Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim?

Seni Kalbime Yazmışlar Oyuncuları

Seni Kalbime Yazmışlar Aye Musht-e-Khaakolan Başrol Oyuncuları…

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi 15 Ağustos Salı gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Pakistan dizilerine çevrildi. Bakalım Seni Kalbime Yazmışlar dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Seni-Kalbime-Yazmislar
Seni-Kalbime-Yazmislar

Seni Kalbime Yazmışlar Başrol Oyuncuları Kim?

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi 15 Ağustos Salı gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pakistan dizisi Aye Musht-e-Khaakolan 13 Aralık 2021 başlamış, 12 Nisan 2022 tarihinde final yapmıştır. Toplam 36 bölümden oluşmakta. Tabi bu bizde 36 bölüm süreceği anlamına gelmiyor. Bir bölümü 38 dakika civarı sürüyor. Bizde malumunuz diziler o kadar kısa yayınlanmıyor. 2 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 18 bölüm kadar sürebilir. Başrollerini Feroze Khan ve Sana Javed paylaşıyor.

Seni Kalbime Yazmışlar Dua – Sana Javed

Dua rolünü oynayan başrol oyuncusu Sana Javed, ekranda bize büyük güzel hisler veriyor, zarif kişiliği ve muhteşem görünümü, çarpıcı kişiliğiyle mükemmel bir şekilde tamamlanıyor. Drama hikayesinde Dua, Nimra ve Sajjad’ın kızıdır. O masum bir kız ve başarıları için sadece ALLAH’a inanıyor. Dizide baş karakter Dua’daki değişiklikleri göreceğiz ve bu da izleyicileri bu diziye bağlayacak bir şey.

Sana Javed, 25 Mart 1993’te Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde Pakistanlı bir anne babanın çocuğu olarak dünyaya geldi .  Ailesi aslen Haydarabad Deccan’lıdır.

Cidde’deki Pakistan International School’dan okul ve üniversiteyi tamamladıktan sonra ailesiyle birlikte Karaçi’ye taşındı ve daha sonra Karaçi Üniversitesi’nden mezun oldu.

Ekim 2020’de şarkıcı Umair Jaswal ile evlendi.

Kariyerine genç bir model olarak başlayan ve televizyon reklamlarında yer alan Sana Javed, oyunculuğa 2012 yılında Mera Pehla Pyar dizisinde yardımcı rolle başladı.

Sana İsminin Anlamı Görkem, Pırıltı ve Javed İsim Anlamı Canlı, Yaşayan..

Seni Kalbime Yazmışlar Mustajab (Bobby” Ahmed) – Feroze Khan

Dizide Mustajab karakterini Feroze Khan canlandırmaktadır. Oyunun hikayesinde Mustajab, daha önce aşka inanmayan kibirli bir çocuk olmasına rağmen Dua’ya ilk görüşte aşık olur. 

Feroze Khan 11 Temmuz 1990’da Pakistan’ın  Belucistan eyaletinin Quetta şehrinde Peştun bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Feroze Khan, 2018 yılında görücü usulüyle Syeda Alizey Fatima Raza ile evlendi.3 Mayıs 2019’da Mohammad Sultan Khan adında bir oğulları oldu.

2020’de Khan ve eşinin yollarını ayırdığına dair birçok haber yapıldı. Khan’ın karısı, Feroze ve oğulları ile birlikte Instagram’da bir aile fotoğrafı yayınlayınca boşanma söylentileri sona erdi. Çiftin daha sonra Fatima Khan adını verdikleri ikinci çocukları oldu. Daha sonra söylentiler doğru çıktı ve çift 2022 de boşandı.

Khan, kariyerine  VJ olarak başladı ve daha sonra modellik yaptı. Sallantılı bir oyunculuk kariyeri oldu. Feroze Khan, Instagram hikayesinde “FK” adlı YouTube kanalını başlattığını duyurdu. “Maangain Sabki Khairain” adlı single’ını yayınladı.

Khan’ın eski karısı Syeda Aliza, bir Instagram gönderisinde evliliklerinin sadakatsizliğin yanı sıra duygusal ve fiziksel tacizle dolu olduğunu belirtti. Boşanma sebebinin kendisinin ve çocuklarının ruh ve beden sağlığı olduğunu açıkladı. İkili bir velayet savaşına giriyor. 

Khan, yoğun eleştirilerin ardından Instagram hesabından uzun bir notla kendisine yönelik iddiaları çürüten bir açıklama yayınladı. İddialar ortaya çıktığından beri, rol arkadaşları Iqra Aziz ve Ushna Shah da dahil olmak üzere bazı Pakistanlı ünlüler Aliza’nın lehine konuştu . Böylece Han’ın yasaklanması talep ediyor. 

 Lux Style Awards , Khan’ın Khuda Aur Mohabbat 3 draması için En İyi TV Erkek Oyuncusu kategorisine aday gösterildiği 21. edisyon için adaylıkları açıkladıktan sonra büyük tepki aldı . LSA, “ödüllerde değerlendirilmek üzere başvurular için açık bir çağrının parçası olarak sanatçılardan ve kanallardan başvurular alınır. İzleyicinin Seçimi Kategorisi için kısa listeye alınan tüm adaylıklar, ödüller tarafından herhangi bir müdahale olmaksızın özel izleyici oylamasının bir sonucudur.” Deneyimsiz olanlar için, Khaani aktörü aynı kategoriyi kazandıktan sonra tepki daha da yoğunlaştı. Ödülü kız kardeşi Humaima Malick aldı.

Seni Kalbime Yazmışlar Dayyan (Dua’nın kardeşi) – Asad Siddiqui 

Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin kadrosunda yer alan Pakistan tv sektörünün bir diğer önemli yıldızı da Asad Siddiqui. Dizide Dayyan rolünü oynuyor. Yetenekli bir televizyon ve sinema oyuncusu. 34 yaşında ve evli. Karısının adı tanınmış bir drama oyuncusu olan Zara Noor Abbas’tır.

Seni Kalbime Yazmışlar Tabeen (Dayaan’ın eşi) – Namrah Shahid

Dizi, aralarında Namrah Shahid’in de bulunduğu yükselen yıldızlardan oluşan değerli bir oyuncu kadrosuna sahip. Dizide Tabeen rolünü oynuyor. Namrah, Pakistan TV endüstrisinde yükselen önemli bir figür. Oyuncu bu sektöre model olarak girdi ancak kısa sürede oyunculuğa başladı.

Seni Kalbime Yazmışlar Taqi – Danial Afzal

Danial Afzal dizide Taqi rolünü üstleniyor. 2016’dan beri çeşitli Urdu dizilerinde yer alarak bizleri eğlendiren Pakistanlı yakışıklı bir film ve televizyon oyuncusu. Zara Sambhal Kay ve Mohlat gibi televizyon dizilerindeki performansları milyonların kalbini kazanmıştır.

Seni Kalbime Yazmışlar Sajjad olarak (Dua’nın babası)Shahood Alvi

Shahood Alvi, oyuncu, yönetmen ve yapımcıdır. Pakistan’ın en yetenekli aktörlerinden biridir. Shahood Alvi, 29 Mayıs 1973’te Pakistan’ın Multan şehrinde doğdu. Dizide Sajjad rolünü oynuyor.

Seni Kalbime Yazmışlar Nimra (Dua’nın annesi)Sadaf Aashan

Sadaf Aashan, Pakistanlı güzel bir aktris. Dizide Nimra karakterini canlandırmaktadır. Fitrat, Bhai Bhai, Soya Mera Naseeb gibi birçok dizide ve son olarak Fasiq’te rol aldı.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın