Seni Kalbime Yazmışlar 2.Bölüm Özeti – 16 Ağustos Çarşamba

Seni Kalbime Yazmışlar 2

Yüzükler Atıldı!

Seni Kalbime Yazmışlar 2.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 2. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 2.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 2.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 2. bölüm özetinde Mustajab evlenmeye Dua’yı ikna etmişken yeni sorunlar baş gösterir.Seni Kalbime Yazmışlar 2. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 2
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab son bölümde içinden ne geliyorsa Dua’ya anlatmaya karar vermiş ve ona aşık olduğunu söylemişti. Dua tüm bu sözleri şaşkınlıkla dinler ve Mustajab’tan özür dileyerek bu evlilik teklifini kabul etmenin onun için çok zor olacağını ifade eder. Mustajab ikinci kez yenilmiş hissederek hışımla evden çıkar.

Mustajab sessizliğe bürünür ve kendini havuza atar. Sürekli reddedilişini hatırlar.

Dayyan’da kız kardeşine neden bu teklifi reddettiğini ne düşündüğünü öğrenmek ister. Dua ailesinden uzakta Amerika’da yaşamayı istemiyordur.

Şakila oğlundaki sessizliği fark eder ve yanına gider. Mustajab ona Dua’ya aşık olduğunu her yerde onu gördüğünü Dua’nın kinci kez kendisini reddettiğini söyler. Şakila bu duruma şaşırır. Oğlunun bu denli aşık olduğundan habersizdir. Tabi buna aşk denilirse… Kadın oğlunu bu kadar istekli gördükten sonra bu işi kendisine bırakmasını ipleri eline alacağını söyler.

Şakila evlerine gider. Onlara yeni bir teklif sunar. Oğlunun Pakistan’a yerleşerek şirketlerini büyüteceğini hem Amerika hem Pakistan’a gidip geleceklerini söyler. Dua’nın mazereti böylece ortadan kalkacaktır. Aile yine de kendi kızları ne isterse ona göre hareket edeceklerini Dua’dan önce kendilerinin bir karar vermesinin doğru olmadığını vurgular.

Mustajab ise annesinin bu teklifinden memnundur. Ama o daha çok bir kız için böyle korkacağını kendisini kabul ettirmek için çabalayacağını bilmediğinden yakınır. Dua’nın sürekli aklını meşgul ettiğini ve kendisine hayır demesini istemiyor. Ailesinin Dua’yı ikna edeceğini düşünüyor. Peki ya Dua? Mustajab Dua’nın gözlerine bakarak evlenmek istediğini söylemesini istiyor. Mustajab gittikçe saçma bir ruh halin bürünür. Annesi de oğlunun sözlerini şaşkınlıkla dinler ama onun aşık olduğunu düşünür. Mustajab bu sözleri söylerken bir yandan da hırsından gözlerinden yaş akıyordur. Mustajab Dayan’ı arayarak Dua’yla akşam yemeğine çıkmak istediğini söyler.

Dua’nın ailesi de kızlarını karşılarına almış konuşuyordur. Dua’nın evlenmeye gönlü yok gibidir. Aslında Musajab’tan çok etkilenmemiştir.

Dua ve Mustajab yemektedir. Dua’nın istediği yemekler acı ve baharatlıdır. Mustajab yerken bayağı bir ter atar. Mustajab biraz narsist biraz egoist ve baskın bir karakter olduğunu itiraf eder. Hepsinin kişiliğinin karanlık tarafları olduğunu söyler. Biriyle kalpten bir ilişki kurduğunda ona göre yaşamaya çalıştığını ve bu yemeği bundan sonra seveceğini belirtir. Dua bundan sonra nişandan sonra görüşebileceklerini söyler. Böylece Dua Mustajab’ın teklifini kabul etmiştir.

Seni Kalbime Yazmışlar 2. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 16 Ağustos Çarşamba

Mustajab evde içi içine sığmıyordur. Annesine haber verir ve hazırlıklara başlamasını söyler. Mustajab ve annesi Şakila’nın Dua’yı kandırdıklarını aslında Pakistan’da yaşamayacaklarını ve evlendikten sonra Amerika’ya gideceklerini söyler. Şakila kızların evlendikten sonra değişeceğini kocasını bırakmayacağını söyler.

Mustajab ve Şakila, Dua’nın evine gelip ona bir hediye getirdiklerini söyler. Dua’ya yüzük hediye ederler. Mustajab Dua’nın yanına gidip elini tutar. Dua bundan rahatsızlık duyar. Birbirlerine yabancı olduklarını elini tutmasının uygun olmadığını açıklar. Bunun için Mustajab hemen evlenmek ister. Mustajab ve annesi nişanlanmak yerine hemen evlenmeyi tercih eder. Bu Dua ve ailesi için hızlı bir harekettir. Dua zaten istemez okulunun olduğunu ve hayallerinden vazgeçmeyeceğini söyler. Ailesi de tedirgindir ve 2 ay içinde bu evliliğin gerçekleşmesini istemez. Mustajab, Dua’nın ailesinin ikna edeceğini düşünerek ayrılır.

Dayyan, Şakila ve Mustajab ile konuşmak için evlerine gider. Dayyan erken olduğundan bahseder ve Dua’nın hazır olmadığını söyler. Mustajab inanılmaz şekilde sinirlenip tepki gösterir. Dua için tüm fedakarlığı yaptığını dünyada başka kız mı yok diyerek ayrılır. Mustajab sinirden elini yaralar ve çocuk gibi ağlamaya başlar. Dayyan bu kez Mustajab’ın saçma egoist yanını görmüş olur. Babasına durumu anlatıp bu evliliğe doğru bakmadığını savunur.

Dua’nın ailesi yüzüğün geri iade edilmesi taraftarıdır. Şakila ise tutuşmuş onlarla konuşmak için evlerine geleceğini söyler. Dayyan da kız kardeşini alıp evden çıkarır.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe
  Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe Vazgeçemem 17.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 17.bölümünde Hammad, Haris ve İsra’nın evlenmesini onaylarken İsra buna karşı çıkar. İsra, Haris ile kuzenin konuşmalarına kulak misafiri olur. Kendiyle ilgili planları sonunda öğrenecek midir? Vazgeçemem 17. bölüm özeti devam ediyor.
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir