Kader İsterse 6.Bölüm Özeti – 23 Ağustos Çarşamba

Kader İsterse 6

Harim, Samin’in Evinde!

Kader İsterse 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 6.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 6.bölümde neler olacak? Kader İsterse 6. bölüm özetinde Faraz Samin’e başkasına aşık olduğunu ve Amerika’ya gideceğini açıklar. Kader İsterse 6. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 6
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Halima, Samin’i karşısına alarak onun ne kadar yalancı oyuncu olduğunu bildiğini söyler. Samin duyduğu hakaretler karşısında göz yaşlarını tutamaz. Odadan çıkarken karşısında Faraz’ı görür. Faraz bu evliliğin içinde ne kadar boğuluyor olsa da Samin’e kıyamaz. Annesine hatalı olduğunu Samin’e bu tarz yaklaşmamasını ister.

Faraz Samin’in yanına giderek onu güldürmeye çalışır. Aynı durumda olduğunu arkadaşları tarafından dışlandığından bahseder. Samin’in morali yerine gelsin diye onu annesinin evine götüreceğini söyler.

Harim de evdeki altınını satarak kendisine yeni bir telefon alarak hayatına kaldığı yerden devam eder. Harim daha sonra Faraz’ın abisi Asfand’la buluşur. Asfan ondan kardeşi ve Samin’in mutlu görünmediğini arkadaşları olarak ondan yardım istemeye geldiğini söyler. Asfand Harim’den hoşlanmaya başlar.

Kader İsterse 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 23 Ağustos Çarşamba

Samin ve Faraz eve döndüklerinde Faraz artık koltukta kendisinin yatacağını söyler. Daha sonra Faraz Samin’e başkasını sevdiğini ve Amerika’ya gideceğini açıklar. Samin yatakta ağlamaya başlar. Onun da tek derdi ailesidir.

Samin ayrılmayı düşünmüyordur. Bu evlilik biterse kendisinin de biteceğini söyler. İkisi de sevmeyerek evlendi fakat bunu başarabileceklerini anlatır.

Bu geceden sonra Samin ateşlenir. Kahvaltıyı hazırlarken bardakları devirir. Halima seti bozulduğu için öfkelenir.

Evde kimse yokken Samin’in misafiri gelir. Gelen Harim’dir. Harim dostunun yanına geldiğini söyleyerek Faraz’ı kafasında bitirdiğinin sinyallerini verir. Samin’e yakın davranmaya çalışır. Samin, Harim’in dostluğuna inanır ve Faraz’ın Amerika’ya gitme isteğinden ve kız arkadaşından bahseder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın