Kader İsterse Final Bölümünde Neler Olacak?

kader isterse final

Faraz ve Harim Evlenecek mi? Dizi Mutlu Sonla Mı Bitecek?

Merhaba dizi severler… Kader İsterse Pakistan dizisi heyecanlı bölümleriyle ilerliyor. Kader İsterse dizisi eylül ayına kadar sürecek gibi duruyor. Peki final bölümünde bizleri neler bekliyor? Samin, Faraz ve Harim’in hikayesinde yaşanacak sürpriz gelişmeler ne? Dizi mutlu sonla mı bitecek yoksa bizi bekleyen bir ölüm sahnesi mi var?

Kader İsterse final bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Kader İsterse yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Kader İsterse dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Kader İsterse final
Kader İsterse

Kader İsterse Pakistan dizisinde Samin’in gözyaşlarına ortak olurken Harim’in sinsi oyunları Faraz ve Samin’in ayrılmasına sebep olacak. Samin kendisini anlatmaya çalışırken kapılar bir bir yüzüne kapanacak.

Harim Faraz ve Samin evliliğinin ortasına yıldırım gibi düşecek. Harim, Asfand ile evlenip o eve girecek. Daha sonra Samin ve Faraz’ın arasını açıp Samin’in evden ayrılmasını sağlayacak. Harim, Faraz’a ulaşabilmek için önündeki tüm engelleri kaldırıyordur. Bu yüzden Harim ve Arif iş birliğini göreceğiz. Asfand, Harim’in Faraz’a olan davranışlarının farkına varacak. Harim onun sesini kısmak için onu öldürecek.

Böylece Harim yine yanlış anlaşılmalara sebep vererek Faraz’la evlenme fikrini yerleştirir. Bu arada Halima, Faraz’ın Harim’le evlenmesini istemez. Bu yüzden Samin’i eve döndürme çabalarına girer. Faraz ise Samin’i Arif’ten kıskandığı için ona yüz vermez. Samin’de boşanmak istediğini belirtir. Böylece Faraz ve Harim’in evliliğine karar verilir.

Faraz abisinin ölümüyle ilgili yakından ilgilenir. Polisle birlikte yapılan araştırmalar sonucunda oklar Arif ve Harim’i işaret eder. İkili tutuklanır.

Faraz, Samin’in gönlünü alıp onu yeniden kazanmaya çalışır. Onu sevdiğini itiraf eder. Samin’in ise bir karar vermesi gereklidir. İyice düşünüp taşınır ve Faraz’a onunla olmak istediğini belirten mesaj gönderir. Faraz mutlu olur.

Daha sonra Harim’in hapiste intihar etmeye çalıştığı gösterilir. Sürekli huzursuzluk çıkarıyordur. Samin tüm bunlara bir son vermek için Harim’le görüşüp bir bebeğinin olacağını söyler. Daha sonra ailenin bebekle birlikte mutlu anıları gösterilir. Bebeğin adını Asfand koymuşlardır.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın