Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Seni Kalbime Yazmışlar 14

Dua, Mustajab’tan Kopamıyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 14.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 14. bölüm özetinde Dua, Mustajab’ı düşünmekten kendini alıkoyamıyor. Seni Kalbime Yazmışlar 14. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 14
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua, Mustajab’ın telefonlarını bir daha açmayacağına dair Dayyan’a söz verir. Bunun karşılığında isteği olmadan bir karar vermek zorunda kalmak istemiyor.

Dua istemediği halde yine Tagi meselesi yumurtlar ve Dayyan kardeşini ikna edeceğini söyler. Dua kalbinde hala Mustajab olduğunu Tagi’ye söylemesine rağmen ve davranışlarıyla da bunu desteklerken herkes Dua’nın Tagi ile evlenmesini bekler.

Tabeen de Dua’yla aynı evde yaşamasına rağmen annesini bu evlilik için ikna eder. Ailesinden düğün tarihini belirlemelerini ister. Dua zihninde Mustajab’tan kurtulmaya çalışırken şimdi de evlilik işi ortaya çıkmıştır. Dua buna hiç hazır değildir.

Sajjad Şakila’nın yanına gider. Aslında Mustajab’la konuşmak istiyordur ama onu evde bulamamıştır. Şakila’ya Dua’yı evlendireceklerini Msutajab’ın eylemlerine son vermesini ister. Şakila Dua’nın evlendiğini duyunca oldukça üzülür.

Nimra bu evliliği kabul etmelerine rağmen Dua’nın mutsuz olduğunu kalpten kabul etmediğini söyler. Ailecek Dua’yla konuşmaya çalışırlar. Dua aceleyle karar vermek istemediğini söyler. Ama ailesi acele karar vermesini bekler.

Seni Kalbime Yazmışlar 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 1 Eylül Cuma

Dua ve Tagi yemeğe çıkar. Dua Mustajab’la ilk buluşmasını hatırlar. Geri dönüş yolunda arabası bozulur ve hemen yanında Mustajab biter. Onu evine bırakacağını söyler. Şoför Dayyan’ı arayıp haber verir. Dayyan huzursuz olur ama evdekilere bir şey söylemez.

Mustajab Dua’yla bir kez buluşmak istiyordur. Dua ise kendi hayatına yön vermek istediğini rahatsız edip kafasını karıştırmamasını ister. Son kez buluşmak için Dayyan’dan izin alır. Bunu duyan Tabeen Nimra ve Sajjad’a Tagi’nin de duygularının olduğunu Dua’nın bu hareketinin yanlış olduğunu söyler. Sajjad öfkelenir ve kimden izin alıp gittiğini sorar. Sajjad ve Dayyan tartışır. İkili Dua’yı almaya gider.

Dua ve Mustajab evdekilerin karşısına çıkar. Sajjad onu azarlar. Mustajab yine kızıyla evlenmek istediğini söyler. Sajjad, Dua’nın babası olarak bunu reddettiğini söyler. Dua üzülür.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir