Candan Öte 63.Bölüm Özeti – 23 Ağustos Çarşamba

Candan Öte 63

Kızların Evi Müzayede de Satıldı! Evi Satın Alan Kim?

Candan Öte 63.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 63. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 63. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 63.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 63.bölümde neler olacak? Candan Öte 63. bölüm özetinde müzayede de evin satışı gerçekleşir. Evi satın alan Karan Şekatlavat kimdir? Candan Öte 63. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 63

Hint Dizi Özetleri Jevika ve Manvi evlerinin müzayede de satılacağını öğrenmiş apar topar hazırlanıp evlerine doğru yola çıkar. Tabi Virat ve Viren’de yanlarında olacaktır. Yolda trafikle karşılaşırlar ve müzayedeye ulaşmak imkansız bir hal alır. Bu arada müzayede başlar ve teklifler verilmeye başlanır. Ev halkı hüzün dolu gözlerle evlerinin satılışını izler.

Kızlar eve girdiklerinde evlerinin satılışına şahit olur. Geç kalmışlardır. Alıcı kişi Karan Şakavat’tır. Viren ne yapıp edip o adamdan evi geri almak istediğini söyler. Ne kadar isterse vermeye hazır olduğunu da belirtir. Adam her şeyi parayla çözemeyeceklerini söyler. Virat ve Viren öfkelenir.

Daha sonra bu Karan denilen kişi aile üyelerinin yanına gidip evin onlara ait olduğunu söyler. Zamanında oğullarının bu Karan’a çok iyiliği dokunmuş ve karşılığını vermeye geldiğini söyler. Viren evin fiyatını vermeyi teklif ettiğinde adam geri çevirir. Viren bu konuda oldukça huzursuz olur. Çünkü durduk yere ev almış ve parasını almıyordur. Bu adamın bu zamana kadar nerede olduğunu ve ev satışa çıktığında bir anda nasıl ortaya çıktığını düşünür. Bu adam olduğu sürece Viren huzursuzlanmaya başlamıştır.

Candan Öte 63. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 23 Ağustos Çarşamba

Viren aynı şekilde büyükbabasına olanları da anlatır. O da evi alabilecek konumdayken alamadıklarına bozulmuştur.

Swamini Viren’e ait küçüklük eşyalarını annesine getirir. Vaniska durduk yere ne olduğunu sorar. Trip kadın düğün zamanı Viren’in kendisine çıkışmasını unutamıyor ve Jevika’nın gidişinden kendisini sorumlu tuttuğu için kırılmıştır.

Eve döndüklerinde Viren büyükbabasına olayı detaylı anlatır. Virat, Karan’ın evi çok yüksek bir meblaya almadığını abartmamalarını ister. Büyükbabası para kazanmadığı kolay yoldan eline geçtiği için anlamayacağını bu yüzden aralarında sürtüşme yaşanır.

Viren de balayı için Virat ve Manvi’ye bilet verir. Virat çok sinirlidir ve kendi kazandığı parayla gideceğini söyler. Viren’in ısrarıyla alır bileti ama Virat şarkı yarışmasına katılmaya karar verir. Manvi ile birlikte form doldurmaya gider. Burada Manvi de birden kendini yarışmanın içinde bulur. Manvi, Virat’a rakip olacağı için gerilir. Virat aralarında güven ve sadakat ilişkisi olduğunu gerilmemesini ister. Jevika da aynı şekilde Manvi’nin rakip olmasını hoş karşılamaz ve ilişkilerinde sorun yaratabileceğini düşünür.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir