Seni Kalbime Yazmışlar 5.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Pazartesi

seni kalbime yazmışlar 5

Dua Kandırıldığını Öğrendi! Mustajab’ın Sevgilisi Geldi!

Seni Kalbime Yazmışlar 5.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 5. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 5.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 5. bölüm özetinde Dua ve Mustajab arasında anlaşmazlıklar yaşanmaya devam eder. Dua anne ve oğul konuşmasına kulak misafiri olunca şoke olacak. Mustajab’ın beklenmedik misafiri ise başına dert olacak! Seni Kalbime Yazmışlar 5. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 5
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab’ın Dua’yı emrivaki şekilde Amerika’ya götürmek istemesi üstelik bu sürecin ramazana ve Dua’nın okul zamanına denk gelmesi Dua’yı derinden yaralar. Bu kez Mustajab’ın güzel sözlerine kanmıyor. Dua arabaya atlayıp ailesinin evine gider.

Dayyan kapıyı açtığında gözyaşlı kardeşine rastlar. Dayyan gözyaşlarını silmesini anne ve babasını meraklandırmamasını ister.

Şakila yine oğluna ateş püskürür. Dua’nın hassas ve naif bir kız olduğunu onun değerlerine inancına saygılı olması ister. Mustajab artık Dua’nın karısı olduğunu ve gerçekleri ondan saklayamayacağını söyleyip Amerika’ya gittiklerinde yeni bir yaşam tarzı benimseteceğini söyler. Annesi Mustajab’a kızar ve sevgisini kullanarak Dua’yı etkilemesini ister. Zamanında kalp krizi numarası yaparak aileyi nasıl etkilediğini anlatır. Böylece Şakila’nın da yalancı ve oyuncu olduğunu öğreniyoruz. Mustajab annesinin bu hareketine ağzı açık kalır

Dayyan kız kardeşini yatıştırmaya çalışır. Haklı olduğunu ama Mustajab’ın onu kaybetmemek için yaptığını anlatmaya çalışır. Dua ise onun kendini tatmin etmeye yaradığını ve kandırılmış hissettiğini söyler. Kardeşi rahatlamasını ve sorunlarını haber vermeden kaçarak gelmek olmadığını belirtir.

Mustajab annesinden aldığı taktikle kendini Dua’ya acındırmaya çalışır. İş durumunun kötülediğini ortakları tarafından kandırıldığını ve işleriyle ilgilenmesi gerektiğini söyler. Dua’dan ayrı kalamadığı için işleriyle ilgilenemiyor. Bu yüzden Dua onunla gitmeyi kabul eder.

Dua’nın annesi de ağlıyor ve ne verilen vaatler yerine gelmiştir ne de kızı mutludur. Dua ve Dayyan annelerini sakinleştirmeye çalışır.

Dua Mustajab ve annesinin arasında geçen konuşmaya şahit olur. Başından beri kandırıldığını Şakila’nın kalp krizi numarasını her şeyi duyar. Dua sevdiklerinin ayrı bir yüzüne şahit olur. Bu yüzden gerçekten kırgındır. Ne yapacağını bilemiyordur. Dua ağlamaya başlar.

Seni Kalbime Yazmışlar 5. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 21 Ağustos Pazartesi

Ertesi sabah Dua tavırlarıyla evdekilerin dikkatini çeker. Şakila’ya da evliliğin kumar gibi olduğunu yalan ve kurgudan ibaret olabileceğiyle ilgili kafa karıştırıcı konuşur. Şakila korkar ve Dua’nın ne demek istediğini anlamaya çalışır. Oldukça gerilir ve konuşmalarını duyup duymadığından çekinir. Dua yüzlerine vurmaz ve hocasının yanına gider. Hocasıyla dertleşmek Dua’ya iyi gelir. Dua daha sonra Dayyan’la buluşarak ona son durumu anlatır. Dayyan Mustajab’ın sevgisinden dolayı bencil olduğunu ama Şakila’dan böyle bir oyun beklemediğini ve gerçekten şaşırdığını söyler. Bu kez Amerika’ya gitmek istemezse kardeşini destekleyeceğini söyler.

Mustajab Efendi karısının kendisinden izin almadan hocasının yanına gitmesine bozulmuş ve ondan hoşlanmadığını annesine anlatıyordur. Zaten Dua kimi sevse değer verse Mustajab ona tavır alıyordur. Çünkü Dua kendisinden başkasına değer veremez!

Mustajab’ın misafiri gelir. Beklenmedik sürpriz misafir Amerika’dan Mustajab’ın sevgilisi… Şimdi onu tehdit etmeye gelmiştir. Bu tehditler karşılığında Mustajab onu oyalamak için Amerika’ya gidecek ve Dua’yı yanında götürmeyecektir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir