Kader İsterse 9.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Pazartesi

Kader İsterse 9

İbrahim Kızını Almaya Gelir! Anita’nın Annesi Her Şeyi Öğrenir…

Kader İsterse 9.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 9.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 9.bölümde neler olacak? Kader İsterse 9. bölüm özetinde İbrahim kızını almaya gelir. Anita’nın annesi gerçeği görür. Kader İsterse 9. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 9
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Asfand yaşanılan bu durumun yanlış olduğunu Samin’den bir şeyler yapmasını ve babasını arayıp haber vermesini ister. Samin bir şey yapmayacağını Faraz’ın hayatını yaşamasını ister.

Meryem sonunda kızının yaşadığı durumun farkına varır ve kocasına tavırlı davranır. Bunun sonucunda karı koca yanlış davranışlarının farkına varır.

Anita ve annesi eve giriş yapar. Samin gözleri yaşlı izler. Anita bu durumu fark ettiğinde bugün neden o kızı ortadan kaldırmadığını sorar. Anita ayrıca Halima’nın davranışlarını çok abartılı bulur ve annesinin hoşlanmayacağını söyler. Direk bu insanları sahtekar olarak görür.

Kader İsterse 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 28 Ağustos Pazartesi

Anita’nın annesi sorgulayıcı ve mantıklı bir kadındır. Herkesi susturup Faraz’dan o geceye dair her şeyi duymak istediğini söyler. Ayrıca neden Amerika’ya gelmek istediğini ne tarz bir iş yapacağını sorar. Bu sırada İbrahim gelir ve kızını almak istediğini söyler. Anita’nın annesi Faraz’ın evli olduğunu duyup yaygara koparır. Ayrıca kadın gitmeden Faraz’a Pakistan’a yerleşip onlarla yaşayacağını bu durumda kızıyla evlenip evlenmeyeceğini sorar. Faraz sesini çıkarmaz ve Anita aslında Faraz’ın kendisini değil Amerika aşkını anlar.

İbrahim kızını eve götürürken evdekiler şimdi İlyas’a ne açıklama yapacağını düşünür. Yine Samin’in oyunu planladığını konuşurlar. Faraz’ın arkadaşıysa bu durum Samin’in tezgahlamadığını düşündüğünü söyler.

Harim ise Faraz Anita’yla evlenirse tamamen onu kaybedeceğini düşünüp yine odasını hallaç pamuğuna çevirip delirir. Hala içinde Faraz’a dair umut besliyordur. Asfand ise ona çiçek almış evine gidiyordur. Harim’in evinden cenaze kalkar. Babası tren kazasında ölmüştür. Harim ise mutludur. Telefonda bu durumu Asfand’a anlatırken Harim’in annesi gelir ve telefonu alır. Kızını evlendirmek istediğini ve onunla evlenmesini ister. Aksi takdirde görüşmelerini engelleyeceğini belirtir. Asfand ise hemen kabul eder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın