Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Özeti – 18 Ağustos Cuma

seni kalbime yazmışlar 4

Dua ve Mustajab’ın Düğünü Gerçekleşti! Artık Aynı Evdeler!

Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 4.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 4. bölüm özetinde Dua ve Mustajab’ın düğün töreni gerçekleşir. İkili aynı evdeyken yeni sorunlar baş gösterir. Seni Kalbime Yazmışlar 4. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 3
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab, Dua’dan yine ses çıkmayınca onu aramaya karar verir Evlerine gidince evde olmadığını öğrenir. Dua camiye gidip hocasına Allah’a inanmayan birini severse ne olacağını sormaya gitmiştir. Hocası her şeyin Allah’tan geldiğini unutmamasını ister. O yarattıklarını gerçekten sever der. Işık olduğunda körler bile karanlığın azaldığını anlar der. Hoca Mustajab’ın da bir gün dönüp kime baktığını görecek der. Da gözyaşları içinde ayrılırken arabayla Mustajab onu bekliyordur. Mustajab yine güzel sözleriyle Dua’yı etkilemeyi başarır.

Eve döndüklerinde Dua’nın arkadaşları sürpriz hazırlamışlardır. Gergin hava biraz olsun azalmış olur. Ama Dua verilen sözlerin tutulmayacağını düşünüyordur. O sırada Şakila’nın kalp krizi geçirdiği öğrenilir ve hastaneye gidilir. Kadın duygu sömürüsü yaparak hemen düğün yapılmasını ister. Dua’nın babası kabul eder. Dua şaşırır ve bir an da kendisini düğünde bulur.

Çiftin düğünü yapılır. Nimri’nin gözü yaşlıdır. Kızını bir anda gelin etmiş gibi hisseder. Düşününce kızının hiçbir vaadi yerine gelmemiştir. Suçluluk hissetmeye başlar ve Dayyan onu yatıştırır.

Evlilik gerçekleşti. Şimdi evdeki uyum nasıl olacaktır. Dua’nın namaz kılması Mustajab’ın garibine gider. Sabah uyandığında Dua’yı göremez ve ezanı beklediğini öğrenir. Şakila ise oğluna sakın Dua’ya bir şey söylememesini tembihler.

Dua’nın ailesi ziyarete gelir. Dayyan ve Dua yine atışmaya şakalaşmaya başlar. Mustajab, Dayyan’a çıkışarak karısıyla düzgün konuşmasını ister. Ortalık bir anda buz keser. Özellikle Dua’nın ailesi istenmiyormuş gibi hisseder. Annesi ve babası bu durumdan hiç hoşlanmamıştır.

Seni Kalbime Yazmışlar 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 18 Ağustos Cuma

Mustajab yine tatlı diliyle Dua’nın gönlünü alır. Şakila bu durumu Dua’yla paylaşır. Oğluyla çok vakit geçiremediğini sağlığını maddi ihtiyaçlarını karşıladığın fakat ruhunu besleyememekten yakınır. Mustajab’ın neden böyle davrandığını anlatmaya çalışır.

Dua, Mustajab ve annesini camiye hocasının yanına götürür. Hocası onlarla ilgilenirken Mustajab etrafına bakınır. Şakila eve döndüklerinde balayına nereye gideceklerini sorar. Mustajab direk Amerika’yı ortaya atar. Dua bunun mümkün olmadığını okulunun başladığını ve ramazanın geldiğinden bahseder. Mustajab ramazandan bihaberdir. Dua gece geç saatlere kadar namaz kılıp oruç tuttuğunu anlatır. Mustajab anlamsız bakışlar atınca Dua bozularak ayrılır. Bu sefer ne Mustajab’ın ikna edecek kabiliyeti kalmıştır ne de Dua’nın bunlara inanacak gücü…

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın