Kader İsterse 6.Bölüm Özeti – 23 Ağustos Çarşamba

Kader İsterse 6

Harim, Samin’in Evinde!

Kader İsterse 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 6.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 6.bölümde neler olacak? Kader İsterse 6. bölüm özetinde Faraz Samin’e başkasına aşık olduğunu ve Amerika’ya gideceğini açıklar. Kader İsterse 6. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 6
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Halima, Samin’i karşısına alarak onun ne kadar yalancı oyuncu olduğunu bildiğini söyler. Samin duyduğu hakaretler karşısında göz yaşlarını tutamaz. Odadan çıkarken karşısında Faraz’ı görür. Faraz bu evliliğin içinde ne kadar boğuluyor olsa da Samin’e kıyamaz. Annesine hatalı olduğunu Samin’e bu tarz yaklaşmamasını ister.

Faraz Samin’in yanına giderek onu güldürmeye çalışır. Aynı durumda olduğunu arkadaşları tarafından dışlandığından bahseder. Samin’in morali yerine gelsin diye onu annesinin evine götüreceğini söyler.

Harim de evdeki altınını satarak kendisine yeni bir telefon alarak hayatına kaldığı yerden devam eder. Harim daha sonra Faraz’ın abisi Asfand’la buluşur. Asfan ondan kardeşi ve Samin’in mutlu görünmediğini arkadaşları olarak ondan yardım istemeye geldiğini söyler. Asfand Harim’den hoşlanmaya başlar.

Kader İsterse 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 23 Ağustos Çarşamba

Samin ve Faraz eve döndüklerinde Faraz artık koltukta kendisinin yatacağını söyler. Daha sonra Faraz Samin’e başkasını sevdiğini ve Amerika’ya gideceğini açıklar. Samin yatakta ağlamaya başlar. Onun da tek derdi ailesidir.

Samin ayrılmayı düşünmüyordur. Bu evlilik biterse kendisinin de biteceğini söyler. İkisi de sevmeyerek evlendi fakat bunu başarabileceklerini anlatır.

Bu geceden sonra Samin ateşlenir. Kahvaltıyı hazırlarken bardakları devirir. Halima seti bozulduğu için öfkelenir.

Evde kimse yokken Samin’in misafiri gelir. Gelen Harim’dir. Harim dostunun yanına geldiğini söyleyerek Faraz’ı kafasında bitirdiğinin sinyallerini verir. Samin’e yakın davranmaya çalışır. Samin, Harim’in dostluğuna inanır ve Faraz’ın Amerika’ya gitme isteğinden ve kız arkadaşından bahseder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir