Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Özeti – 5 Eylül Salı

Seni Kalbime Yazmışlar 16

Mustajab Gidiyor! Kendisini Allah’a Adıyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Eylül Salı günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 16.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 16.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 16. bölüm özetinde Mustajab Dua’nın iyileşmesi karşılığında ondan uzak duracağını söyler.. Seni Kalbime Yazmışlar 16. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 16
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab ve annesi Şakila Dua için durmadan dua ediyorlardır. Mustajab seccadenin önünde durur ve çok utandığını günahkar olduğunu söyler.

Hastane kapısında da hüzünlü bekleyiş devam eder. Mustajab ailenin yanına gelir. Herkesten özür diler. Mustajab Dua’nın yanına da girer. Gözyaşlarıyla yaşamaya hakkı olmadığını onunla yer değişmek istediğini söyler.

Mustajab hastanede kendine bir yer ayarlamıştır. Sürekli oradadır. Yemeden içmeden kesilmiş sürekli dua ediyordur. Aile üyeleri ondaki bu değişimi canlı canlı görmüş olur. Mustajab sürekli günahları ve itaatsizliği için Dua’yı cezalandırmamasını ister.

Seni Kalbime Yazmışlar 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 5 Eylül Salı

Mustajab artık ağlamaktan yerler sırılsıklam olmuştur. Dayyan yanına gelip Dua’nın kendine geldiğini haber verir. Mustajab’ın ettiği dualardan birisi de Dua iyileşirse bir daha ona yaklaşmamak ve uzaklara gitmekti. Mustajab şimdi verdiği sözü tutmak istiyordur. Şimdi kendini yalnızca Allah’a adayacaktır. Mustajab Dua’nın yanına gider. Dua elini tutmasını istediğinde Mustajab verdiği sözü hatırlar ve uzak durur.

Mustajab eve döndüğünde kütüphanesindeki kitapları toplayıp Kuran’a yer açar. Günler günleri kovalar ve Dua Mustaja’ı merak eder. Neden kendisini aramadığını merak ediyordur. Dua’nın iyileşmesi adına etkinlik düzenlenir ve bu davete Mustajab’ta katılır. Bakalım ikili arasında neler yaşanacak? Finale yalnızca iki bölüm kaldı

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın