Kader İsterse 7.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Perşembe

kader isterse 7

Anita, Faraz’ın Evine Geldi!

Kader İsterse 7.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 7. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 7.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 7.bölümde neler olacak? Kader İsterse 7. bölüm özetinde Anita, Faraz ve ailesini ziyaret etmeye gelir. Halima Samin’i saklar. Kader İsterse 7. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 7
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim, Samin’in yanından ayrılırken Asfand gelir. Samin ikisinin samimiyetine şaşırır ve ne zamandır tanıştıklarını sorgular. Asfand, Harim’den sorunun ne olduğunu söylemesini ister. Harim arkadaşıyla sırlarını paylaşamayacağını aktarır. Ayrıca kendisine kahve ısmarlatır ve yalanlarına başlar. Harim, Samin’in eski nişanlısıyla görüştüğü yalanını ortaya atar. Asfand şok olur ve Samin’in kardeşini aldattığını bu yüzden kardeşinin moralinin bozuk olduğunu düşünmeye başlar.

Kader İsterse 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 24 Ağustos Perşembe

Harim, Samin’e Anita’ya evlilik fotoğraflarını göndermesini ister. Samin böyle bir şey yapamayacağını söylese de Harim bu fotoğrafları bir bir yollar. Anita çevrimdışıdır. Faraz’a sürpriz yaparak evlerine gelir. Samin ve Anita bakışır. Halima hemen Samin’i odasına yollar. Samin onun Anita olduğundan emindir. Samin ne yapacağını bilemez haldedir ve annesini arar. Annesi kızının ağladığını duyunca lafı ağzına tıkar ve şikayet duymak istemediğini belirtir. Samin küçücük bir yanlış anlaşılma nedeniyle hayatı kaosa sürüklenmiş ve yalnız bırakılmıştır.

Bu arada evde Samin’in üzerine oynanan oyunlar da vardır. Anila babasının cüzdanında para çalıp Saminin elbiselerinin arasına gizler. Daha sonra bu parayı Samin’in çaldığına yönelik yaygara koparırlar. Adam hemen üstünü kapattırır. Samin ve Faraz dolapta parayı bulurlar. Samin almadığını söylese de Faraz sessizden babasının çalışma odasına koyar. Anne ve kız bu oyunu tezgahladıklarını kendi aralarında konuşurken Samin duyar.

Faraz, Anita’ya her şeyi anlatır. Anita bu duruma kayıtsız kalarak ilişkilerini sürdürmeye devam eder. Artık Sarim sıkıştıkça Harim’i arayıp ona dert yanmaya başlar. Harim de Asfand’la görüşmeye devam eder.

Faraz’ın babası gece yarısı Samin’i bahçede otururken görür ve odasına gitmesini ister. Ertesi gün ona oğlunun nasıl davrandığını sorar. Samin ağlayarak bu evliliği sürdürmek istediğini söyler. Adam bir pürüzler olduğunu anlar. Halima’yı azarlar ardından Asfand ise bu süreçte Faraz’a destek olmaları gerektiğini belirtir.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir