Candan Öte 65.Bölüm Özeti – 25 Ağustos Cuma

Karan Swamini’nin Oğlu Çıktı!

Candan Öte 65.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 65. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 65. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 65.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 65.bölümde neler olacak? Candan Öte 65. bölüm özetinde Manvi’nin hırsı ve merakı olayların açığa çıkmasına neden olur. Karan Swamini’nin öldü bildiği oğlu çıkmıştır. Candan Öte 65. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 65

Hint Dizi Özetleri Manvi eve geç kalmıştır. Artık törenin başlaması gereklidir ve Jevika’dan kalkıp pojaya başlatması istenir. Manvi bir şekilde eve ulaşır. Büyükler onu n neden geç kaldığıyla ilgili bir şey dinlemek istemez. Törenler yapılır. Virat ona hediyesini vermek için galeriye götürür ve araba beğenirler.

Aile yemek masasında buluşunca Manvi ayağa kalkarak Karan ve Swamini arasında bir ilişki olduğunu ortaya atar. Jevika ayağa fırlayarak ona ne saçmaladığını sorar.

Manvi otel odasında bulduğu mektup ve Swamini’nin fotoğrafını anlatır. Ayrıca adresini bulup bu yüzden evine gittiğini geç kaldığını anlatır. Vaniska evlendiğini öyle kafasına göre başkasının evine gidemeyeceğini açıklar.

Manvi, Karan’ın evine ailesinin onuru için gittiğini savunuyor. Swamini, Manvi’ye Karan’ın evine gitmesi ile ailesinin itibarı arasındaki ilişkinin ne olduğunu sorar. Manvi şaşırır ve ardından Karan’ın evinde Swamini’nin fotoğrafını görünce kendisinin de şoke olduğunu söyler. Bu da aralarında bir ilişki olduğunu gösterir açıklamasını yapar.

Büyükbaba ayağa kalkar ve yüksek sesle Manvi’den sessiz kalmasını ister! Bu konuşma daha fazla devam etmemelidir. Manvi kendini savunmaya çalışırken Swamini herhangi bir tepki vermeden sadece bakıyor ama büyükbaba dinlemek istemiyordur.

Manvi, Jevika ve Virat ona destek olmayınca kendini kötü hisseder. Karan Şekavat, bir kızın Swamini’nin fotoğrafı öğrenmeye çalıştığını duyunca şaşırır.

Jevika, Swamini’nin hayatına müdahale ettiği için Manvi’yi durdurur. Swamini hala, babasına Manvi’nin kendisi ile Karan arasında bir ilişki olduğu konusunda haklı olduğunu söyler.

Candan Öte 65. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 25 Ağustos Cuma

Manvi, Karan’a kendisi ile Swamini arasındaki ilişkiyi sorar. Ancak Karan ona bir şey söylemeyi reddeder. Swamini, Manvi’ye Karan hakkında araştırma yaptığı için öfkeyle durdurur.

Jevika kız kardeşinin bu konuyla ilgili daha fazla strese girmemesini ister ve ona yardım etmeye karar verir. İkili Karan’la konuşmaya karar verir. Karan ise gerçek kimliğini nasıl açıklayacağını düşünür. Karan kızlara Swamini’nin oğlu olduğunu söyler. Büyükbabaları her şeyi biiliyordur.

Jevika bu durumu Viren’le paylaşır. Vanika Swamini’nin geçmişini çocuklarına anlatmaya başlar. Swamini Keshav adında birine kör kütük aşık olmuştur. Bu adam evlendikten sonra Swamini fiziksel ve duygusal olarak şiddet uygular. Büyükbaba ne zamanki kızı hamile kalır onu yanına alır. Doğum gerçekleştiğinde kızı geçmişini unutabilsin diye çocuğu uzaklara yollar. Swamini ölü bir çocuk dünyaya getirdiğini öğrenir.

Swamini bu olayın peşini bırakmayan Manvi’ye el kaldırmak üzeredir. Jevika onlara gerçeği söyler. Büyükbaba her şeyi itiraf etmek zorunda kalır. Herkes onu bencillikle suçlar. Swamini babası tarafından hayal kırıklığına uğramıştır. Manvi bu olayın peşine düşmese belki de ölene kadar hiç bilemeyecekti!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın