Kader İsterse 7.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Perşembe

kader isterse 7

Anita, Faraz’ın Evine Geldi!

Kader İsterse 7.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 7. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 7.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 7.bölümde neler olacak? Kader İsterse 7. bölüm özetinde Anita, Faraz ve ailesini ziyaret etmeye gelir. Halima Samin’i saklar. Kader İsterse 7. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 7
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim, Samin’in yanından ayrılırken Asfand gelir. Samin ikisinin samimiyetine şaşırır ve ne zamandır tanıştıklarını sorgular. Asfand, Harim’den sorunun ne olduğunu söylemesini ister. Harim arkadaşıyla sırlarını paylaşamayacağını aktarır. Ayrıca kendisine kahve ısmarlatır ve yalanlarına başlar. Harim, Samin’in eski nişanlısıyla görüştüğü yalanını ortaya atar. Asfand şok olur ve Samin’in kardeşini aldattığını bu yüzden kardeşinin moralinin bozuk olduğunu düşünmeye başlar.

Kader İsterse 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 24 Ağustos Perşembe

Harim, Samin’e Anita’ya evlilik fotoğraflarını göndermesini ister. Samin böyle bir şey yapamayacağını söylese de Harim bu fotoğrafları bir bir yollar. Anita çevrimdışıdır. Faraz’a sürpriz yaparak evlerine gelir. Samin ve Anita bakışır. Halima hemen Samin’i odasına yollar. Samin onun Anita olduğundan emindir. Samin ne yapacağını bilemez haldedir ve annesini arar. Annesi kızının ağladığını duyunca lafı ağzına tıkar ve şikayet duymak istemediğini belirtir. Samin küçücük bir yanlış anlaşılma nedeniyle hayatı kaosa sürüklenmiş ve yalnız bırakılmıştır.

Bu arada evde Samin’in üzerine oynanan oyunlar da vardır. Anila babasının cüzdanında para çalıp Saminin elbiselerinin arasına gizler. Daha sonra bu parayı Samin’in çaldığına yönelik yaygara koparırlar. Adam hemen üstünü kapattırır. Samin ve Faraz dolapta parayı bulurlar. Samin almadığını söylese de Faraz sessizden babasının çalışma odasına koyar. Anne ve kız bu oyunu tezgahladıklarını kendi aralarında konuşurken Samin duyar.

Faraz, Anita’ya her şeyi anlatır. Anita bu duruma kayıtsız kalarak ilişkilerini sürdürmeye devam eder. Artık Sarim sıkıştıkça Harim’i arayıp ona dert yanmaya başlar. Harim de Asfand’la görüşmeye devam eder.

Faraz’ın babası gece yarısı Samin’i bahçede otururken görür ve odasına gitmesini ister. Ertesi gün ona oğlunun nasıl davrandığını sorar. Samin ağlayarak bu evliliği sürdürmek istediğini söyler. Adam bir pürüzler olduğunu anlar. Halima’yı azarlar ardından Asfand ise bu süreçte Faraz’a destek olmaları gerektiğini belirtir.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın