Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Özeti – 18 Ağustos Cuma

seni kalbime yazmışlar 4

Dua ve Mustajab’ın Düğünü Gerçekleşti! Artık Aynı Evdeler!

Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 4.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 4. bölüm özetinde Dua ve Mustajab’ın düğün töreni gerçekleşir. İkili aynı evdeyken yeni sorunlar baş gösterir. Seni Kalbime Yazmışlar 4. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 3
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab, Dua’dan yine ses çıkmayınca onu aramaya karar verir Evlerine gidince evde olmadığını öğrenir. Dua camiye gidip hocasına Allah’a inanmayan birini severse ne olacağını sormaya gitmiştir. Hocası her şeyin Allah’tan geldiğini unutmamasını ister. O yarattıklarını gerçekten sever der. Işık olduğunda körler bile karanlığın azaldığını anlar der. Hoca Mustajab’ın da bir gün dönüp kime baktığını görecek der. Da gözyaşları içinde ayrılırken arabayla Mustajab onu bekliyordur. Mustajab yine güzel sözleriyle Dua’yı etkilemeyi başarır.

Eve döndüklerinde Dua’nın arkadaşları sürpriz hazırlamışlardır. Gergin hava biraz olsun azalmış olur. Ama Dua verilen sözlerin tutulmayacağını düşünüyordur. O sırada Şakila’nın kalp krizi geçirdiği öğrenilir ve hastaneye gidilir. Kadın duygu sömürüsü yaparak hemen düğün yapılmasını ister. Dua’nın babası kabul eder. Dua şaşırır ve bir an da kendisini düğünde bulur.

Çiftin düğünü yapılır. Nimri’nin gözü yaşlıdır. Kızını bir anda gelin etmiş gibi hisseder. Düşününce kızının hiçbir vaadi yerine gelmemiştir. Suçluluk hissetmeye başlar ve Dayyan onu yatıştırır.

Evlilik gerçekleşti. Şimdi evdeki uyum nasıl olacaktır. Dua’nın namaz kılması Mustajab’ın garibine gider. Sabah uyandığında Dua’yı göremez ve ezanı beklediğini öğrenir. Şakila ise oğluna sakın Dua’ya bir şey söylememesini tembihler.

Dua’nın ailesi ziyarete gelir. Dayyan ve Dua yine atışmaya şakalaşmaya başlar. Mustajab, Dayyan’a çıkışarak karısıyla düzgün konuşmasını ister. Ortalık bir anda buz keser. Özellikle Dua’nın ailesi istenmiyormuş gibi hisseder. Annesi ve babası bu durumdan hiç hoşlanmamıştır.

Seni Kalbime Yazmışlar 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 18 Ağustos Cuma

Mustajab yine tatlı diliyle Dua’nın gönlünü alır. Şakila bu durumu Dua’yla paylaşır. Oğluyla çok vakit geçiremediğini sağlığını maddi ihtiyaçlarını karşıladığın fakat ruhunu besleyememekten yakınır. Mustajab’ın neden böyle davrandığını anlatmaya çalışır.

Dua, Mustajab ve annesini camiye hocasının yanına götürür. Hocası onlarla ilgilenirken Mustajab etrafına bakınır. Şakila eve döndüklerinde balayına nereye gideceklerini sorar. Mustajab direk Amerika’yı ortaya atar. Dua bunun mümkün olmadığını okulunun başladığını ve ramazanın geldiğinden bahseder. Mustajab ramazandan bihaberdir. Dua gece geç saatlere kadar namaz kılıp oruç tuttuğunu anlatır. Mustajab anlamsız bakışlar atınca Dua bozularak ayrılır. Bu sefer ne Mustajab’ın ikna edecek kabiliyeti kalmıştır ne de Dua’nın bunlara inanacak gücü…

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir