Kader İsterse 14.Bölüm Özeti – 4 Eylül Pazartesi

Kader İsterse 14

Samin YAKTI GEMİLERİ! Harim’in Gerçeğini Açıkladı!

Kader İsterse 14.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 14.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 14.bölümde neler olacak? Kader İsterse 14. bölüm özetinde Harim eve girer girmez Samin’e oynamaya başlar. Samin bir anda Harim’i kıskanıyormuş moduna sokulur. Sen misin bunları söyleyen Harim, Samin her şeyi açıklar! Kader İsterse 14. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 14
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim ilk sabahında evin huzurunu kaçırmayı planlıyor. Halima Harim ve Asfand’ı uyandırması için Samin’i yollar. Harim yine gözdağı verirken yemek masasına Asfand tek başına iner. Harim’in ağladığını onu Samin’in ağlattığından bahseder. Halima heyecanlanıp hemen üzerine yürür ve kıskançlık yarattığı için Samin’e kızar. Faraz araya girerek karsına bağırmamasını söyler.

Harim, Faraz’ın Samin’i böyle savunmasını kıskanmıştır. Samin odaya gittiğinde Faraz’a onu savunduğu için teşekkür eder.

Faraz eve gelen kuryeden bir şeyler alırken kapıda motoruyla dikilen Arif’i fark eder. Arif sürekli Samin’in eve döneceğini ve onunla evleneceğini söyleyip duruyordur.

Halima kahvaltı masasında kendisinden saklanan bazı gerçekler olduğunu düşünüyor Asfand ve Faraz’ın arasında her ne varsa onun Samin kaynaklı olmadığına karar vermiştir.

Kader İsterse 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 4 Eylül Pazartesi

Asfand, Harim’e iltifat ederken Harim Faraz’ı görüp yanına koşar. Ona evde çok sıkıldığını bildiğini kendileriyle takılabileceğini söyler. Arkadan gelen Samin Faraz’la dışarı çıkacağını buna gerek olmadığını söyleyerek müdahale eder. Harim nereye gittiklerini sorduğunda Samin bunun bir önemi olmadığını Faraz nereye götürse oraya gideceğini söyler. Harim bunun aptallık olduğunu söylerken Samin’de onun gibi aklıyla sevmediğini kalpten sevdiğini söyler.

Harim kıskançlık krizlerine girip Asfand’la arabadan kavga eder. Asfand baştan Samin ve Faraz ne yaparsa onu yapmak istediğini söylesene der.

Faraz ve Samin birlikte yemeğe çıkar. İkilinin gündemi Harim’dir. Evde olmasından hoşlanmıyorlardır. Eve geri dönüş yolunda aynı olay tekrarlanır. Faraz’ın arabası bozulur ve yanlarına polis gelir. Faraz, Samin’e eşim derken gülümsüyordur.

Samin, Faraz için yemek hazırlarken Harim ona hizmetçilik yaptığı için alay eder. Samin onu takmayıp odadan çıkınca Harim etrafa çöp pislik döker. Ardından yaygara kopararak Halima’ya şikayet eder. Bu ikili Samin’in damarına basınca Samin’de açar ağzını yumar gözünü. Onun Harim’in kendi tercihi olmadığını zaten Asfand’la görüştüğünü açıklar. Ayrıca Faraz’ın başına gelenlere sebep olan kız diye açıklar. Halima şaşırır ağzı açık kalır ama nafile. Sonunda yine Samin yalancı ve suçlu bulunur. Samin’in arkasında yine Faraz vardır ve onun sözleri de pek etki etmiyordur. Asfand’ta uyumaya devam ediyor.

Gece uykusu kaçan Harim Faraz’ı merak eder ve odasından çıkar. Onunla çarpışmaya çalışır.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir