Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Pazartesi

Seni Kalbime Yazmışlar 10

Dua Mahkemede! Boşanma Gerçekleşti!

Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 10.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 10. bölüm özetinde Dua mahkemeye çıkıyor ve boşanmak istediğini söylüyor. Seni Kalbime Yazmışlar 10. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 10
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan ve Tabeen’in düğünü tamamlanır. Tabeen aileye girer. Mustajab’ın kendisini affetmesi için Dua’ya karşı girişimleri oluyor ama bu konuda artık başarılı değil.

Taki kardeşine hediye olarak umre bileti verir. Dayyan bu boşanma sürecinde olmayacaktır.

Şakila şansını denemek için yine Dua’nın kapısını çalar. Dua uygun bir çift olmadıklarını anlatmaya çalışırken Şakila yine oğlunun yemeden içmeden kesildiğini anlatmaya başlar. Bu kez Dua’nın babası engel olur ve kızlarının artık o eve dönmeyeceğini kendilerini kandırdıklarını söyler. Nimra ise çocuğunu iyi yetiştiremediğini temeli sağlam olmayan binayı kızının omuzlarına bırakamayacağını vurgular.

Şakila arkasına baka baka eve gider. Oğlunun yanına gidince esip gürlemeye mahkemede onlara günlerini göstereceklerini söyler. Oğlunu Amerika’ya yollar ve bu işi kendisinin halledeceğini söyler.

Mustajab imamın yanına gider ve Dua’nın beynini yıkaması karşılığında para teklif eder. Tabi bu pek bir işe yaramaz.

Seni Kalbime Yazmışlar 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 28 Ağustos Pazartesi

Mahkeme günü gelir. Şakila oldukça hırslı görünüyordur. Taraflar birbiriyle çekişir. Dua’nın ailesi en azından doğruları söylemesini oğlunun ahiretini yakmamasını ister. Dua mahkemeye çıkar ve doğru söylemek için Kuran’a el basar. Şakila gerilir ve aynı şeyi kendisine de yaptıracaklarını merak eder. Dua, Mustajab’tan tek boşanma sebebinin Allah inancının olmadığını dile getirir ve mahkeme ertelenir.

Dua bundan sonra kendisini sınavlara verir. Okulda başarılar elde etmek için tüm gün çalışıyordur. Arkadaşlarına da boşanma davasını açtığını söyler.

Diğer mahkeme günü gelir. Mustajab Dua’yı suçlu çıkaracak avukatlar ister. Şakila mahkemeye çıkıp Kuran’a el basar. Yalan söyleyemez ve oğlunun ateist olduğunu bir çırpıda söyler ve çiftin boşanması gerçekleşir. Mustajab çıldırır. Kendini gece kulüplerine atar. Eski sevgilisi de oradadır ve onu evine getirir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir