Kader İsterse 14.Bölüm Özeti – 4 Eylül Pazartesi

Kader İsterse 14

Samin YAKTI GEMİLERİ! Harim’in Gerçeğini Açıkladı!

Kader İsterse 14.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 14.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 14.bölümde neler olacak? Kader İsterse 14. bölüm özetinde Harim eve girer girmez Samin’e oynamaya başlar. Samin bir anda Harim’i kıskanıyormuş moduna sokulur. Sen misin bunları söyleyen Harim, Samin her şeyi açıklar! Kader İsterse 14. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 14
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim ilk sabahında evin huzurunu kaçırmayı planlıyor. Halima Harim ve Asfand’ı uyandırması için Samin’i yollar. Harim yine gözdağı verirken yemek masasına Asfand tek başına iner. Harim’in ağladığını onu Samin’in ağlattığından bahseder. Halima heyecanlanıp hemen üzerine yürür ve kıskançlık yarattığı için Samin’e kızar. Faraz araya girerek karsına bağırmamasını söyler.

Harim, Faraz’ın Samin’i böyle savunmasını kıskanmıştır. Samin odaya gittiğinde Faraz’a onu savunduğu için teşekkür eder.

Faraz eve gelen kuryeden bir şeyler alırken kapıda motoruyla dikilen Arif’i fark eder. Arif sürekli Samin’in eve döneceğini ve onunla evleneceğini söyleyip duruyordur.

Halima kahvaltı masasında kendisinden saklanan bazı gerçekler olduğunu düşünüyor Asfand ve Faraz’ın arasında her ne varsa onun Samin kaynaklı olmadığına karar vermiştir.

Kader İsterse 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 4 Eylül Pazartesi

Asfand, Harim’e iltifat ederken Harim Faraz’ı görüp yanına koşar. Ona evde çok sıkıldığını bildiğini kendileriyle takılabileceğini söyler. Arkadan gelen Samin Faraz’la dışarı çıkacağını buna gerek olmadığını söyleyerek müdahale eder. Harim nereye gittiklerini sorduğunda Samin bunun bir önemi olmadığını Faraz nereye götürse oraya gideceğini söyler. Harim bunun aptallık olduğunu söylerken Samin’de onun gibi aklıyla sevmediğini kalpten sevdiğini söyler.

Harim kıskançlık krizlerine girip Asfand’la arabadan kavga eder. Asfand baştan Samin ve Faraz ne yaparsa onu yapmak istediğini söylesene der.

Faraz ve Samin birlikte yemeğe çıkar. İkilinin gündemi Harim’dir. Evde olmasından hoşlanmıyorlardır. Eve geri dönüş yolunda aynı olay tekrarlanır. Faraz’ın arabası bozulur ve yanlarına polis gelir. Faraz, Samin’e eşim derken gülümsüyordur.

Samin, Faraz için yemek hazırlarken Harim ona hizmetçilik yaptığı için alay eder. Samin onu takmayıp odadan çıkınca Harim etrafa çöp pislik döker. Ardından yaygara kopararak Halima’ya şikayet eder. Bu ikili Samin’in damarına basınca Samin’de açar ağzını yumar gözünü. Onun Harim’in kendi tercihi olmadığını zaten Asfand’la görüştüğünü açıklar. Ayrıca Faraz’ın başına gelenlere sebep olan kız diye açıklar. Halima şaşırır ağzı açık kalır ama nafile. Sonunda yine Samin yalancı ve suçlu bulunur. Samin’in arkasında yine Faraz vardır ve onun sözleri de pek etki etmiyordur. Asfand’ta uyumaya devam ediyor.

Gece uykusu kaçan Harim Faraz’ı merak eder ve odasından çıkar. Onunla çarpışmaya çalışır.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir