Seni Kalbime Yazmışlar 9.Bölüm Özeti – 25 Ağustos Cuma

Seni Kalbime Yazmışlar 9

Dua Boşanma İçin İlk Adımı Attı!

Seni Kalbime Yazmışlar 9.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 9.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 9.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 9. bölüm özetinde Dayyan kritik anda kendine gelir Dayyan’ın kendine gelmesi Dua ve Mustajab’ın boşanması demektir. Seni Kalbime Yazmışlar 9. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 9
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan’ın durumu kritiktir. Aile üyelerinin gözlerinden yaş eksik olmaz. Doktorlar sabaha Dayyan’ın çıkamayacağını söyler. Dua bu zor saatlerde hocasının yanına gidip onunla dertleşir. Mustajab’ın dalga geçer gibi söylemlerini ona aktarır. Hocası anlattıklarıyla Dua’yı yeniden aydınlatır.

Mustajab eve gidip herkese kritik durumu anlatır ve zihinsel olarak kendilerini bu duruma hazırlamalarını ister. Mustajab Dua’yı sorduğunda kimse nerede olduğunu bilmiyordur. Mustajab, Dua’nın nerde olacağını iyi biliyordur ve hemen imamın yanına gider. Dua bu sırada çıkmış hastaneye gelmiş Dayyan’la konuşmaya çalışıyordur. Mustajab bu zor anında bile Dua’nın hocasının yanına gelmesini kıskanmıştır. Gecenin bu saatinde neden onun yanına geldiğini sorgular. Tüm bu insanların okuma yazma bilmeyen ihtiyarın yanında nasıl huzur bulduklarını sorar. Mustajab oturmuş imamla dalga geçiyordur. O dalga geçerken Dua ve Tagi içeri girer. Dua haklı olduğunu bazı okumuş insanlarında böyle cahil kalabildiğini vurgular. Dua unuttuğu telefonunu alıp çıkar. Dua Tagi ile gideceğini söylerken Mustajab’la gitmesi gerektiğini söyler.

Mustajav ve Dua arabada son kez kozlarını paylaşır. Mustajab onun damarına basmak istercesine sabaha abisinin ölüm haberinin geleceğini kendisini hazırlamasını ister. Dua eğer Dayyan’ın bilinci yerine gelirse ondan boşanacağını ve bunu unutmamasını söyler.

Seni Kalbime Yazmışlar 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 25 Ağustos Cuma

O saatlerde Dayyan’ıın bilinci yerine gelir. Dualar kabul olmuştur. Birden bire Dayyan’ın kendine gelişi Mustajab’ta şok etkisi yaratır. Dua mutludur ve kardeşiyle yakından ilgilenir. Mustajab gelip tebrik eder. Dua ise boşanmayı hatırlatır. Mustajab duygusal anında konuştuğunu düşünse de Dua kararlıdır.

Şakila da boşanma meselesini öğrenince yine başa döndüklerini düşünür. Nimra’yla bu durumu paylaşır ve Nimra kulaklarına inanamaz. Bu büyük bir sorundur. Dua’nın babası kızlarının arkasında olduklarını söyler. Dayyan’ın düğününden sonra doğru bir karar verip yol almaları gerektiğini söyler. Annesi hemen yer değiştirmeleri gerektiğine lafı getirince kocası onu durdurur.

Bu arada Tagi de Dua’dan hoşlanmaya başlamıştır. Şakila düğüne davet edilmediklerine göre boşanma için ilk adımın atıldığını düşünür. Mustajab ise bu kadar kolay olmayacağını Dua’dan boşanmayacağını belirtir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın