Seni Kalbime Yazmışlar 7.Bölüm Özeti – 23 Ağustos Çarşamba

seni kalbime yazmışlar 7

Dua Mustajab’tan Ayrılmayı Düşünüyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 7.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 7. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 7.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 7.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 7. bölüm özetinde Dua’nın Mustajab’tan ses çıkmayınca Şiza’nın haklı olduğunu düşünmeye başlar. Dua Mustajab’la yollarını ayırmayı düşünür. Seni Kalbime Yazmışlar 7. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 7
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua’nın uykuları kaçmaya başlamıştır. Dayyan Dua ve ailesi arasında mekik dokuyarak her şeyin yolunda olduğu mesajını verir. Dua’nın ailesinin yanında yüzü gülse de bakışlarının hüzünlülüğü kendini ele veriyordur.

Dua bu konuyu konuşmak için Mustajab’ı arasa da ulaşamıyordur. Bu yüzden yüzleşmek işin Şakila’yı arar ve gelmesini ister. Şakila Dua’nın telefondaki sesini huzursuz bulmuştur ve Boby’sini arar. Bobby Dua’yla konuştuğu için Şiza’yla kavga ediyordur. İkili karakolluk olur. Mustajab bu yüzden Dua’nın telefonlarını açmıyordur.

Şakila Dua’nın yanına gelir. Şakila’nın oruç tutmadığı görülür. Dua onunla yüzleşir. Ne zamandır kendisini tanıdığını sorar. Oğlu gibi biriyle uyumlu olmadıkları halde binbir yalanla neden evlendirdiğini ve hayatını mahvettiğinin hesabını sorar. Yalnızca oğlunu düşündüğünden bencil davrandıklarını söyler. Şakila elindeki tek koz olan Mustajab’ın onu gerçekten çok sevdiğine getirir. Dua ise Allah’a inanmayan insanın sevgisinin bir anlam ifade etmediğini belirtir.

Seni Kalbime Yazmışlar 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 23 Ağustos Çarşamba

Şakila bu durumu hemen oğluna yetiştirir. Bu durumun ciddi olduğunu anlatmaya çalışır. Bobby Ahmet kimsenin kendisine karışamayacağını kendi düşüncesi olduğunu savunur. Ayrıca artık Dua’yı avcunun içine aldığını düşünüyordur.

Dayyan evdeki bu depresyon havasını dağıtmak için birinden hoşlandığını ortaya atar. Dayyan hiç görmediği bu kız için sırf kendi kız kardeşinin biraz yüzü gülsün diye böyle bir fikir atar ortaya. Ertesi gün kız istemeye gidilir. Dua iki ailenin uyumlu olduklarını inceler. Ve hala Mustajab efendiden ses soluk yoktur. Dua artık bir karar verme eşiğine gelir. Önce hocasını ziyarete gider. Dua bu sohbetten sonra Mustajab’la ayrılmayı kafasına koyar. Hocası tek gitmemesini bölgede soyguncuların varlığından haberdar eder.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir