Candan Öte 61.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Pazartesi

candan öte 61

Jevika Evi Terk Etti!

Candan Öte 61.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 61. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 61. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 61.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 61.bölümde neler olacak? Candan Öte 61. bölüm özetinde Jevika kendisini cezalandırmak için evi terk ediyor. Candan Öte 61. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 61

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde düğün töreni başlar. Virat at üstünde gelir. Aile de mutluluk hakimdir. Jevika bu mutlu anları izleyip artık ayrılması gerektiğine karar verir. Swamini, Jevika’yı izlemektedir. Onun bu tavrını sezip beklemesini söyler. Jevika Swamini’yi beklemeden kaybolur.

Herkes düğün telaşındayken Jevika sokaklarda dolaşıyordur. Viren’le geçirdiği anıları düşünür. Ona ses kaydı atarak evden ve ondan ayrıldığını söyler. Swamini, Viren’in yanına giderek Jevika’nın nerede olduğunu sorar. Viren hazırlıklarla ilgilendiğini söylese de Swamini sinirlenerek herkese Jevika’yı sorar. Jevika’nın kendini cezalandırmak için gitmiş olabileceğini söyler. Viren ses kaydını dileyince yıkılır. Ardından Manvi gelir ve ablasının evi terk ettiğini öğrenir. Virat, Jevika olmadan düğünün gerçekleşmeyeceğini belirtir. Ardından da pederin hayırlı saatin geçtiğini belirten sözü işitilir. Yani Jevika az daha bekleyip gitseydi Manvi ve Virat’a da engel olmayacaktı. Jevika’nın şuursuz tavrı kendisini mi yoksa Viren ve Manvi’yi cezalandırmaya mı yönelik belli değil.

Candan Öte 61. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 21 Ağustos Pazartesi

Bu arada konuşmalardan Swamini’nin, Jevika’dan haberdar olduğu anlaşılır. Büyükbaba ve Viren’in çıkışmalarıyla Swamini ağlamaya başlar.

Virat Jevika’yı sokaklarda aramaya başlar. Tüm istasyonlara bakılırken Virat onu otobüste bulup indirir. Evdekiler Virat’ı Jevika’yla birlikte görünce derin bir nefes alır. Viren’de önce çıkışır sonra sıkı sıkı sarılır.

Düğün kaldığı yerden devam eder. Virat ve Manvi evlenir. Manvi ailesiyle vedalaşır. Ablasıyla birlikte Vadhera konağına gider. Burada da ritüeller devam eder. Virat ve Manvi sütün içinde yüzüğü bir türlü bulamazlar. Çünkü Shlok yüzük koymayı unutmuştur. Virat ve Manvi evliliklerinin hep böyle eğlenceli sürmesini diler.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • O que acontecerá no episódio 41 de Kızılcık Şerbeti?
  Hello lovers of “Kızılcık Şerbeti.” What surprise awaits Doğa as she prepares to confront Fatih in the nature hotel room? Nilay and Mustafa are about to stir up trouble once again! Is Ömer experiencing a hallucination? What will happen in Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti”? Here are the events that will take place in Episode 41! In Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti,” Kıvılcım, who sees Ömer with his female friend, is deeply affected by this situation. Ömer is searching for answers to the questions in his mind and confiding in his brother.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir