Kader İsterse 4.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Pazartesi

Kader İsterse 4

Samin ve Faraz EVLENDİ! Harim Kinlendi!

Kader İsterse 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 4.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 4.bölümde neler olacak? Kader İsterse 4. bölüm özetinde Samin ve Faraz evleniyor. Düğüne gelen Harim gözyaşlarıyla izliyor. Kader İsterse 4. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 4
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim gece yarısı gizlice uyuyan anne ve babasının odasına girerek cep telefonunu alır. Harim gece yarısı Faraz’ı arar. Onu çok sevdiğini ve ailesiyle birlikte evlerine gelmesini ister. Faraz şaşkınlık içinde dinlerken küplere biner. Faraz Samin ve Harim yüzünden başına gelmeyen kalmadığını bir daha aramamasını söyler. Faraz öfkeyle tedavi olmasını ertesi gün Samin’le düğününün olduğunu söyler.

Harim bu sözler karşısında kendinden geçer. Sabah annesi odasına girdiğinde tüm odayı dağılmış halde bulur. Harim tüm olanlar için annesini suçlamaya başlar.

Faraz’ın abisi de İslamabad’dan gelir. Anne ve kız kardeşleri bu düğüne gitmek istemez. Düğün başlamak üzeredir. Faraz’ın telefonu çalar ve arayan Anita’dır. Annesiyle konuştuğunu ve Pakistan’a gelip tanışmak istediğini söyler. Faraz hiçbir şey söylemeden telefonu kapatır.

Kader İsterse 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 21 Ağustos Pazartesi

Erkek tarafı oldukça mutsuz görünüyordur. Mutsuz olanlardan biri de Samin’dir. Ayrıca düğünde dedikodular baş gösterir. Samin’in annesi çok rahatsız olur. Ayrıca Faraz’ın annesinin tavrını da görmüştür. Samini zor bir evlilik bekliyordur. Düğüne davetsiz misafirlerden biri de Harim’dir. Düğünü gözyaşlarıyla izler. Arkadaşı gidip sevdiğini elinden aldığı için Samin’den hesap sormasını ister. Harim yaptıklarının farkında değildir. Aşkından gözü kör olmuş saplantılı bir kişiliktir. Samin’in annesi gelip onu kovar. Harim, Faraz’ın yanına giderek bir kez daha onu çok sevdiğini söyler. Bütün bunların Samin’in oyunu olduğunu konuşmak için onu göndermediğini nişanlısı Arif’ten kurtulmak iin böyle bir oyun tezgahladığını anlatır. Durduk yere Samin’e iftira atar. Faraz’ın kafası karışır.

Harim’i gözü yaşlı gören Faraz’ın abisi ondan etkilenmiş gibidir. İkili tanışır ve Harim oradan ayrılmak zorunda olduğunu söyler.

Samin ve Faraz evlenir. Ev halkı kızlarını gönderir. Samin son bir kez babasına sarılır. Samin’nin annesi iyi bir gelin olmasını ve laf göndermemesini tembihler.

Faraz’ın kafası Samin konusunda oldukça karışıktır. Samin ilk gece Faraz’ın isteğiyle koltukta yatar. Ertesi sabah Faraz, Anita’nın telefonuyla uyanır ve spora gider. Samin odada sıkılır ve içi içine yer. Odadan çıkınca Faraz’ın annesinin ters tarafıyla karşılaşır. Faraz’ın kız kardeşine selam verdiğinde oda hoş karşılamaz. Samin bu evde istenmediğinin farkındadır. Arif Samin’i arar. Faraz telefonu ondan alır ve Harim’le aynı şeyleri söylediğini fark eder.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir