Seni Kalbime Yazmışlar 8.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Perşembe

seni kalbime yazmışlar 8

Dayyan Kaza Geçirdi… Durumu Kritik!

Seni Kalbime Yazmışlar 8.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 8.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 8.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 8. bölüm özetinde Dua evi terk etti ve Mustajabb’tan ayrılmaya karar verdi. Dayyan’ın geçirdiği trafik kazası ise aileyi derinden üzer. Seni Kalbime Yazmışlar 8. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 8
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Ramazan’ın sonuna gelinmiştir. Evde bayram hazırlıkları vardır. Mustajab aniden gelerek Dua’ya sürpriz yapmıştır. Dua için çokta sürprizlik bir durum yoktur. Dua’nın aydınlığa kavuşmayı bekleyen soruları vardır. Dua bu olaya ne kadar büyük bir ciddiyetle yaklaşıyorsa da Mustajab onu özlediğinden aşkından dem vurur. Mustajab ve Dua’nın tartışmasına Şakila da ortak olur. Dua’ya evlerine gidip meseleyi orada halletmelerini ister. Lakin Dua kararlıdır ve emin olana kadar o eve dönmeyecektir.

Dua’nın anne ve babası kızlarının doğru bir hareket yapmadığını konuşur. Dayyan ise kız kardeşini destekliyordur. Tabi onların hiçbir şeyden haberi yoktur. Mustajab öfkeli olduğundan arabayı deli gibi kullanır ve kaza yapar. Dua hemen kendini suçlamaya başlar. Mustajab acısını bahane ederek Dua’nın eve dönmesini ister. Dua’nın babası kabul eder ve yine kızı adına ikinci kez karar vermiş olur. Dua istemeye istemeye evine gitmek zorunda kalır.

Seni Kalbime Yazmışlar 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 24 Ağustos Perşembe

Ertesi sabah Dua, Mustajab’a bayram namazına gidip gitmeyeceğini sorar. Mjstajab ona nasıl saygı duyuyorsa kendisine de saygı duymasını ister. Dua’nın ailesi bayramlaşmaya gelir. Mustajab Dua ve Dayyan’ın konuşmasını duyar ve onu evinden kovar. Dua ile Mustajab’ın arasında yeni bir tartışma patlak verir. Bu kez Şakila Dua’ya çıkışır ve sürekli oğlunu azarlamasına kızar. Bu kez Dua’yı egoist olarak görür. Dua da evi terk eder yeniden aile evine döner. Dayyan’ın işlevleri için geldiğini söyler. Dua düğünden sonra gerçeği ailesine açıklayacaktır.

Mustajab törene katılmak için Dua’nın yanına gelir. Törende evi terk ettiğine dair bir açıklama yapsa nasıl olur diye alttan tehdit mekanizmasını devreye sokar. Dua ona pabuç bırakmaz ve törende herkese gerçeği açıklamayı düşündüğünü söyler. Mustajab geri adım atar.

Dayyan kaza geçirir. Durumu kritiktir. Herkes hastanede beklemeye koyulur. Doktorlar iç açıcı konuşmaz. Yine Dua ve Mustajab arasında kader, dua ve Allah inancına dair konuşmalar geçer.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir