Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Pazartesi

Seni Kalbime Yazmışlar 10

Dua Mahkemede! Boşanma Gerçekleşti!

Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 10.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 10.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 10. bölüm özetinde Dua mahkemeye çıkıyor ve boşanmak istediğini söylüyor. Seni Kalbime Yazmışlar 10. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 10
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan ve Tabeen’in düğünü tamamlanır. Tabeen aileye girer. Mustajab’ın kendisini affetmesi için Dua’ya karşı girişimleri oluyor ama bu konuda artık başarılı değil.

Taki kardeşine hediye olarak umre bileti verir. Dayyan bu boşanma sürecinde olmayacaktır.

Şakila şansını denemek için yine Dua’nın kapısını çalar. Dua uygun bir çift olmadıklarını anlatmaya çalışırken Şakila yine oğlunun yemeden içmeden kesildiğini anlatmaya başlar. Bu kez Dua’nın babası engel olur ve kızlarının artık o eve dönmeyeceğini kendilerini kandırdıklarını söyler. Nimra ise çocuğunu iyi yetiştiremediğini temeli sağlam olmayan binayı kızının omuzlarına bırakamayacağını vurgular.

Şakila arkasına baka baka eve gider. Oğlunun yanına gidince esip gürlemeye mahkemede onlara günlerini göstereceklerini söyler. Oğlunu Amerika’ya yollar ve bu işi kendisinin halledeceğini söyler.

Mustajab imamın yanına gider ve Dua’nın beynini yıkaması karşılığında para teklif eder. Tabi bu pek bir işe yaramaz.

Seni Kalbime Yazmışlar 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 28 Ağustos Pazartesi

Mahkeme günü gelir. Şakila oldukça hırslı görünüyordur. Taraflar birbiriyle çekişir. Dua’nın ailesi en azından doğruları söylemesini oğlunun ahiretini yakmamasını ister. Dua mahkemeye çıkar ve doğru söylemek için Kuran’a el basar. Şakila gerilir ve aynı şeyi kendisine de yaptıracaklarını merak eder. Dua, Mustajab’tan tek boşanma sebebinin Allah inancının olmadığını dile getirir ve mahkeme ertelenir.

Dua bundan sonra kendisini sınavlara verir. Okulda başarılar elde etmek için tüm gün çalışıyordur. Arkadaşlarına da boşanma davasını açtığını söyler.

Diğer mahkeme günü gelir. Mustajab Dua’yı suçlu çıkaracak avukatlar ister. Şakila mahkemeye çıkıp Kuran’a el basar. Yalan söyleyemez ve oğlunun ateist olduğunu bir çırpıda söyler ve çiftin boşanması gerçekleşir. Mustajab çıldırır. Kendini gece kulüplerine atar. Eski sevgilisi de oradadır ve onu evine getirir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın