Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Özeti – 18 Ağustos Cuma

seni kalbime yazmışlar 4

Dua ve Mustajab’ın Düğünü Gerçekleşti! Artık Aynı Evdeler!

Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 4.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 4.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 4. bölüm özetinde Dua ve Mustajab’ın düğün töreni gerçekleşir. İkili aynı evdeyken yeni sorunlar baş gösterir. Seni Kalbime Yazmışlar 4. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 3
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab, Dua’dan yine ses çıkmayınca onu aramaya karar verir Evlerine gidince evde olmadığını öğrenir. Dua camiye gidip hocasına Allah’a inanmayan birini severse ne olacağını sormaya gitmiştir. Hocası her şeyin Allah’tan geldiğini unutmamasını ister. O yarattıklarını gerçekten sever der. Işık olduğunda körler bile karanlığın azaldığını anlar der. Hoca Mustajab’ın da bir gün dönüp kime baktığını görecek der. Da gözyaşları içinde ayrılırken arabayla Mustajab onu bekliyordur. Mustajab yine güzel sözleriyle Dua’yı etkilemeyi başarır.

Eve döndüklerinde Dua’nın arkadaşları sürpriz hazırlamışlardır. Gergin hava biraz olsun azalmış olur. Ama Dua verilen sözlerin tutulmayacağını düşünüyordur. O sırada Şakila’nın kalp krizi geçirdiği öğrenilir ve hastaneye gidilir. Kadın duygu sömürüsü yaparak hemen düğün yapılmasını ister. Dua’nın babası kabul eder. Dua şaşırır ve bir an da kendisini düğünde bulur.

Çiftin düğünü yapılır. Nimri’nin gözü yaşlıdır. Kızını bir anda gelin etmiş gibi hisseder. Düşününce kızının hiçbir vaadi yerine gelmemiştir. Suçluluk hissetmeye başlar ve Dayyan onu yatıştırır.

Evlilik gerçekleşti. Şimdi evdeki uyum nasıl olacaktır. Dua’nın namaz kılması Mustajab’ın garibine gider. Sabah uyandığında Dua’yı göremez ve ezanı beklediğini öğrenir. Şakila ise oğluna sakın Dua’ya bir şey söylememesini tembihler.

Dua’nın ailesi ziyarete gelir. Dayyan ve Dua yine atışmaya şakalaşmaya başlar. Mustajab, Dayyan’a çıkışarak karısıyla düzgün konuşmasını ister. Ortalık bir anda buz keser. Özellikle Dua’nın ailesi istenmiyormuş gibi hisseder. Annesi ve babası bu durumdan hiç hoşlanmamıştır.

Seni Kalbime Yazmışlar 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 18 Ağustos Cuma

Mustajab yine tatlı diliyle Dua’nın gönlünü alır. Şakila bu durumu Dua’yla paylaşır. Oğluyla çok vakit geçiremediğini sağlığını maddi ihtiyaçlarını karşıladığın fakat ruhunu besleyememekten yakınır. Mustajab’ın neden böyle davrandığını anlatmaya çalışır.

Dua, Mustajab ve annesini camiye hocasının yanına götürür. Hocası onlarla ilgilenirken Mustajab etrafına bakınır. Şakila eve döndüklerinde balayına nereye gideceklerini sorar. Mustajab direk Amerika’yı ortaya atar. Dua bunun mümkün olmadığını okulunun başladığını ve ramazanın geldiğinden bahseder. Mustajab ramazandan bihaberdir. Dua gece geç saatlere kadar namaz kılıp oruç tuttuğunu anlatır. Mustajab anlamsız bakışlar atınca Dua bozularak ayrılır. Bu sefer ne Mustajab’ın ikna edecek kabiliyeti kalmıştır ne de Dua’nın bunlara inanacak gücü…

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın