Seni Kalbime Yazmışlar 3.Bölüm Özeti – 17 Ağustos Perşembe

Seni Kalbime Yazmışlar 3

Dua ve Mustajab EVLENDİ!

Seni Kalbime Yazmışlar 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 3.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 3.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 3. bölüm özetinde Dua ve Mustajab evleniyor. Dua, Mustajab’la vakit geçirdikçe hiç uygun bir çift olmadıklarını görür. Seni Kalbime Yazmışlar 3. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 3
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Aileler Mustajab ve Dua ayrılığını konuşurken Dayyan’da kardeşini evden uzaklaştırmıştı. Dua gittiği yerde Mustajab’ı bulmuştur. Mustajab Dua’nın huzur bulduğu yerde huzur bulmaya gelmiştir. Mustajab’ın gözleri yine yaşlıdır. Dua kardeşine eve gitmesini Mustajab’ın onu bırakacağını söyler. Mustajab ve Dua birbirine gülümser. Dayyan’da eve gidip aileye ailelere fazla üzüldüklerini Mustajab ve Dua’nın akşam yemeği için hazırlık yaptıklarını iletir.

Mustajab sözleriyle Dua’yı etkiler ve Dua’da evlenmeyi kabul eder. İkili nişanlanmak yerine direkt evlenir ama düğünleri yapılmamıştır. Dua ailesiyle yaşamaya devam edecek 6 ay sonra evleneceklerdir. Dua nikah sonrası arkadaşlarıyla oturur ve sohbet eder. Dua kaderden bahsederken Mustajab kadere inanmadığını insanın kendi kaderini kendinin belirlediğini söyler. Dua bu sözlerden oldukça rahatsız olmuştur.

Seni Kalbime Yazmışlar 3. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 17 Ağustos Perşembe

Arkadaşları ikiliyi yalnız bırakır. Mustajab yine Dua’ya yakın davranmaya çalışır. Dua rahatsız olur. Aileden, adet ve geleneklerinden bahseder. Mustajab tüm bunları saçma bulup Dua’nın üstüne yürür. Kızdan hesap sorar gibi kollarını sıkar ve Dua canının acıdığını söyler. Mustajab her zamanki gibi özür dilemeye başlar. Dayyan yanlarına gelir ve Dua hiçbir şey olmamış gibi yemek yemek istediğini söyler.

Dua’nın içinde bu ilişkiye dair hep oturtamadığı bir şeyler vardır. Annesiyle paylaşır ama annesi anlamaz. Ertesi sabah Dua ve Mustajab buluşur. Mustajab yine bir yerlere gitmek istiyordur. Dua onu çok sevdiği yere götüreceğini söyler. Dua’nın Mustajab’ı getirdiği yer camidir. Birlikte şükür namazı kılmak ister. Dua fark eder ki Mustajab abdest almayı bilmiyordur. Dua çok gergindir. Mustajab’ın dini değerleri zayıftır.

Ertesi sabah Şakila İslamabad’a gider. Yolda Dayyan’la karşılaşır. Mustajab’ta Dua’yı evlerine getirmek ister. Annesi evde yokken getirmemesini tembihler. Dayyan eve döndüğünde annesinin Dua’nın Mustajab’ın evine gittiğini Şakila’yla birlikte olacaklarını söyler. Tabi Dayyan durumu anlar. Dua da Mustajab’a annesinin nerede olduğunu sorar ve Mustajab geçiştirir. Mustajab mum ışığında masa ayarlar ve Dua ile aralarındaki saçma sınırı kaldırmak ister. Bir yandan da yağmur başlamıştır. Dua kalkıp eve gitmek istediğini söyler. Mustajab psikolojik baskı yapmaya çalışsa da Dayyan çıkagelir ve Dua ağlayarak kardeşine sarılır. Yağmurdan korktuğunu söyler.

Dua ve kardeşi dertleşir. Dayyan Mustajab’ın Amerika’da yaşadığını ailesiyle pek vakit geçiremediği için bir rehberinin olmadığını söyler. Kardeşini rahatlatmaya çalışır. Mustajab ise Amerika’ya giderken yanı sıra Dua’yı da götürmeyi kafasına koyar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın