Kader İsterse 15.Bölüm Özeti – 5 Eylül Salı

Kader İsterse 15

Tokat Savaşları!

Kader İsterse 15.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Eylül Salı günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 15. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 15.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 15.bölümde neler olacak? Kader İsterse 15. bölüm özetinde Harim’in oyunları tehlikeli boyuta ulaşır ve evdeki tüm dengeler bozulur. Kader İsterse 15. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 15
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Halima son duyduklarından sonra yataktan çıkamaz hale gelmiştir. Kafası oldukça karışıktır. Halima yemek yemeyi kesince çocukları odasından çıkmaz. Asfand ve Harim gelip yalakalık yapmaya çalışır. Halima Asfand’a Harim’le evlenmeden önce tanımadığına yemin etmesini ister. Asfand yemin edemez.

Faraz gelir ve annesini yemeğe ikna eder. Harim hemen Asfand’ın yanına giderek onunla dalga geçmeye annesinin Faraz’ı daha çok sevdiğini söyleyerek onu dolduruşa getirmeye çalışır.

Harim kendisini akıllı sanarak zarfa koyduğu parayı Nesrin’in önüne atar. Nesrin onunla dalga geçer.

Halima’nın komşuları gelip gelin görecektir. Halima gelinlerini çağırır ve bu işin altından kalkıp kalmayacaklarını sorar. Harim yalakalık yapmaya başlayınca Halima ona yalancı der. Ardından Harim her şeyin mükemmel olacağını söyleyip durur. Ona hazırlık aşamasında değil Samin ve Nesrin’in yaptıklarını denetleyeceğini söyler. Harim, Samin’e emir verir gibi konuşunca Samin çıkışır ve Halima da Harim’i susturur.

Harim sızlanarak Asfand’ın yanına gider. Ona evdeki düşük konumundan dolayı annesinin onu azarladığını söyler. Asfand ona eskiden de böyle kırıcı olup olmadığını sorar. Harim geri adım atar.

Harim yine Samin’in üzerine oynar ve Halima’yı kışkırtır. Halima Samin’e tokat atacak kadar ileri gider. Samin’de bunun acısını Faraz’dan çıkarır. Çünkü kocası kendisine değer vermediği için bu evde değersiz konuma düştüğünü açıklar.

Kader İsterse 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 5 Eylül Salı

Arif Samin’i arkadaşı aracılığıyla özelden aratır ve onunla buluşmak istediğini söyler. Samin yanlış numara diye kapatır. Bu Faraz’ın dikkatini çeker. Arif saçma sapan hayallerine devam ediyordur. Evdekiler de Arif ve annesinin bir an önce evlerinden gitmesini istiyordur. Çünkü Samin onlar yüzünden evine ziyarete gelemiyordur. İbrahim onların gitmelerini isterken Arif’in annesi yine ortalığı karıştırır ve bu sefer Arif’e küçük kızı Igra’yı ister. Hem Meryem hem de Igra ateş püskürür.

Her ne kadar Samin’e misafirlere gözükmemesi tembihlense de hepsi Samin diye tutturmuş ve övgüleri o almıştır. Harim ve Samin yine bunun kavgasına tutuşurken Harim Samin’e tokat atar. Samin’de Harim’e hak ettiği tokadı attığında Asfand gelir ve karısına nasıl tokat attığının hesabını sorar. Faraz’ın da oraya gelmesiyle kardeşlerin savaşı büyür. Asfand ve Faraz arasında itişme kakışma başlar. Asfand babasının ayaklarına düşer. Adam Faraz’ı tokatlar. Bu bölüm tokatlanmayan kimse kalmadı.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir