Candan Öte 63.Bölüm Özeti – 23 Ağustos Çarşamba

Candan Öte 63

Kızların Evi Müzayede de Satıldı! Evi Satın Alan Kim?

Candan Öte 63.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 63. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 63. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 63.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 63.bölümde neler olacak? Candan Öte 63. bölüm özetinde müzayede de evin satışı gerçekleşir. Evi satın alan Karan Şekatlavat kimdir? Candan Öte 63. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 63

Hint Dizi Özetleri Jevika ve Manvi evlerinin müzayede de satılacağını öğrenmiş apar topar hazırlanıp evlerine doğru yola çıkar. Tabi Virat ve Viren’de yanlarında olacaktır. Yolda trafikle karşılaşırlar ve müzayedeye ulaşmak imkansız bir hal alır. Bu arada müzayede başlar ve teklifler verilmeye başlanır. Ev halkı hüzün dolu gözlerle evlerinin satılışını izler.

Kızlar eve girdiklerinde evlerinin satılışına şahit olur. Geç kalmışlardır. Alıcı kişi Karan Şakavat’tır. Viren ne yapıp edip o adamdan evi geri almak istediğini söyler. Ne kadar isterse vermeye hazır olduğunu da belirtir. Adam her şeyi parayla çözemeyeceklerini söyler. Virat ve Viren öfkelenir.

Daha sonra bu Karan denilen kişi aile üyelerinin yanına gidip evin onlara ait olduğunu söyler. Zamanında oğullarının bu Karan’a çok iyiliği dokunmuş ve karşılığını vermeye geldiğini söyler. Viren evin fiyatını vermeyi teklif ettiğinde adam geri çevirir. Viren bu konuda oldukça huzursuz olur. Çünkü durduk yere ev almış ve parasını almıyordur. Bu adamın bu zamana kadar nerede olduğunu ve ev satışa çıktığında bir anda nasıl ortaya çıktığını düşünür. Bu adam olduğu sürece Viren huzursuzlanmaya başlamıştır.

Candan Öte 63. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 23 Ağustos Çarşamba

Viren aynı şekilde büyükbabasına olanları da anlatır. O da evi alabilecek konumdayken alamadıklarına bozulmuştur.

Swamini Viren’e ait küçüklük eşyalarını annesine getirir. Vaniska durduk yere ne olduğunu sorar. Trip kadın düğün zamanı Viren’in kendisine çıkışmasını unutamıyor ve Jevika’nın gidişinden kendisini sorumlu tuttuğu için kırılmıştır.

Eve döndüklerinde Viren büyükbabasına olayı detaylı anlatır. Virat, Karan’ın evi çok yüksek bir meblaya almadığını abartmamalarını ister. Büyükbabası para kazanmadığı kolay yoldan eline geçtiği için anlamayacağını bu yüzden aralarında sürtüşme yaşanır.

Viren de balayı için Virat ve Manvi’ye bilet verir. Virat çok sinirlidir ve kendi kazandığı parayla gideceğini söyler. Viren’in ısrarıyla alır bileti ama Virat şarkı yarışmasına katılmaya karar verir. Manvi ile birlikte form doldurmaya gider. Burada Manvi de birden kendini yarışmanın içinde bulur. Manvi, Virat’a rakip olacağı için gerilir. Virat aralarında güven ve sadakat ilişkisi olduğunu gerilmemesini ister. Jevika da aynı şekilde Manvi’nin rakip olmasını hoş karşılamaz ve ilişkilerinde sorun yaratabileceğini düşünür.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın