Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Özeti – 5 Eylül Salı

Seni Kalbime Yazmışlar 16

Mustajab Gidiyor! Kendisini Allah’a Adıyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Eylül Salı günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 16.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 16. bölüm özetinde Mustajab Dua’nın iyileşmesi karşılığında ondan uzak duracağını söyler.. Seni Kalbime Yazmışlar 16. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 16
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab ve annesi Şakila Dua için durmadan dua ediyorlardır. Mustajab seccadenin önünde durur ve çok utandığını günahkar olduğunu söyler.

Hastane kapısında da hüzünlü bekleyiş devam eder. Mustajab ailenin yanına gelir. Herkesten özür diler. Mustajab Dua’nın yanına da girer. Gözyaşlarıyla yaşamaya hakkı olmadığını onunla yer değişmek istediğini söyler.

Mustajab hastanede kendine bir yer ayarlamıştır. Sürekli oradadır. Yemeden içmeden kesilmiş sürekli dua ediyordur. Aile üyeleri ondaki bu değişimi canlı canlı görmüş olur. Mustajab sürekli günahları ve itaatsizliği için Dua’yı cezalandırmamasını ister.

Seni Kalbime Yazmışlar 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 5 Eylül Salı

Mustajab artık ağlamaktan yerler sırılsıklam olmuştur. Dayyan yanına gelip Dua’nın kendine geldiğini haber verir. Mustajab’ın ettiği dualardan birisi de Dua iyileşirse bir daha ona yaklaşmamak ve uzaklara gitmekti. Mustajab şimdi verdiği sözü tutmak istiyordur. Şimdi kendini yalnızca Allah’a adayacaktır. Mustajab Dua’nın yanına gider. Dua elini tutmasını istediğinde Mustajab verdiği sözü hatırlar ve uzak durur.

Mustajab eve döndüğünde kütüphanesindeki kitapları toplayıp Kuran’a yer açar. Günler günleri kovalar ve Dua Mustaja’ı merak eder. Neden kendisini aramadığını merak ediyordur. Dua’nın iyileşmesi adına etkinlik düzenlenir ve bu davete Mustajab’ta katılır. Bakalım ikili arasında neler yaşanacak? Finale yalnızca iki bölüm kaldı

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir