Seni Kalbime Yazmışlar 5.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Pazartesi

seni kalbime yazmışlar 5

Dua Kandırıldığını Öğrendi! Mustajab’ın Sevgilisi Geldi!

Seni Kalbime Yazmışlar 5.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 5. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 5.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 5. bölüm özetinde Dua ve Mustajab arasında anlaşmazlıklar yaşanmaya devam eder. Dua anne ve oğul konuşmasına kulak misafiri olunca şoke olacak. Mustajab’ın beklenmedik misafiri ise başına dert olacak! Seni Kalbime Yazmışlar 5. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 5
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab’ın Dua’yı emrivaki şekilde Amerika’ya götürmek istemesi üstelik bu sürecin ramazana ve Dua’nın okul zamanına denk gelmesi Dua’yı derinden yaralar. Bu kez Mustajab’ın güzel sözlerine kanmıyor. Dua arabaya atlayıp ailesinin evine gider.

Dayyan kapıyı açtığında gözyaşlı kardeşine rastlar. Dayyan gözyaşlarını silmesini anne ve babasını meraklandırmamasını ister.

Şakila yine oğluna ateş püskürür. Dua’nın hassas ve naif bir kız olduğunu onun değerlerine inancına saygılı olması ister. Mustajab artık Dua’nın karısı olduğunu ve gerçekleri ondan saklayamayacağını söyleyip Amerika’ya gittiklerinde yeni bir yaşam tarzı benimseteceğini söyler. Annesi Mustajab’a kızar ve sevgisini kullanarak Dua’yı etkilemesini ister. Zamanında kalp krizi numarası yaparak aileyi nasıl etkilediğini anlatır. Böylece Şakila’nın da yalancı ve oyuncu olduğunu öğreniyoruz. Mustajab annesinin bu hareketine ağzı açık kalır

Dayyan kız kardeşini yatıştırmaya çalışır. Haklı olduğunu ama Mustajab’ın onu kaybetmemek için yaptığını anlatmaya çalışır. Dua ise onun kendini tatmin etmeye yaradığını ve kandırılmış hissettiğini söyler. Kardeşi rahatlamasını ve sorunlarını haber vermeden kaçarak gelmek olmadığını belirtir.

Mustajab annesinden aldığı taktikle kendini Dua’ya acındırmaya çalışır. İş durumunun kötülediğini ortakları tarafından kandırıldığını ve işleriyle ilgilenmesi gerektiğini söyler. Dua’dan ayrı kalamadığı için işleriyle ilgilenemiyor. Bu yüzden Dua onunla gitmeyi kabul eder.

Dua’nın annesi de ağlıyor ve ne verilen vaatler yerine gelmiştir ne de kızı mutludur. Dua ve Dayyan annelerini sakinleştirmeye çalışır.

Dua Mustajab ve annesinin arasında geçen konuşmaya şahit olur. Başından beri kandırıldığını Şakila’nın kalp krizi numarasını her şeyi duyar. Dua sevdiklerinin ayrı bir yüzüne şahit olur. Bu yüzden gerçekten kırgındır. Ne yapacağını bilemiyordur. Dua ağlamaya başlar.

Seni Kalbime Yazmışlar 5. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 21 Ağustos Pazartesi

Ertesi sabah Dua tavırlarıyla evdekilerin dikkatini çeker. Şakila’ya da evliliğin kumar gibi olduğunu yalan ve kurgudan ibaret olabileceğiyle ilgili kafa karıştırıcı konuşur. Şakila korkar ve Dua’nın ne demek istediğini anlamaya çalışır. Oldukça gerilir ve konuşmalarını duyup duymadığından çekinir. Dua yüzlerine vurmaz ve hocasının yanına gider. Hocasıyla dertleşmek Dua’ya iyi gelir. Dua daha sonra Dayyan’la buluşarak ona son durumu anlatır. Dayyan Mustajab’ın sevgisinden dolayı bencil olduğunu ama Şakila’dan böyle bir oyun beklemediğini ve gerçekten şaşırdığını söyler. Bu kez Amerika’ya gitmek istemezse kardeşini destekleyeceğini söyler.

Mustajab Efendi karısının kendisinden izin almadan hocasının yanına gitmesine bozulmuş ve ondan hoşlanmadığını annesine anlatıyordur. Zaten Dua kimi sevse değer verse Mustajab ona tavır alıyordur. Çünkü Dua kendisinden başkasına değer veremez!

Mustajab’ın misafiri gelir. Beklenmedik sürpriz misafir Amerika’dan Mustajab’ın sevgilisi… Şimdi onu tehdit etmeye gelmiştir. Bu tehditler karşılığında Mustajab onu oyalamak için Amerika’ya gidecek ve Dua’yı yanında götürmeyecektir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın