Kader İsterse 17.Bölüm Özeti – 7 Eylül Perşembe

Kader İsterse 17

Kavga Büyüdü! Harim Şaşırdı İyice…

Kader İsterse 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 17.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 17.bölümde neler olacak? Kader İsterse 17. bölüm özetinde Harim’in oyunları tehlikeli boyuta ulaşır ve evdeki tüm dengeler bozulur. Kader İsterse 17. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 17
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim evde dolaşırken kendisini Faraz’ın odasına atar. Eşyalarına dokunur ve Samin’in yastığını fırlatıp atar. Oradan geçen Halima odaya gelir ve etrafta kimseyi göremez. Çünkü Harim saklanmıştır. Halima, Harim’i merdivenlerden inerken görür ve yukarıda ne yaptığını sorar. Harim için yalan uydurmak kolaydır.

Diğer tarafta Samin, Arif’e bağırmış ve kendisini takip etmeyi bırakmasını söylemiştir. Geçmişte yaptığı kötülüğü unutmadığını zor anında terk edip gittiğini tanımadığı Faraz’ın kalkıp onunla evlendiğini sakın kendisini o iyi insanla kıyaslamamasını ister. Fotoğraftaki kişinin de Asfad’ın karısı olduğunu açıklar. Tabi Samin tüm bunlardan önce Arif’e güzel hakkettiği tokadı yapıştırır.

Kıl kuyruk Arif şimdi de intikam yeminleri eder. Harim, Faraz’ın odasına yeniden gider ve elleriyle Faraz’ın gözünü kapar. Faraz, Samin olduğunu sanarak ilişkilerinin bu kadar ilerlemediğini söyler. Faraz gözlerini açtığında nutku tutulur. Harim ona yapışmıştır adeta. Harim nasıl göründüğünü sorarken Faraz iyice şaşkınlıktan şaşkınlığa bürünür. O sırada Samin gelir ve ikisini görür. Faraz kekelemeye başlar.

Halima Harim’i çağırır ve Faraz’ın odasında ne yaptığını sorar. Harim, Samin’i bahane ediyordur ama Halima aslında sabahki gidişini sormuştur.

Kader İsterse 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 7 Eylül Perşembe

Ertesi sabah Faraz spora giderken Harim onu çağırır ve ayağının sıkıştığını söyler. Faraz yanına geldiği anda da hortumla onu ıslatmaya başlar. Faraz çok sinirlenirken Asfand gelip ne olduğunu sorar. Harim hemen bahçedeki çiçekleri suladığını Faaraz’ın nereden çıktığını görmediğini söyler. Samin ve Harim’i Halima çağırırken Faraz ve Asfand ilk ciddi kavgalarını yapar birbirlerinin boğazına yapışır. Halima iki kardeşin bu denli kavgasına şaşırmıştır. Artık evin tadı tuzu kaçmış ve olayın kaynağına inmeye karar vermiştir.

Asfand’ın öfkesi yatışmaz. Harim ondan sakin olmasını Faraz’la arasına girmemesini söylerken Asfand daha çok küplere biner. Evde davet verilecektir ve Halima Harim’den tatlı yapmasını ister. Harim’de tahmin edeceğiniz üzere tatlısına tuz atıp Samin’in mahvettiğini söyleyecek ve ilgiyi üzerinde toplayacaktır. Samin’e Asfand destek olur ve onun böyle bir işe kalkışmayacağını söyler. Harim şaşırır. Faraz’la her fırsatta kavga ettiğini karısının kıymetini iyi bildiğini söylediğinde Halima’da sinirlenir.

Halima bu iki kızı annelerinin evine göndereceğini söylerken Harim ağlamaya başlayıp kendini acındırır. Faraz ve Samin dışardadır. Harim Faraz eve dönene kadar uyuyamaz ve onu bekler. Anila kendisini görünce odasına gidip Asfand’la tartışır. Onu dolduruşa getirmeye çalışır. Faraz ona nasıl davranıyorsa Samin’e öyle davranmasını söyler.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın