Candan Öte 73.Bölüm Özeti – 6 Eylül Çarşamba

Candan Öte 73

Dabu Kaçırıldı!

Candan Öte 73.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 73. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 73. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 73.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 73.bölümde neler olacak? Candan Öte 73. bölüm özetinde Dabu dayak yiyip kaçırılıyor. Candan Öte 73. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 73

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Virat ve Jevika’nın eve dönmesiyle herkes mutlu olmuştu. Oğlunun kaybıyla kendisini odaya kapatan Swamini’nin yüzü ise gülmüyordur. Bu bölüm çok bir olay yok.

Ev halkının aklına Swamini’nin doğum günü geliyor. Onu neşelendirebilmek için sade bir kutlama yapmayı planlıyorlar. Swamini’nin ailesiyle yaşadığı mutlu anıları gösterirler. Swamini herkese teşekkür eder. Jevika’nın yanına giderek oğlunu vurmak için ne kadar büyük bir olay yaşadığını sorar. Jevika gerçeği söyleyemez. Virat ona Jevika’nın değil Jaiswal’ın vurduğunu söyler. Swamini yeniden ağlayarak odasına kapanır.

Candan Öte 73. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 6 Eylül Çarşamba

Diğer bir olaysa Dabu pazarda bir kız görür ve ona bakakalır. Ardından kızın kardeşleri gelip Dabuyu döve döve kaçırırlar. Hem Madan hem de büyükannesi onun adına endişelenir. Dabu’nun kız kaçırdığı söylentisi yayılır. Bu kız erkek arkadaşıyla kaçabilmesi için Dabu’dan yardım etmesini ve buradan kaçmayı planlar.

Sweety ve Dabu olay yerinden kaçarken onları Madan yakalar ve Dabu”yu döverek eve götürür. Sweety ise kayıplara karışmıştır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın