Kader İsterse 9.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Pazartesi

Kader İsterse 9

İbrahim Kızını Almaya Gelir! Anita’nın Annesi Her Şeyi Öğrenir…

Kader İsterse 9.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 9.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 9.bölümde neler olacak? Kader İsterse 9. bölüm özetinde İbrahim kızını almaya gelir. Anita’nın annesi gerçeği görür. Kader İsterse 9. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 9
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Asfand yaşanılan bu durumun yanlış olduğunu Samin’den bir şeyler yapmasını ve babasını arayıp haber vermesini ister. Samin bir şey yapmayacağını Faraz’ın hayatını yaşamasını ister.

Meryem sonunda kızının yaşadığı durumun farkına varır ve kocasına tavırlı davranır. Bunun sonucunda karı koca yanlış davranışlarının farkına varır.

Anita ve annesi eve giriş yapar. Samin gözleri yaşlı izler. Anita bu durumu fark ettiğinde bugün neden o kızı ortadan kaldırmadığını sorar. Anita ayrıca Halima’nın davranışlarını çok abartılı bulur ve annesinin hoşlanmayacağını söyler. Direk bu insanları sahtekar olarak görür.

Kader İsterse 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 28 Ağustos Pazartesi

Anita’nın annesi sorgulayıcı ve mantıklı bir kadındır. Herkesi susturup Faraz’dan o geceye dair her şeyi duymak istediğini söyler. Ayrıca neden Amerika’ya gelmek istediğini ne tarz bir iş yapacağını sorar. Bu sırada İbrahim gelir ve kızını almak istediğini söyler. Anita’nın annesi Faraz’ın evli olduğunu duyup yaygara koparır. Ayrıca kadın gitmeden Faraz’a Pakistan’a yerleşip onlarla yaşayacağını bu durumda kızıyla evlenip evlenmeyeceğini sorar. Faraz sesini çıkarmaz ve Anita aslında Faraz’ın kendisini değil Amerika aşkını anlar.

İbrahim kızını eve götürürken evdekiler şimdi İlyas’a ne açıklama yapacağını düşünür. Yine Samin’in oyunu planladığını konuşurlar. Faraz’ın arkadaşıysa bu durum Samin’in tezgahlamadığını düşündüğünü söyler.

Harim ise Faraz Anita’yla evlenirse tamamen onu kaybedeceğini düşünüp yine odasını hallaç pamuğuna çevirip delirir. Hala içinde Faraz’a dair umut besliyordur. Asfand ise ona çiçek almış evine gidiyordur. Harim’in evinden cenaze kalkar. Babası tren kazasında ölmüştür. Harim ise mutludur. Telefonda bu durumu Asfand’a anlatırken Harim’in annesi gelir ve telefonu alır. Kızını evlendirmek istediğini ve onunla evlenmesini ister. Aksi takdirde görüşmelerini engelleyeceğini belirtir. Asfand ise hemen kabul eder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın