tabeen rolünde Namrah Shahid
 • Daniyal Afzal , Dayaan’ın arkadaşı Taqi rolünde
 • Ellie Zaid Javeria olarak
 • Hira Umer Rida olarak
 • Halife Sajeeruddin
 • Şimza Zafar
 • Nazia Han

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…