Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Seni Kalbime Yazmışlar 14

Dua, Mustajab’tan Kopamıyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 14.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 14. bölüm özetinde Dua, Mustajab’ı düşünmekten kendini alıkoyamıyor. Seni Kalbime Yazmışlar 14. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 14
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua, Mustajab’ın telefonlarını bir daha açmayacağına dair Dayyan’a söz verir. Bunun karşılığında isteği olmadan bir karar vermek zorunda kalmak istemiyor.

Dua istemediği halde yine Tagi meselesi yumurtlar ve Dayyan kardeşini ikna edeceğini söyler. Dua kalbinde hala Mustajab olduğunu Tagi’ye söylemesine rağmen ve davranışlarıyla da bunu desteklerken herkes Dua’nın Tagi ile evlenmesini bekler.

Tabeen de Dua’yla aynı evde yaşamasına rağmen annesini bu evlilik için ikna eder. Ailesinden düğün tarihini belirlemelerini ister. Dua zihninde Mustajab’tan kurtulmaya çalışırken şimdi de evlilik işi ortaya çıkmıştır. Dua buna hiç hazır değildir.

Sajjad Şakila’nın yanına gider. Aslında Mustajab’la konuşmak istiyordur ama onu evde bulamamıştır. Şakila’ya Dua’yı evlendireceklerini Msutajab’ın eylemlerine son vermesini ister. Şakila Dua’nın evlendiğini duyunca oldukça üzülür.

Nimra bu evliliği kabul etmelerine rağmen Dua’nın mutsuz olduğunu kalpten kabul etmediğini söyler. Ailecek Dua’yla konuşmaya çalışırlar. Dua aceleyle karar vermek istemediğini söyler. Ama ailesi acele karar vermesini bekler.

Seni Kalbime Yazmışlar 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 1 Eylül Cuma

Dua ve Tagi yemeğe çıkar. Dua Mustajab’la ilk buluşmasını hatırlar. Geri dönüş yolunda arabası bozulur ve hemen yanında Mustajab biter. Onu evine bırakacağını söyler. Şoför Dayyan’ı arayıp haber verir. Dayyan huzursuz olur ama evdekilere bir şey söylemez.

Mustajab Dua’yla bir kez buluşmak istiyordur. Dua ise kendi hayatına yön vermek istediğini rahatsız edip kafasını karıştırmamasını ister. Son kez buluşmak için Dayyan’dan izin alır. Bunu duyan Tabeen Nimra ve Sajjad’a Tagi’nin de duygularının olduğunu Dua’nın bu hareketinin yanlış olduğunu söyler. Sajjad öfkelenir ve kimden izin alıp gittiğini sorar. Sajjad ve Dayyan tartışır. İkili Dua’yı almaya gider.

Dua ve Mustajab evdekilerin karşısına çıkar. Sajjad onu azarlar. Mustajab yine kızıyla evlenmek istediğini söyler. Sajjad, Dua’nın babası olarak bunu reddettiğini söyler. Dua üzülür.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın