Benimle Kal Final Bölüm Özeti – 15 Ağustos Salı

benimle-kal-final

Kötüler Hapse Diğerleri Evlerine!

Benimle Kal Final Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Ağustos Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 72.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal final bölümde neler olacak? Benimle Kal final bölüm özetinde Purvi ve Virender evlerine kavuşmuş mutlu aile tablosu çiziyorlardır. Benimle Kal final bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal final

Hint Dizi Özetleri Purvi Virender’e gerçekleri söyleyebilmenin rahatlığıyla eve döner. Ama Satyam onu bekliyordur ve sessizce gittiği için kızgındır. Bir daha tek başına çıkmamasını ister. Purvi’nin Virender’le buluşması sorun olacaktır.

Anjali de gerçekleri öğrenmiş eve dönebilmek için Purvi’nin çok fazla fedakarlık yaptığını söyler. Satyam ve Purvi sohbet etmeye başlar. Purvi aslında Virender’i hiç sevmediğini molkki olarak satın alındığından bahseder. Evlendikten sonra bir kez aşık olduğundan yakınır. Ama o kişi de ölmüştür. Satyam bir irkilir. Bu ismin kim olduğunu sorup durur. Purvi söylemeden ayrılır.

Satyam, Purvi’nin odasında eski yarı yanmış fotoğraflarını bulur ve kendisini sevdiğini düşünür. Hatta Purvi günlüğüne Satyam’la ilgili küçük notlar yazmış ve onun kafasını karıştırmayı başarmıştır. Dolunay gecesinde birini tüm kalbinizle anarsanız, o kişinin mutlaka geleceği söylenir. Purvi eğer Satyam hayattaysa onunla uzaklara gidip yerleşmek için dua ediyor. Satyam dile gelip itiraf etmemek için zor tutuyor. Purvi, Satyam’ın en sevdiği cafeye gidip onu orada bekleyeceğini söyler.

Benimle Kal Final Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 15 Ağustos Salı

Tüm kayıt cihazlarını açık bırakarak onu beklemeye koyulur. Gajraj gelir ve itiraflarına başlar. Virender ona hemen arkadan saldırır ve müfettişi çağırır. Ayrıca Prakashi de oraya gelmiş her şeyi itiraf etmiştir.

Geçmişe dönüş gösterilir. Pakashi tüm yaptığı kötülüklerden sonra pişman olmuş ve intihara kalkışıyordur. Purvi ve Virender onu görmeye gider. Prakashi onlara yardım eder. Bu oldukça zorlama bir sahneydi. Prakashi sahnesi aceleye getirilmiş bir son gibi…

Ayrıca Satyam’ın ve Prakashi’nin hapse gitmesinin ardından diğerleri evlerine kavuşmuştur. Evdekilerin mutlu halleri gösterilerek son bulmuştur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.