Candan Öte 73.Bölüm Özeti – 6 Eylül Çarşamba

Candan Öte 73

Dabu Kaçırıldı!

Candan Öte 73.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 73. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 73. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 73.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 73.bölümde neler olacak? Candan Öte 73. bölüm özetinde Dabu dayak yiyip kaçırılıyor. Candan Öte 73. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 73

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Virat ve Jevika’nın eve dönmesiyle herkes mutlu olmuştu. Oğlunun kaybıyla kendisini odaya kapatan Swamini’nin yüzü ise gülmüyordur. Bu bölüm çok bir olay yok.

Ev halkının aklına Swamini’nin doğum günü geliyor. Onu neşelendirebilmek için sade bir kutlama yapmayı planlıyorlar. Swamini’nin ailesiyle yaşadığı mutlu anıları gösterirler. Swamini herkese teşekkür eder. Jevika’nın yanına giderek oğlunu vurmak için ne kadar büyük bir olay yaşadığını sorar. Jevika gerçeği söyleyemez. Virat ona Jevika’nın değil Jaiswal’ın vurduğunu söyler. Swamini yeniden ağlayarak odasına kapanır.

Candan Öte 73. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 6 Eylül Çarşamba

Diğer bir olaysa Dabu pazarda bir kız görür ve ona bakakalır. Ardından kızın kardeşleri gelip Dabuyu döve döve kaçırırlar. Hem Madan hem de büyükannesi onun adına endişelenir. Dabu’nun kız kaçırdığı söylentisi yayılır. Bu kız erkek arkadaşıyla kaçabilmesi için Dabu’dan yardım etmesini ve buradan kaçmayı planlar.

Sweety ve Dabu olay yerinden kaçarken onları Madan yakalar ve Dabu”yu döverek eve götürür. Sweety ise kayıplara karışmıştır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın