Candan Öte 75.Bölüm Özeti – 8 Eylül Cuma

candan öte 75

Swamini Kalp Krizi Geçirdi!

Candan Öte 75.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 75. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Eylül Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 75. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 75.bölümde neler olacak? Candan Öte 75. bölüm özetinde Jevika gerçekleri Swamini ile paylaşınca kalbi dayanmaz ve kalp krizi geçirir. Bu durum Jevika ve Viren’in arasının açılmasına sebep olur. Candan Öte 75. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 75

Hint Dizi Özetleri Vadhera ailesinin piknik bölümü devam eder. Lizzy yanlışlıkla büyükbabayı havuza düşürür. Lizzy onu kurtarmaya çalışırken büyükbaba onun yardımını istemez.

Sweety zengin olan Dabu’yu ziyaret eder ona hediye de almıştır. Dabu’ya görücü geldiğinde de Sweety aralarını bozup onları gönderir.

Büyükbaba Lizzy’den kaçarken Lizzy bir hediyesi olduğunu söyler. Vadhera ailesine aile fotoğrafı hediye eder ve oradan ayrılır.

Geri dönüş yolunda herkes içecek alır. İçecekler karışınca hepsi sarhoş olur. Swamini ve Viren toparlayarak onları arabaya bindirir. Jevika sarhoşken bayağı bir kendinden geçmiştir. Eline oyuncak silah alıp ateş etmiştir. Viren bu anları Swaminin görmediği konusunda güvence verir. İkili gerçeği Swaminin öğrenmemesi üzerine konuşur. Swamini onları duyar. Ardından Jaiswal’ın cezası gazetede yazar. Swamini onunla buluşmaya karar verir.

Candan Öte 75. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 8 Eylül Cuma

Swamini cezaevine gidip Jaiswal’a Karan’ı neden vurduğunu sorar. Jaiswal onu oğlu gibi gördüğünü asla böyle bir şey yapmadığını anlatır. Jevika’nın vurduğunu ve Viren’in de onu kurtardığını söyler. Swamini eve döndüğünde herkesi mutlu görür. Karan’ın bu kadar kolay unutulması Jevika ve Manvi’nin eve geldikten sonra kimsenin onu önemsemeyişine bozulur. Jevika gerçeği Swaminin öğrenmesi gerektiğine inanıyordur. Viren ise Jevika’yı durdurur ve halasının buna dayanamayacağını vurgular.

Swamini ve kızlar arasında gerilim yaşanır. Manvi gerçeği ona söylemek üzereyken Jevika durdurur ama Swamini ailesine hakaret etmeye yeltenince Jevika ona bir çırpıda açıklar. Swamini kalp krizi geçirir.

Viren Jevika’yı sorumlu tutar. Ona açıklamamasını tembihlediğini neden işlerin bu duruma geldiğini sorar. Ertesi gün yemek masasında kızlar tüm hikayenin gerçekliğini aileye anlatır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın