Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Özeti – 5 Eylül Salı

Seni Kalbime Yazmışlar 16

Mustajab Gidiyor! Kendisini Allah’a Adıyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Eylül Salı günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 16.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 16. bölüm özetinde Mustajab Dua’nın iyileşmesi karşılığında ondan uzak duracağını söyler.. Seni Kalbime Yazmışlar 16. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 16
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab ve annesi Şakila Dua için durmadan dua ediyorlardır. Mustajab seccadenin önünde durur ve çok utandığını günahkar olduğunu söyler.

Hastane kapısında da hüzünlü bekleyiş devam eder. Mustajab ailenin yanına gelir. Herkesten özür diler. Mustajab Dua’nın yanına da girer. Gözyaşlarıyla yaşamaya hakkı olmadığını onunla yer değişmek istediğini söyler.

Mustajab hastanede kendine bir yer ayarlamıştır. Sürekli oradadır. Yemeden içmeden kesilmiş sürekli dua ediyordur. Aile üyeleri ondaki bu değişimi canlı canlı görmüş olur. Mustajab sürekli günahları ve itaatsizliği için Dua’yı cezalandırmamasını ister.

Seni Kalbime Yazmışlar 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 5 Eylül Salı

Mustajab artık ağlamaktan yerler sırılsıklam olmuştur. Dayyan yanına gelip Dua’nın kendine geldiğini haber verir. Mustajab’ın ettiği dualardan birisi de Dua iyileşirse bir daha ona yaklaşmamak ve uzaklara gitmekti. Mustajab şimdi verdiği sözü tutmak istiyordur. Şimdi kendini yalnızca Allah’a adayacaktır. Mustajab Dua’nın yanına gider. Dua elini tutmasını istediğinde Mustajab verdiği sözü hatırlar ve uzak durur.

Mustajab eve döndüğünde kütüphanesindeki kitapları toplayıp Kuran’a yer açar. Günler günleri kovalar ve Dua Mustaja’ı merak eder. Neden kendisini aramadığını merak ediyordur. Dua’nın iyileşmesi adına etkinlik düzenlenir ve bu davete Mustajab’ta katılır. Bakalım ikili arasında neler yaşanacak? Finale yalnızca iki bölüm kaldı

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir