Candan Öte 72.Bölüm Özeti – 5 Eylül Salı

candan öte 72

Jevika’nın Göz Bebekleri Katili Ele Verdi!

Candan Öte 72.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 72. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Eylül Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 72. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 72.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 72.bölümde neler olacak? Candan Öte 72. bölüm özetinde Jevika suçunu itiraf ettikten sonra Viren onu kurtarmak için büyük mücadele veriyor. Viren’in önüne kanıtlar bir bir düşmeye başlar. Candan Öte 72. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 72

Hint Dizi Özetleri Jevika mahkemede kürsüye çıkmış ve olayı baştan sona anlatmaya başlamıştır. Neden Karan’ın evine gittiğini, Karan’ın Manvi’ye saldırdığını onu kurtarmak için mücadele verdiği anlatır. Sonunda da vurduğunu itiraf eder. Daha sonra kanıt sorulur ve Viren mahkemeye kamerayı vererek olayı izletir. Bundan sonra mahkemeye ara verilir.

Jaiswal yanlarına gelerek ileri konuşur. Viren ona tokat atar ve karısı hakkında konuşmamasını söyler. Jaiswal onları cümle aleme rezil edeceğini söyleyerek gider. Viren son olayları değerlendirirken İnder yanına gelerek Jevika’nın ateş ettiği tabancayla Karan’ın vücudundan çıkanın farklı olduğunu söyler. Kafalar karışır. İnder hemen olay yerine giderek Jevika’nın kurşununu bulmaya çalışır.

Mahkeme yeniden başlar ve Jevika ile Manvi’nin olay yerine kamerayla gitmesi cinayetin önceden tasarlandığı ve Karan’ın bir oyuna kurban gitmesi şeklinde olur. Viren söz alarak Jevika’nın da katil olmadığını yeni bir katilin doğduğunu anlatır. Viren’in tek seferde olayları anlatmasını mahkemeyi yanıltmaması konusunda uyarılır. Viren silah olayını anlatmaya başlar. Kanıt istendiğinde İnder gelir ve sunar.

Candan Öte 72. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 5 Eylül Salı

Duruşma yine 2 saat ertelenir. Virat ve Jevika polisler tarafından götürülür. Büyükanne de evi arayarak neler olduğunu öğrenmek ister. Telefonu açan Swamini kaba davranır. Virat’a yaptığını şimdi Jevika’ya yapmaya çalışır. Büyükbaba gerçeği açıklamak için kendini zor tutar.

Dabu ile konuşan Manvi aydınlanır ve Viren’e 3. şahsın Jaiswal olabileceğini söyler. Viren durmadan olay anını izleyip durur. Manvi sürekli aynı videoyu izleyerek bir kanıt elde edemeyeceklerini söyler.

Mahkeme yeniden başlar. Viren kürsüye Jaiwal’ı çağırarak onu sıkıştırır. Ardından kamera kaydında Jevika’nın Karan’ı vurduğu gözlerinin büyüdüğü sahneyi açar. Jevika’nın gözbebekleri katili ele verir. Jaiswal tutuklanırken Viren ve Jevika serbest kalır. Ma aile mutlu mesut eve dönerken Swamini onlara sert sözlerle çıkışır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın