Seni Kalbime Yazmışlar 17.Bölüm Özeti – 6 Eylül Çarşamba

Seni Kalbime Yazmışlar 17

Aradan Bir Sene Geçti! Mustajab Nerede…

Seni Kalbime Yazmışlar 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 17.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 17.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 17. bölüm özetinde aradan bir sene geçmiştir. Dua, Mustajab’ı özlüyordur… Seni Kalbime Yazmışlar 17. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 17
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua günler sonra Mustajab’ı karşısında bulmuştur. İkisinin de birbiriyle konuşmak istediği önemli konular vardır. İlk söze Dua başlar. Her şeyde bir hayır olduğunu bu kaza olmasaydı hep şüphe tohumlarının içine batacağını şimdi herkesin Mustajab’a tanıklık ettiğini söyler. Dua çok mutludur. Mustajab gerçekten de inançlı bir insandır.

Dua konuşurken Mustajab’ın yüzü yerdedir. Çünkü utanıyor ve suçludur. Aslında herkesin düşündüğü gibi biri olduğunu yalancı ve onu kandırdığını söyler. Aslında vurulanın o değil kendisinin olduğunu açıklar. Kocaman siyah bir dağdan yere çakıldığını ve paramparça olduğunu artık onun gibi saf temiz birine layık olamayacağını söylemeye geldiğini ifade eder.

Bu arada evdekiler de Mustajab ve Dua’nın düğünü için konuşup plan yapar. Dua yıkılmıştır. Mustajan annesinin yanına gelir. Annesi uyuyordur. Dua’ya dediklerini anlatır. Artık ağlamayacaklarına dair söz verir. Mustajab annesinin kımıldamadığını fark eder. Şakila ölmüştür.

Dua, Mustajab’a teselli için gelmiştir. Mustajab artık Amerika’ya yerleşeceğini söyler. Onu kandırdığını ve aldattığını artık uzak duracağını bir kez daha söyler. Dua ona inanıp mutlu bir hayat yaşayabileceğini ama şimdi güvende ve daha mutlu bir hayat süreceği için teşekkür eder. Mustajab yeni bir yolun yolcusudur. Mustajab kendisini beklememesini yalnızca dua etmesini ister.

Seni Kalbime Yazmışlar 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 6 Eylül Çarşamba

Dua, Mustajab’ın evi ve her şeyi satıp Amerika’ya gittiğini duyar. Dua onu şimdiden çok özlemeye başlamıştır.

Günler günleri aylar ayları kovalar. Zaman hızlıca akıp gider. Dua hala olmuştur ve bir yandan da öğretmenlik yapmaya başlamıştır. Bir sene geçmesine rağmen içindeki sızısı hala aynı duruyordur.

Dua kızlarla birlikte yemeğe çıkar. Orada yürüyüşe çıktığında yeni bir cami yapıldığını fark eder ve gezmeye başlar. Bir sürü küçük çocuğun eğitim aldığını görür. Camiden biri onun yolunu çevirip Mustajab Ahmet adında yardım sever birinin yaptığını ve masraflarını senelik ödediğini söyler. Dua etrafta Mustajab’ı aramaya koyulur. Ama Mustajab çoktan ayrılmış hocasının yanına gitmiştir. Hocası yine rahatsız görünüyordur. Akşam namazını Mustajab’tan kıldırmasını ister.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir