Kardelen Final Bölümü – 15 Ağustos Salı

kardelen-final

Final! Hadi ve Hacesta İçin MUTLU SON!

Kardelen final Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Ağustos Salı günü yayınlandı. Kardelen dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen final Bölüm Full İzle.

Kardelen 22.bölümde neler olacak? Kardelen final bölümünde Hadi ve Hacesta yeniden bir araya geliyor. Kardelen final bölüm özeti devam ediyor.

kardelen final
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Hasan’la karşılan Hacesta’nın kafası karışmıştır. Geçmişin duyguları kendisinde yeniden uyanmaya başlamıştır. Oldukça huzursuzlanan Hacesta durmadan Hasan dediklerini düşünüyordur.

Hasan’ın aklındaysa kendisini affettirme ve Hadi’yi geri döndürme çabaları vardır. Bunun üzerinden yine bir şeyler kurgulamaya başlar. Bu sefer iyilik üzerine planları vardır. Hasan, Amroz’a ulaşıp onunla buluşur. Amroz onlara ulaşmaya çalıştığını ama şehirde bu isme sahip çok fazla insan olduğunu söyler. Hasan, Darakzay’ın ölümü için üzüldüğünü söyler. Amroz neden buluşmak için geldiğini sorduğunda Hasan bir şey diyemez. Darakzay’ın ölümü üzerine bu konuşmayı yapamayacağını düşünür ve eve gidip düşünerek hareket etmenin doğru olacağını söyler. Böylece Hasan’ın yanlış bir şey yapmak istemediği kırk kere düşündüğünü anlayabiliyoruz. Hasan numarasını Amroz’a verip ayrılır. Amroz Hadi ile temas kurmak istediğini söyler. Bunun üzerine Hasan yüz yüze konuşturmak için elinden geleni yapacağını söyler.

Kardelen Final Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 15 Ağustos Salı

Hacesta tedirgin heyecanlı şaşkın ve huzursuzdur. Bunca yıl sonra nasıl böyle karşılarına çıkabildiklerini sorgular.

Hasan hemen hastanede kalp doktoru açığı olduğunu görür. Hocasının Hadi ile iletişime geçip bu hastaneye gelmesini sağlamaya çalışıyor. Hocası bu duruma karşı çıksa da Hasan ondan başkasının Hadi’yi geri döndüremeyeceğini söyler.

Hadi hocasından aldığı tek bir mesajla dönmeye arar verir. Hasan annesinin gözlerini kapayarak aşağı indirir. Kadın karşısında yıllar sonra oğlunu görünce mutluluktan ağlar. Hasan’da abisine sarılır. Bunca yıl sonra bile Ayma gözü yaşlıdır.

Ertesi gün Hacestayeni doktorla tanışmak için bekliyordur. Hadi içeriye girince Hacesta gözlerine inanamaz. Hadi daha soğukkanlıdır ve Hacesta’nın heyecanı daha belirgindir. İkili geçmişi, şimdiyi konuşurlar. Ardından açılış yaparlar. Herkes çok mutludur. Hadi ve Hacesta birbirini tebrik eder. Hasan ikisini incittiği için bir kez daha af diler. Daha sonra Hacesta ve Hadi’nin ormanda yürüyüşü gösterilir. İkili mutludur. Güzel bir finalle son bulmuş oldu. Sade, hızlı bir Pakistan dizisi izlemiş olduk. Olaylar sıkmadı ve hızlı bir şekilde sonuca doğru ilerledi. Siz Kardelen dizisiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.