Kader İsterse 4.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Pazartesi

Kader İsterse 4

Samin ve Faraz EVLENDİ! Harim Kinlendi!

Kader İsterse 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 4.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 4.bölümde neler olacak? Kader İsterse 4. bölüm özetinde Samin ve Faraz evleniyor. Düğüne gelen Harim gözyaşlarıyla izliyor. Kader İsterse 4. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 4
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim gece yarısı gizlice uyuyan anne ve babasının odasına girerek cep telefonunu alır. Harim gece yarısı Faraz’ı arar. Onu çok sevdiğini ve ailesiyle birlikte evlerine gelmesini ister. Faraz şaşkınlık içinde dinlerken küplere biner. Faraz Samin ve Harim yüzünden başına gelmeyen kalmadığını bir daha aramamasını söyler. Faraz öfkeyle tedavi olmasını ertesi gün Samin’le düğününün olduğunu söyler.

Harim bu sözler karşısında kendinden geçer. Sabah annesi odasına girdiğinde tüm odayı dağılmış halde bulur. Harim tüm olanlar için annesini suçlamaya başlar.

Faraz’ın abisi de İslamabad’dan gelir. Anne ve kız kardeşleri bu düğüne gitmek istemez. Düğün başlamak üzeredir. Faraz’ın telefonu çalar ve arayan Anita’dır. Annesiyle konuştuğunu ve Pakistan’a gelip tanışmak istediğini söyler. Faraz hiçbir şey söylemeden telefonu kapatır.

Kader İsterse 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 21 Ağustos Pazartesi

Erkek tarafı oldukça mutsuz görünüyordur. Mutsuz olanlardan biri de Samin’dir. Ayrıca düğünde dedikodular baş gösterir. Samin’in annesi çok rahatsız olur. Ayrıca Faraz’ın annesinin tavrını da görmüştür. Samini zor bir evlilik bekliyordur. Düğüne davetsiz misafirlerden biri de Harim’dir. Düğünü gözyaşlarıyla izler. Arkadaşı gidip sevdiğini elinden aldığı için Samin’den hesap sormasını ister. Harim yaptıklarının farkında değildir. Aşkından gözü kör olmuş saplantılı bir kişiliktir. Samin’in annesi gelip onu kovar. Harim, Faraz’ın yanına giderek bir kez daha onu çok sevdiğini söyler. Bütün bunların Samin’in oyunu olduğunu konuşmak için onu göndermediğini nişanlısı Arif’ten kurtulmak iin böyle bir oyun tezgahladığını anlatır. Durduk yere Samin’e iftira atar. Faraz’ın kafası karışır.

Harim’i gözü yaşlı gören Faraz’ın abisi ondan etkilenmiş gibidir. İkili tanışır ve Harim oradan ayrılmak zorunda olduğunu söyler.

Samin ve Faraz evlenir. Ev halkı kızlarını gönderir. Samin son bir kez babasına sarılır. Samin’nin annesi iyi bir gelin olmasını ve laf göndermemesini tembihler.

Faraz’ın kafası Samin konusunda oldukça karışıktır. Samin ilk gece Faraz’ın isteğiyle koltukta yatar. Ertesi sabah Faraz, Anita’nın telefonuyla uyanır ve spora gider. Samin odada sıkılır ve içi içine yer. Odadan çıkınca Faraz’ın annesinin ters tarafıyla karşılaşır. Faraz’ın kız kardeşine selam verdiğinde oda hoş karşılamaz. Samin bu evde istenmediğinin farkındadır. Arif Samin’i arar. Faraz telefonu ondan alır ve Harim’le aynı şeyleri söylediğini fark eder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir