Candan Öte 75.Bölüm Özeti – 8 Eylül Cuma

candan öte 75

Swamini Kalp Krizi Geçirdi!

Candan Öte 75.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 75. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Eylül Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 75. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 75.bölümde neler olacak? Candan Öte 75. bölüm özetinde Jevika gerçekleri Swamini ile paylaşınca kalbi dayanmaz ve kalp krizi geçirir. Bu durum Jevika ve Viren’in arasının açılmasına sebep olur. Candan Öte 75. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 75

Hint Dizi Özetleri Vadhera ailesinin piknik bölümü devam eder. Lizzy yanlışlıkla büyükbabayı havuza düşürür. Lizzy onu kurtarmaya çalışırken büyükbaba onun yardımını istemez.

Sweety zengin olan Dabu’yu ziyaret eder ona hediye de almıştır. Dabu’ya görücü geldiğinde de Sweety aralarını bozup onları gönderir.

Büyükbaba Lizzy’den kaçarken Lizzy bir hediyesi olduğunu söyler. Vadhera ailesine aile fotoğrafı hediye eder ve oradan ayrılır.

Geri dönüş yolunda herkes içecek alır. İçecekler karışınca hepsi sarhoş olur. Swamini ve Viren toparlayarak onları arabaya bindirir. Jevika sarhoşken bayağı bir kendinden geçmiştir. Eline oyuncak silah alıp ateş etmiştir. Viren bu anları Swaminin görmediği konusunda güvence verir. İkili gerçeği Swaminin öğrenmemesi üzerine konuşur. Swamini onları duyar. Ardından Jaiswal’ın cezası gazetede yazar. Swamini onunla buluşmaya karar verir.

Candan Öte 75. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 8 Eylül Cuma

Swamini cezaevine gidip Jaiswal’a Karan’ı neden vurduğunu sorar. Jaiswal onu oğlu gibi gördüğünü asla böyle bir şey yapmadığını anlatır. Jevika’nın vurduğunu ve Viren’in de onu kurtardığını söyler. Swamini eve döndüğünde herkesi mutlu görür. Karan’ın bu kadar kolay unutulması Jevika ve Manvi’nin eve geldikten sonra kimsenin onu önemsemeyişine bozulur. Jevika gerçeği Swaminin öğrenmesi gerektiğine inanıyordur. Viren ise Jevika’yı durdurur ve halasının buna dayanamayacağını vurgular.

Swamini ve kızlar arasında gerilim yaşanır. Manvi gerçeği ona söylemek üzereyken Jevika durdurur ama Swamini ailesine hakaret etmeye yeltenince Jevika ona bir çırpıda açıklar. Swamini kalp krizi geçirir.

Viren Jevika’yı sorumlu tutar. Ona açıklamamasını tembihlediğini neden işlerin bu duruma geldiğini sorar. Ertesi gün yemek masasında kızlar tüm hikayenin gerçekliğini aileye anlatır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir