Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak? Ne Zaman Final Yapacak?

Seni Kalbime Yazmışlar Kaç bölüm sürecek

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi Bölüm Sayısı Kaç?

Merhaba Pakistan dizisi severler. Benimle Kal dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Aye Musht-e-Khaakolan olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Seni Kalbime Yazmışlar
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan dizileri hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Bu yayınlanacak Pakistan dizileri mini diziler olacak ve kısa sürecek. Hint dizileri kadar fantastik olmayacağını düşünüyoruz. Daha gerçekçi konular işlenecek gibi duruyor.

Kardelen dizisiyle birlikte Pakistan dizileriyle tanışmış olduk ve birçoğunuz bu durumu sevdi. Şimdi yayınlanacak yeni diziler için bekleyişte. Kardelen dizisinin bitmesine üzülenler bir hayli çoğunlukta. Olsun tadında bitti diyelim.

Aye Musht-e-Khaakolan Pakistan dizisi 13 Aralık 2021 başlamış, 12 Nisan 2022 tarihinde final yapmıştır. Toplam 36 bölümden oluşmakta. Tabi bu bizde 36 bölüm süreceği anlamına gelmiyor. Bir bölümü 38 dakika civarı sürüyor. Bizde malumunuz diziler o kadar kısa yayınlanmıyor. 2 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 18 bölüm kadar sürebilir. Seni Kalbime Yazmışlar 7 Eylül tarihinde final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…