Seni Kalbime Yazmışlar 3.Bölüm Özeti – 17 Ağustos Perşembe

Seni Kalbime Yazmışlar 3

Dua ve Mustajab EVLENDİ!

Seni Kalbime Yazmışlar 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 3.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 3.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 3. bölüm özetinde Dua ve Mustajab evleniyor. Dua, Mustajab’la vakit geçirdikçe hiç uygun bir çift olmadıklarını görür. Seni Kalbime Yazmışlar 3. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 3
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Aileler Mustajab ve Dua ayrılığını konuşurken Dayyan’da kardeşini evden uzaklaştırmıştı. Dua gittiği yerde Mustajab’ı bulmuştur. Mustajab Dua’nın huzur bulduğu yerde huzur bulmaya gelmiştir. Mustajab’ın gözleri yine yaşlıdır. Dua kardeşine eve gitmesini Mustajab’ın onu bırakacağını söyler. Mustajab ve Dua birbirine gülümser. Dayyan’da eve gidip aileye ailelere fazla üzüldüklerini Mustajab ve Dua’nın akşam yemeği için hazırlık yaptıklarını iletir.

Mustajab sözleriyle Dua’yı etkiler ve Dua’da evlenmeyi kabul eder. İkili nişanlanmak yerine direkt evlenir ama düğünleri yapılmamıştır. Dua ailesiyle yaşamaya devam edecek 6 ay sonra evleneceklerdir. Dua nikah sonrası arkadaşlarıyla oturur ve sohbet eder. Dua kaderden bahsederken Mustajab kadere inanmadığını insanın kendi kaderini kendinin belirlediğini söyler. Dua bu sözlerden oldukça rahatsız olmuştur.

Seni Kalbime Yazmışlar 3. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 17 Ağustos Perşembe

Arkadaşları ikiliyi yalnız bırakır. Mustajab yine Dua’ya yakın davranmaya çalışır. Dua rahatsız olur. Aileden, adet ve geleneklerinden bahseder. Mustajab tüm bunları saçma bulup Dua’nın üstüne yürür. Kızdan hesap sorar gibi kollarını sıkar ve Dua canının acıdığını söyler. Mustajab her zamanki gibi özür dilemeye başlar. Dayyan yanlarına gelir ve Dua hiçbir şey olmamış gibi yemek yemek istediğini söyler.

Dua’nın içinde bu ilişkiye dair hep oturtamadığı bir şeyler vardır. Annesiyle paylaşır ama annesi anlamaz. Ertesi sabah Dua ve Mustajab buluşur. Mustajab yine bir yerlere gitmek istiyordur. Dua onu çok sevdiği yere götüreceğini söyler. Dua’nın Mustajab’ı getirdiği yer camidir. Birlikte şükür namazı kılmak ister. Dua fark eder ki Mustajab abdest almayı bilmiyordur. Dua çok gergindir. Mustajab’ın dini değerleri zayıftır.

Ertesi sabah Şakila İslamabad’a gider. Yolda Dayyan’la karşılaşır. Mustajab’ta Dua’yı evlerine getirmek ister. Annesi evde yokken getirmemesini tembihler. Dayyan eve döndüğünde annesinin Dua’nın Mustajab’ın evine gittiğini Şakila’yla birlikte olacaklarını söyler. Tabi Dayyan durumu anlar. Dua da Mustajab’a annesinin nerede olduğunu sorar ve Mustajab geçiştirir. Mustajab mum ışığında masa ayarlar ve Dua ile aralarındaki saçma sınırı kaldırmak ister. Bir yandan da yağmur başlamıştır. Dua kalkıp eve gitmek istediğini söyler. Mustajab psikolojik baskı yapmaya çalışsa da Dayyan çıkagelir ve Dua ağlayarak kardeşine sarılır. Yağmurdan korktuğunu söyler.

Dua ve kardeşi dertleşir. Dayyan Mustajab’ın Amerika’da yaşadığını ailesiyle pek vakit geçiremediği için bir rehberinin olmadığını söyler. Kardeşini rahatlatmaya çalışır. Mustajab ise Amerika’ya giderken yanı sıra Dua’yı da götürmeyi kafasına koyar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir