Candan Öte 61.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Pazartesi

candan öte 61

Jevika Evi Terk Etti!

Candan Öte 61.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 61. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 61. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 61.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 61.bölümde neler olacak? Candan Öte 61. bölüm özetinde Jevika kendisini cezalandırmak için evi terk ediyor. Candan Öte 61. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 61

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde düğün töreni başlar. Virat at üstünde gelir. Aile de mutluluk hakimdir. Jevika bu mutlu anları izleyip artık ayrılması gerektiğine karar verir. Swamini, Jevika’yı izlemektedir. Onun bu tavrını sezip beklemesini söyler. Jevika Swamini’yi beklemeden kaybolur.

Herkes düğün telaşındayken Jevika sokaklarda dolaşıyordur. Viren’le geçirdiği anıları düşünür. Ona ses kaydı atarak evden ve ondan ayrıldığını söyler. Swamini, Viren’in yanına giderek Jevika’nın nerede olduğunu sorar. Viren hazırlıklarla ilgilendiğini söylese de Swamini sinirlenerek herkese Jevika’yı sorar. Jevika’nın kendini cezalandırmak için gitmiş olabileceğini söyler. Viren ses kaydını dileyince yıkılır. Ardından Manvi gelir ve ablasının evi terk ettiğini öğrenir. Virat, Jevika olmadan düğünün gerçekleşmeyeceğini belirtir. Ardından da pederin hayırlı saatin geçtiğini belirten sözü işitilir. Yani Jevika az daha bekleyip gitseydi Manvi ve Virat’a da engel olmayacaktı. Jevika’nın şuursuz tavrı kendisini mi yoksa Viren ve Manvi’yi cezalandırmaya mı yönelik belli değil.

Candan Öte 61. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 21 Ağustos Pazartesi

Bu arada konuşmalardan Swamini’nin, Jevika’dan haberdar olduğu anlaşılır. Büyükbaba ve Viren’in çıkışmalarıyla Swamini ağlamaya başlar.

Virat Jevika’yı sokaklarda aramaya başlar. Tüm istasyonlara bakılırken Virat onu otobüste bulup indirir. Evdekiler Virat’ı Jevika’yla birlikte görünce derin bir nefes alır. Viren’de önce çıkışır sonra sıkı sıkı sarılır.

Düğün kaldığı yerden devam eder. Virat ve Manvi evlenir. Manvi ailesiyle vedalaşır. Ablasıyla birlikte Vadhera konağına gider. Burada da ritüeller devam eder. Virat ve Manvi sütün içinde yüzüğü bir türlü bulamazlar. Çünkü Shlok yüzük koymayı unutmuştur. Virat ve Manvi evliliklerinin hep böyle eğlenceli sürmesini diler.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın