Seni Kalbime Yazmışlar 8.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Perşembe

seni kalbime yazmışlar 8

Dayyan Kaza Geçirdi… Durumu Kritik!

Seni Kalbime Yazmışlar 8.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 8.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 8.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 8. bölüm özetinde Dua evi terk etti ve Mustajabb’tan ayrılmaya karar verdi. Dayyan’ın geçirdiği trafik kazası ise aileyi derinden üzer. Seni Kalbime Yazmışlar 8. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 8
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Ramazan’ın sonuna gelinmiştir. Evde bayram hazırlıkları vardır. Mustajab aniden gelerek Dua’ya sürpriz yapmıştır. Dua için çokta sürprizlik bir durum yoktur. Dua’nın aydınlığa kavuşmayı bekleyen soruları vardır. Dua bu olaya ne kadar büyük bir ciddiyetle yaklaşıyorsa da Mustajab onu özlediğinden aşkından dem vurur. Mustajab ve Dua’nın tartışmasına Şakila da ortak olur. Dua’ya evlerine gidip meseleyi orada halletmelerini ister. Lakin Dua kararlıdır ve emin olana kadar o eve dönmeyecektir.

Dua’nın anne ve babası kızlarının doğru bir hareket yapmadığını konuşur. Dayyan ise kız kardeşini destekliyordur. Tabi onların hiçbir şeyden haberi yoktur. Mustajab öfkeli olduğundan arabayı deli gibi kullanır ve kaza yapar. Dua hemen kendini suçlamaya başlar. Mustajab acısını bahane ederek Dua’nın eve dönmesini ister. Dua’nın babası kabul eder ve yine kızı adına ikinci kez karar vermiş olur. Dua istemeye istemeye evine gitmek zorunda kalır.

Seni Kalbime Yazmışlar 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 24 Ağustos Perşembe

Ertesi sabah Dua, Mustajab’a bayram namazına gidip gitmeyeceğini sorar. Mjstajab ona nasıl saygı duyuyorsa kendisine de saygı duymasını ister. Dua’nın ailesi bayramlaşmaya gelir. Mustajab Dua ve Dayyan’ın konuşmasını duyar ve onu evinden kovar. Dua ile Mustajab’ın arasında yeni bir tartışma patlak verir. Bu kez Şakila Dua’ya çıkışır ve sürekli oğlunu azarlamasına kızar. Bu kez Dua’yı egoist olarak görür. Dua da evi terk eder yeniden aile evine döner. Dayyan’ın işlevleri için geldiğini söyler. Dua düğünden sonra gerçeği ailesine açıklayacaktır.

Mustajab törene katılmak için Dua’nın yanına gelir. Törende evi terk ettiğine dair bir açıklama yapsa nasıl olur diye alttan tehdit mekanizmasını devreye sokar. Dua ona pabuç bırakmaz ve törende herkese gerçeği açıklamayı düşündüğünü söyler. Mustajab geri adım atar.

Dayyan kaza geçirir. Durumu kritiktir. Herkes hastanede beklemeye koyulur. Doktorlar iç açıcı konuşmaz. Yine Dua ve Mustajab arasında kader, dua ve Allah inancına dair konuşmalar geçer.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın