Seni Kalbime Yazmışlar 9.Bölüm Özeti – 25 Ağustos Cuma

Seni Kalbime Yazmışlar 9

Dua Boşanma İçin İlk Adımı Attı!

Seni Kalbime Yazmışlar 9.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 9.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 9.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 9. bölüm özetinde Dayyan kritik anda kendine gelir Dayyan’ın kendine gelmesi Dua ve Mustajab’ın boşanması demektir. Seni Kalbime Yazmışlar 9. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 9
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan’ın durumu kritiktir. Aile üyelerinin gözlerinden yaş eksik olmaz. Doktorlar sabaha Dayyan’ın çıkamayacağını söyler. Dua bu zor saatlerde hocasının yanına gidip onunla dertleşir. Mustajab’ın dalga geçer gibi söylemlerini ona aktarır. Hocası anlattıklarıyla Dua’yı yeniden aydınlatır.

Mustajab eve gidip herkese kritik durumu anlatır ve zihinsel olarak kendilerini bu duruma hazırlamalarını ister. Mustajab Dua’yı sorduğunda kimse nerede olduğunu bilmiyordur. Mustajab, Dua’nın nerde olacağını iyi biliyordur ve hemen imamın yanına gider. Dua bu sırada çıkmış hastaneye gelmiş Dayyan’la konuşmaya çalışıyordur. Mustajab bu zor anında bile Dua’nın hocasının yanına gelmesini kıskanmıştır. Gecenin bu saatinde neden onun yanına geldiğini sorgular. Tüm bu insanların okuma yazma bilmeyen ihtiyarın yanında nasıl huzur bulduklarını sorar. Mustajab oturmuş imamla dalga geçiyordur. O dalga geçerken Dua ve Tagi içeri girer. Dua haklı olduğunu bazı okumuş insanlarında böyle cahil kalabildiğini vurgular. Dua unuttuğu telefonunu alıp çıkar. Dua Tagi ile gideceğini söylerken Mustajab’la gitmesi gerektiğini söyler.

Mustajav ve Dua arabada son kez kozlarını paylaşır. Mustajab onun damarına basmak istercesine sabaha abisinin ölüm haberinin geleceğini kendisini hazırlamasını ister. Dua eğer Dayyan’ın bilinci yerine gelirse ondan boşanacağını ve bunu unutmamasını söyler.

Seni Kalbime Yazmışlar 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 25 Ağustos Cuma

O saatlerde Dayyan’ıın bilinci yerine gelir. Dualar kabul olmuştur. Birden bire Dayyan’ın kendine gelişi Mustajab’ta şok etkisi yaratır. Dua mutludur ve kardeşiyle yakından ilgilenir. Mustajab gelip tebrik eder. Dua ise boşanmayı hatırlatır. Mustajab duygusal anında konuştuğunu düşünse de Dua kararlıdır.

Şakila da boşanma meselesini öğrenince yine başa döndüklerini düşünür. Nimra’yla bu durumu paylaşır ve Nimra kulaklarına inanamaz. Bu büyük bir sorundur. Dua’nın babası kızlarının arkasında olduklarını söyler. Dayyan’ın düğününden sonra doğru bir karar verip yol almaları gerektiğini söyler. Annesi hemen yer değiştirmeleri gerektiğine lafı getirince kocası onu durdurur.

Bu arada Tagi de Dua’dan hoşlanmaya başlamıştır. Şakila düğüne davet edilmediklerine göre boşanma için ilk adımın atıldığını düşünür. Mustajab ise bu kadar kolay olmayacağını Dua’dan boşanmayacağını belirtir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir