Seni Kalbime Yazmışlar – Aye Musht-e-Khaakolan Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak? Ne Zaman Final Yapacak?

Seni Kalbime Yazmışlar Kaç bölüm sürecek

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi Bölüm Sayısı Kaç?

Merhaba Pakistan dizisi severler. Benimle Kal dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Aye Musht-e-Khaakolan olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Seni Kalbime Yazmışlar
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan dizileri hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Bu yayınlanacak Pakistan dizileri mini diziler olacak ve kısa sürecek. Hint dizileri kadar fantastik olmayacağını düşünüyoruz. Daha gerçekçi konular işlenecek gibi duruyor.

Kardelen dizisiyle birlikte Pakistan dizileriyle tanışmış olduk ve birçoğunuz bu durumu sevdi. Şimdi yayınlanacak yeni diziler için bekleyişte. Kardelen dizisinin bitmesine üzülenler bir hayli çoğunlukta. Olsun tadında bitti diyelim.

Aye Musht-e-Khaakolan Pakistan dizisi 13 Aralık 2021 başlamış, 12 Nisan 2022 tarihinde final yapmıştır. Toplam 36 bölümden oluşmakta. Tabi bu bizde 36 bölüm süreceği anlamına gelmiyor. Bir bölümü 38 dakika civarı sürüyor. Bizde malumunuz diziler o kadar kısa yayınlanmıyor. 2 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 18 bölüm kadar sürebilir. Seni Kalbime Yazmışlar 7 Eylül tarihinde final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.