Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Pazartesi

Seni Kalbime Yazmışlar 10

Dua Mahkemede! Boşanma Gerçekleşti!

Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 10.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 10. bölüm özetinde Dua mahkemeye çıkıyor ve boşanmak istediğini söylüyor. Seni Kalbime Yazmışlar 10. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 10
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan ve Tabeen’in düğünü tamamlanır. Tabeen aileye girer. Mustajab’ın kendisini affetmesi için Dua’ya karşı girişimleri oluyor ama bu konuda artık başarılı değil.

Taki kardeşine hediye olarak umre bileti verir. Dayyan bu boşanma sürecinde olmayacaktır.

Şakila şansını denemek için yine Dua’nın kapısını çalar. Dua uygun bir çift olmadıklarını anlatmaya çalışırken Şakila yine oğlunun yemeden içmeden kesildiğini anlatmaya başlar. Bu kez Dua’nın babası engel olur ve kızlarının artık o eve dönmeyeceğini kendilerini kandırdıklarını söyler. Nimra ise çocuğunu iyi yetiştiremediğini temeli sağlam olmayan binayı kızının omuzlarına bırakamayacağını vurgular.

Şakila arkasına baka baka eve gider. Oğlunun yanına gidince esip gürlemeye mahkemede onlara günlerini göstereceklerini söyler. Oğlunu Amerika’ya yollar ve bu işi kendisinin halledeceğini söyler.

Mustajab imamın yanına gider ve Dua’nın beynini yıkaması karşılığında para teklif eder. Tabi bu pek bir işe yaramaz.

Seni Kalbime Yazmışlar 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 28 Ağustos Pazartesi

Mahkeme günü gelir. Şakila oldukça hırslı görünüyordur. Taraflar birbiriyle çekişir. Dua’nın ailesi en azından doğruları söylemesini oğlunun ahiretini yakmamasını ister. Dua mahkemeye çıkar ve doğru söylemek için Kuran’a el basar. Şakila gerilir ve aynı şeyi kendisine de yaptıracaklarını merak eder. Dua, Mustajab’tan tek boşanma sebebinin Allah inancının olmadığını dile getirir ve mahkeme ertelenir.

Dua bundan sonra kendisini sınavlara verir. Okulda başarılar elde etmek için tüm gün çalışıyordur. Arkadaşlarına da boşanma davasını açtığını söyler.

Diğer mahkeme günü gelir. Mustajab Dua’yı suçlu çıkaracak avukatlar ister. Şakila mahkemeye çıkıp Kuran’a el basar. Yalan söyleyemez ve oğlunun ateist olduğunu bir çırpıda söyler ve çiftin boşanması gerçekleşir. Mustajab çıldırır. Kendini gece kulüplerine atar. Eski sevgilisi de oradadır ve onu evine getirir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın