Candan Öte 70.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Candan Öte 70

Jevika Karan’ı Öldürdü!

Candan Öte 70.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 70. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 70. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 70.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 70.bölümde neler olacak? Candan Öte 70. bölüm özetinde Jevika tetiği çekti ve Karan’ı vurdu. Candan Öte 70. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 70

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisine bu bölüm hareket geliyor ve Jevika’nın hamlesiyle işler sarpa sarıyor. Son bölümde Jevika, Karan’ın telefon konuşmasını duymuş ve Viren’i öldürmeyi planladığını öğrenmişti. Jevika kulaklarına inanamaz. Aynı şekilde Manvi’de Virat’ı Karan konusunda ikna etmeye çalışıyordur.

Jevika, Karan’ın peşine düşerek evine gider. Onu Jaiswal görür ve Karan’a haber verir. Jevika eve girmeden Manvi’ye haber verir ve onun da gelmesini ister.

Jevika Karan’a kızgın bir bakış atarak eve girer. Ona her şeyi bildiğini ve Viren’den uzak durmasını söyler. Karan kahkaha atmaya başlar. Bu arada Manvi gelir ve hemen kamerasını açarak konuşmaları kaydeder. Manvi, Virat’a haber verip gelmesini ister.

Jaiswal, Viren’i arayarak kafa karıştırıcı şeyler söyler. Ona Karan’ın evine gelmesini ister. Manvi bir anlık dalgınlıkla Karan’a yakalanır. Karan kamerayı fırlatıp atar. Bundan sonra kız kardeşler çok zorlanır. Karan kızlara şiddet uygulamaya başlar.

Viren’de Jevika’yı arar ulaşamaz. O da Karan’ın evine doğru yola çıkmıştır. Karan silahını tutup Manvi’ye doğrultur. Jevika hemen araya girer ve silahı kapar. Karan onu kışkırtarak Manvi’nin boğazına yapışıp sıkar. Jevika’nın kendisini vurmayacağından emindir. Ama Karan kız kardeşlerin birbirine olan bağlılığından ve sevgisinden haberi yoktur. Jevika kız kardeşine bir şey olacak korkusuyla tetiği çeker. Karan vurulmuş yerde yatıyordur. Jevika şoka girmeye başlar.

Manvi Jevika’ya sakin olmasını cinayeti kendisinin işlediğini söyleyerek polise gideceğini söyler. İçeri giren Virat kanlar içinde yerde yatan Karan’ı görünce gözlerine inanamaz. Yoldaki Viren’de strese girip polisi arar ve Karan’ın evine yönlendirir. Ortalık bir anda çorba olur.

Candan Öte 70. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 1 Eylül Cuma

Tabi Virat kızları eve gönderir ve Viren’i arar. Virat tüm suçu üzerine alır. Viren’e de Karan’a kızdığını ailesi hakkında ileri geri konuştuğu için vurduğunu söyler. Viren ne diyeceğini bilemiyordur. Aradığı polisler gelir ve Virat’ı tutuklayarak götürür.

İnder de Viren’den aldığı haberi şak diye ev halkına anlatır. Swamini ağlamaya ve diğerleri de olayı anlamaya çalışır. Virat, Viren’e hiçbir şey anlatmıyordur. Jevika da suçunu itiraf etmeye çalışıyor ve edemiyordur.

Jevika Virat’ın ömür boyu hapiste kalacağını öğrenir. Bu yüzden Viren’e asıl uçlunun kendisi olduğunu itiraf eder. Manvi ve Jevika tüm olayı Viren’e anlatır. Manvi sonunda kamera detayını hatırlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir