Kader İsterse 7.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Perşembe

kader isterse 7

Anita, Faraz’ın Evine Geldi!

Kader İsterse 7.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 7. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 7.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 7.bölümde neler olacak? Kader İsterse 7. bölüm özetinde Anita, Faraz ve ailesini ziyaret etmeye gelir. Halima Samin’i saklar. Kader İsterse 7. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 7
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim, Samin’in yanından ayrılırken Asfand gelir. Samin ikisinin samimiyetine şaşırır ve ne zamandır tanıştıklarını sorgular. Asfand, Harim’den sorunun ne olduğunu söylemesini ister. Harim arkadaşıyla sırlarını paylaşamayacağını aktarır. Ayrıca kendisine kahve ısmarlatır ve yalanlarına başlar. Harim, Samin’in eski nişanlısıyla görüştüğü yalanını ortaya atar. Asfand şok olur ve Samin’in kardeşini aldattığını bu yüzden kardeşinin moralinin bozuk olduğunu düşünmeye başlar.

Kader İsterse 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 24 Ağustos Perşembe

Harim, Samin’e Anita’ya evlilik fotoğraflarını göndermesini ister. Samin böyle bir şey yapamayacağını söylese de Harim bu fotoğrafları bir bir yollar. Anita çevrimdışıdır. Faraz’a sürpriz yaparak evlerine gelir. Samin ve Anita bakışır. Halima hemen Samin’i odasına yollar. Samin onun Anita olduğundan emindir. Samin ne yapacağını bilemez haldedir ve annesini arar. Annesi kızının ağladığını duyunca lafı ağzına tıkar ve şikayet duymak istemediğini belirtir. Samin küçücük bir yanlış anlaşılma nedeniyle hayatı kaosa sürüklenmiş ve yalnız bırakılmıştır.

Bu arada evde Samin’in üzerine oynanan oyunlar da vardır. Anila babasının cüzdanında para çalıp Saminin elbiselerinin arasına gizler. Daha sonra bu parayı Samin’in çaldığına yönelik yaygara koparırlar. Adam hemen üstünü kapattırır. Samin ve Faraz dolapta parayı bulurlar. Samin almadığını söylese de Faraz sessizden babasının çalışma odasına koyar. Anne ve kız bu oyunu tezgahladıklarını kendi aralarında konuşurken Samin duyar.

Faraz, Anita’ya her şeyi anlatır. Anita bu duruma kayıtsız kalarak ilişkilerini sürdürmeye devam eder. Artık Sarim sıkıştıkça Harim’i arayıp ona dert yanmaya başlar. Harim de Asfand’la görüşmeye devam eder.

Faraz’ın babası gece yarısı Samin’i bahçede otururken görür ve odasına gitmesini ister. Ertesi gün ona oğlunun nasıl davrandığını sorar. Samin ağlayarak bu evliliği sürdürmek istediğini söyler. Adam bir pürüzler olduğunu anlar. Halima’yı azarlar ardından Asfand ise bu süreçte Faraz’a destek olmaları gerektiğini belirtir.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın