Seni Kalbime Yazmışlar Final Bölümünde Neler Olacak?

Seni Kalbime Yazmışlar final

Dua Ölecek Mi? Mustajab Allah Aşkıyla Yanıyor!

Merhaba dizi severler… Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi heyecanlı bölümleriyle ilerliyor. Seni Kalbime Yazmışlar dizisi eylül ayına kadar sürecek gibi duruyor. Peki final bölümünde bizleri neler bekliyor? Dua ve Mustajab’ı nasıl bir son bekliyor? Dua ve Mustajab’ın hikayesinde yaşanacak sürpriz gelişmeler ne? Dizi mutlu sonla mı bitecek yoksa bizi bekleyen bir ölüm sahnesi mi var?

Seni Kalbime Yazmışlar final bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Seni Kalbime Yazmışlar final
Seni Kalbime Yazmışlar

Seni Kalbime Yazmışlar etkileyici bir finalle ekrana gelecek. Dua ve Mustajab boşandıktan sonra Mustajab takıntılı sevgi haline devam edecek. Dua’yı geri kazanabilmek için rol yapıp Müslümanmış gibi davranacak.

Dua’yı Tagi ile evlendirmeye çalıştıklarında Dua yol ayrımında bulacak kendisini. Dayyan’ın desteğiyle birlikte Mustajab’a geri dönecek. Tabeen ve ailesi bu duruma üzülüp tavır alacaklar. Aynı zamanda Dua’nın babası da yine aynı hataya düştüklerini Dayyan’ı kız kardeşini desteklediği için kızacak.

Mustajab ve Dua nikahları için çıktıkları yolda kötü bir sürprizle karşılaşacak. Serseriler Dua’yı vuracak. O andan itibaren Mustajab ellerini kaldırıp dua etmeye başlayacak. Mustajab yemeden içmeden kesilmiş sadece dua ediyordur. Aynı şekilde Şakila da değişmiştir. Anne oğul büyük bir değişim yaşar.

Mustajab kendini İmam Sahib’in yanında bulur. İmam sonunda onunda dirildiğini aydınlandığını söyler. Mustajab bundan sonra kendini aramaya başlar. Dua kendine gelir. Mustajab çok sevinir. Dua’nın kendisine layık olmadığını düşünüp ondan çok uzaklara gitmeye söz verir.

Dua kendine geldiğinde Mustajab’ı bulamaz. Aradan günler geçer. Mustajab’ın neden gelmediğini sorgular. Dua için etkinlik verilir ve Mustajab sonunda gelir. Dua onunla özel olarak konuşmak ister. Dua şimdi herkesi etkilediğini herkesin onu çok sevdiğinden bahseder. Mustajab onu kandırdığını itiraf eder. Gözyaşları eşliğinde ondan ayrılıp yeni bir yolculuğa çıkacağını söyler. Bu esnada Şakila da ölür ve Mustajab her şeyi satıp Amerika’ya gider.

Mustajab’ın bu kararı herkesi şaşırtır. Lakin Dua onu çok özlüyordur. Aradan aylar geçer. Tabeen doğum yapar. Dua öğretmenlik yapmaya başlar. Çocuk bir yaşına basar ve hala Mustajab’tan haber yoktur.

Dua’nın ailesi ve arkadaşları yeni bir hayat kurması için baskı yapar. Dua ne gönlü ne de kafası bu duruma hazır değildir. Dua dolaşırken yeni bir cami yapıldığını fark eder. Mustajab Ahmet tarafından yapılıp senelik tüm masrafların karşılandığı ve çocukların burada eğitim aldığını öğrenir. Dua hem şaşkın hem de neden karşısına çıkmadığı için düşüncelidir.

Mustajab imamın yanına gider. Hoca da bundan sonra kötü haberi gelirse boşalan koltuğuna onun geçmesini ister. O sırada imama Dayyan’dan telefon gelir. Dua’yı yanına getireceğini ve onun Tagi ile evlenmesine ikna etmesini ister. Mustajab işte şimdi sınavının başladığını söyler. Onlar konuşurken Mustajab’ta dinliyordur. Dua zorla evlenmeyi kabul eder.

Dua ve Tagi nikahlarının kıyılması için imamın yanına gelir. İmam ise bugün nikahı başkasının kıyacağını söyleyerek Mustajab Ahmet’i çağırır. Yüzler gerilir. Tagi bunu kabul etmeyerek yerine Mustajab’ı oturtur. Mustajab kalkıp gider ve seccadeye kapanır. Hoca, Dayyan ve Tagi onu ikna etmeye çalışır. Bunun Dua’nın duası olduğunu söylerler. Mustajab kabul eder ve ikilinin nikahı kıyılır. Böylece mutlu sonla dizi final yapar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın