Kader İsterse 4.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Pazartesi

Kader İsterse 4

Samin ve Faraz EVLENDİ! Harim Kinlendi!

Kader İsterse 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 4.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 4.bölümde neler olacak? Kader İsterse 4. bölüm özetinde Samin ve Faraz evleniyor. Düğüne gelen Harim gözyaşlarıyla izliyor. Kader İsterse 4. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 4
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim gece yarısı gizlice uyuyan anne ve babasının odasına girerek cep telefonunu alır. Harim gece yarısı Faraz’ı arar. Onu çok sevdiğini ve ailesiyle birlikte evlerine gelmesini ister. Faraz şaşkınlık içinde dinlerken küplere biner. Faraz Samin ve Harim yüzünden başına gelmeyen kalmadığını bir daha aramamasını söyler. Faraz öfkeyle tedavi olmasını ertesi gün Samin’le düğününün olduğunu söyler.

Harim bu sözler karşısında kendinden geçer. Sabah annesi odasına girdiğinde tüm odayı dağılmış halde bulur. Harim tüm olanlar için annesini suçlamaya başlar.

Faraz’ın abisi de İslamabad’dan gelir. Anne ve kız kardeşleri bu düğüne gitmek istemez. Düğün başlamak üzeredir. Faraz’ın telefonu çalar ve arayan Anita’dır. Annesiyle konuştuğunu ve Pakistan’a gelip tanışmak istediğini söyler. Faraz hiçbir şey söylemeden telefonu kapatır.

Kader İsterse 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 21 Ağustos Pazartesi

Erkek tarafı oldukça mutsuz görünüyordur. Mutsuz olanlardan biri de Samin’dir. Ayrıca düğünde dedikodular baş gösterir. Samin’in annesi çok rahatsız olur. Ayrıca Faraz’ın annesinin tavrını da görmüştür. Samini zor bir evlilik bekliyordur. Düğüne davetsiz misafirlerden biri de Harim’dir. Düğünü gözyaşlarıyla izler. Arkadaşı gidip sevdiğini elinden aldığı için Samin’den hesap sormasını ister. Harim yaptıklarının farkında değildir. Aşkından gözü kör olmuş saplantılı bir kişiliktir. Samin’in annesi gelip onu kovar. Harim, Faraz’ın yanına giderek bir kez daha onu çok sevdiğini söyler. Bütün bunların Samin’in oyunu olduğunu konuşmak için onu göndermediğini nişanlısı Arif’ten kurtulmak iin böyle bir oyun tezgahladığını anlatır. Durduk yere Samin’e iftira atar. Faraz’ın kafası karışır.

Harim’i gözü yaşlı gören Faraz’ın abisi ondan etkilenmiş gibidir. İkili tanışır ve Harim oradan ayrılmak zorunda olduğunu söyler.

Samin ve Faraz evlenir. Ev halkı kızlarını gönderir. Samin son bir kez babasına sarılır. Samin’nin annesi iyi bir gelin olmasını ve laf göndermemesini tembihler.

Faraz’ın kafası Samin konusunda oldukça karışıktır. Samin ilk gece Faraz’ın isteğiyle koltukta yatar. Ertesi sabah Faraz, Anita’nın telefonuyla uyanır ve spora gider. Samin odada sıkılır ve içi içine yer. Odadan çıkınca Faraz’ın annesinin ters tarafıyla karşılaşır. Faraz’ın kız kardeşine selam verdiğinde oda hoş karşılamaz. Samin bu evde istenmediğinin farkındadır. Arif Samin’i arar. Faraz telefonu ondan alır ve Harim’le aynı şeyleri söylediğini fark eder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın