Benimle Kal Final Bölüm Özeti – 15 Ağustos Salı

benimle-kal-final

Kötüler Hapse Diğerleri Evlerine!

Benimle Kal Final Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Ağustos Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 72.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal final bölümde neler olacak? Benimle Kal final bölüm özetinde Purvi ve Virender evlerine kavuşmuş mutlu aile tablosu çiziyorlardır. Benimle Kal final bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal final

Hint Dizi Özetleri Purvi Virender’e gerçekleri söyleyebilmenin rahatlığıyla eve döner. Ama Satyam onu bekliyordur ve sessizce gittiği için kızgındır. Bir daha tek başına çıkmamasını ister. Purvi’nin Virender’le buluşması sorun olacaktır.

Anjali de gerçekleri öğrenmiş eve dönebilmek için Purvi’nin çok fazla fedakarlık yaptığını söyler. Satyam ve Purvi sohbet etmeye başlar. Purvi aslında Virender’i hiç sevmediğini molkki olarak satın alındığından bahseder. Evlendikten sonra bir kez aşık olduğundan yakınır. Ama o kişi de ölmüştür. Satyam bir irkilir. Bu ismin kim olduğunu sorup durur. Purvi söylemeden ayrılır.

Satyam, Purvi’nin odasında eski yarı yanmış fotoğraflarını bulur ve kendisini sevdiğini düşünür. Hatta Purvi günlüğüne Satyam’la ilgili küçük notlar yazmış ve onun kafasını karıştırmayı başarmıştır. Dolunay gecesinde birini tüm kalbinizle anarsanız, o kişinin mutlaka geleceği söylenir. Purvi eğer Satyam hayattaysa onunla uzaklara gidip yerleşmek için dua ediyor. Satyam dile gelip itiraf etmemek için zor tutuyor. Purvi, Satyam’ın en sevdiği cafeye gidip onu orada bekleyeceğini söyler.

Benimle Kal Final Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 15 Ağustos Salı

Tüm kayıt cihazlarını açık bırakarak onu beklemeye koyulur. Gajraj gelir ve itiraflarına başlar. Virender ona hemen arkadan saldırır ve müfettişi çağırır. Ayrıca Prakashi de oraya gelmiş her şeyi itiraf etmiştir.

Geçmişe dönüş gösterilir. Pakashi tüm yaptığı kötülüklerden sonra pişman olmuş ve intihara kalkışıyordur. Purvi ve Virender onu görmeye gider. Prakashi onlara yardım eder. Bu oldukça zorlama bir sahneydi. Prakashi sahnesi aceleye getirilmiş bir son gibi…

Ayrıca Satyam’ın ve Prakashi’nin hapse gitmesinin ardından diğerleri evlerine kavuşmuştur. Evdekilerin mutlu halleri gösterilerek son bulmuştur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…