Seni Kalbime Yazmışlar 18.Bölüm Özeti – 7 Eylül Perşembe

Seni Kalbime Yazmışlar 18

Mustajab Dua’nın Nikahını Kıyacak!

Seni Kalbime Yazmışlar 18.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 18. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 18.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 18.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar final bölümünde Dua ve Mustajab yeniden bir araya geliyor! Seni Kalbime Yazmışlar final bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 18
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua’nın arkadaşı Dayyan ve ailesine Dua’nın Mustajab’ı gördüğünü haber verir. Dayyan kardeşinin hayal gördüğü ya da gerçekse bu durumun daha vahim olabileceğini söyler. Peki bundan sonrası ne oldu dersiniz? Aileler başa döner. Tagi hala Dua’yı unutamamıştır ve ikisini evlendirme yeniden gündeme gelir.

Mustajab hocasının yanına gider ve sohbet etmeye başlar. Mustajab hocasından duasını ister ve bir hafta sonra döneceğini bildirir. İmam Sahib kendisinden sonra bu bölgenin eğitimi ve dini yayma görevinin onda olacağını söyler. Mustajab Ahmet şaşkındır. İmam Sahib kendisiyle ilgili bir haber aldığında hemen dönmesini tembihler. Mustajab bu göreve değer biri olmadığını düşünüyordur.

İkilinin sohbeti Dayyan’ın telefonuyla bölünür. Dayyan hocasının Dua’yı ikna etmesini istiyor ve Tagi’yle evlenmesi için yardım etmesini bekliyordur. Bu konuşmalar Mustajab’ın yanında geçer. Mustajab’ta Dayyan gibi düşünüyordur. Hocasına ikna etmesini söyler.

Hocası denileni yapar. Dua istemeye istemeye kabul eder. Mustajab’ta konuşulanları duyar. Dua’nın gözüne oda da bulunan kol saati çarpmıştır.

Onca olan bitenden sonra aileler yine bir araya gelmiş ve Dua’nın gülmeyen yüzünü fark etmiyorlardır. Başa dönüşümüz sadece bu sahneyle değil. Dua yine evlilik arifesinde ve yine Mustajab’la iletişime geçer. Onunla son kez konuşmak istediğini söyler. Gelin kılığında oraya geleceğini odaya gelip yüzüğünü alıp gülümsemesini geri vermesini ister.

Ertesi gün konvoy halinde İmam Sahib’in oraya gidilir. Dua beklemeye koyulurken Mustajab odaya gelir. Dua’ya sırtı dönüktür. Dua ona çok değişmiş bulur.

İmam nikahı zamanı gelir. İmam Sahib gelir ama yerine oturmaz. Dayyan merak eder. İmam Sahib nikahı başkasının kıyacağını söyler. Mustajab Ahmet içeri giriş yapar ve şaşkın bakışlarda onunla birlikte ilerler.

Seni Kalbime Yazmışlar 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 7 Eylül Perşembe

İmam Sahib’in itirazı yoksa bizim de itirazımız yok deyip nikaha geçilir ama Tagi tepki gösterir. Mustajab büyük bir incelikle kabul ederek yerinden kalkar. Tagi boynundaki çiçeği Mustajab’a takarak onu yerine oturtur. Buraya oturmanın onun hakkı olduğunu söyler. Mustajab kabul etmezken bu sefer Dayyan ve Dua’nın babası neden kabul etmediğini sorgulamaya başlar. Dua’nın ondan başka kimi sevebileceğini sorarlar. Bari şu konuşmayı Tagi ve ailesinin yanında yapmayın! Hemen iki dakika da karar değiştirdiler.

Tüm ısrarlar karşısında Mustajab gider. Dua kırılır. Kadınlar yine yarım kalan bir düğünde ne yapacağız bakışı atar.

Mustajab yine yanlış yapacağım korkusuyla ağlamaya başlar. Çünkü Dua’nın karşısına çıkmayacağı için Allah’a söz vermişti. Şimdi nasıl sözümden dönerim diye ağlıyordur. Hocası onu ikna etmeye çalışır. O yeni yaşamında Dua’yı istemediğini ve onun karşısına çıkmadığını hatırlatır. Bunun Dua’nın dileği olduğunun altını çizer. Neyse Mustajab ikna edilir. Nikaha geçilir. Mustajab Allah’a bu hediyesi için teşekkür ederken Dua gülümsüyordur. İkili artık muradına ermiştir.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın