Benimle Kal Final Bölüm Özeti – 15 Ağustos Salı

benimle-kal-final

Kötüler Hapse Diğerleri Evlerine!

Benimle Kal Final Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Ağustos Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 72.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal final bölümde neler olacak? Benimle Kal final bölüm özetinde Purvi ve Virender evlerine kavuşmuş mutlu aile tablosu çiziyorlardır. Benimle Kal final bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal final

Hint Dizi Özetleri Purvi Virender’e gerçekleri söyleyebilmenin rahatlığıyla eve döner. Ama Satyam onu bekliyordur ve sessizce gittiği için kızgındır. Bir daha tek başına çıkmamasını ister. Purvi’nin Virender’le buluşması sorun olacaktır.

Anjali de gerçekleri öğrenmiş eve dönebilmek için Purvi’nin çok fazla fedakarlık yaptığını söyler. Satyam ve Purvi sohbet etmeye başlar. Purvi aslında Virender’i hiç sevmediğini molkki olarak satın alındığından bahseder. Evlendikten sonra bir kez aşık olduğundan yakınır. Ama o kişi de ölmüştür. Satyam bir irkilir. Bu ismin kim olduğunu sorup durur. Purvi söylemeden ayrılır.

Satyam, Purvi’nin odasında eski yarı yanmış fotoğraflarını bulur ve kendisini sevdiğini düşünür. Hatta Purvi günlüğüne Satyam’la ilgili küçük notlar yazmış ve onun kafasını karıştırmayı başarmıştır. Dolunay gecesinde birini tüm kalbinizle anarsanız, o kişinin mutlaka geleceği söylenir. Purvi eğer Satyam hayattaysa onunla uzaklara gidip yerleşmek için dua ediyor. Satyam dile gelip itiraf etmemek için zor tutuyor. Purvi, Satyam’ın en sevdiği cafeye gidip onu orada bekleyeceğini söyler.

Benimle Kal Final Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 15 Ağustos Salı

Tüm kayıt cihazlarını açık bırakarak onu beklemeye koyulur. Gajraj gelir ve itiraflarına başlar. Virender ona hemen arkadan saldırır ve müfettişi çağırır. Ayrıca Prakashi de oraya gelmiş her şeyi itiraf etmiştir.

Geçmişe dönüş gösterilir. Pakashi tüm yaptığı kötülüklerden sonra pişman olmuş ve intihara kalkışıyordur. Purvi ve Virender onu görmeye gider. Prakashi onlara yardım eder. Bu oldukça zorlama bir sahneydi. Prakashi sahnesi aceleye getirilmiş bir son gibi…

Ayrıca Satyam’ın ve Prakashi’nin hapse gitmesinin ardından diğerleri evlerine kavuşmuştur. Evdekilerin mutlu halleri gösterilerek son bulmuştur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.