Candan Öte 70.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Candan Öte 70

Jevika Karan’ı Öldürdü!

Candan Öte 70.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 70. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 70. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 70.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 70.bölümde neler olacak? Candan Öte 70. bölüm özetinde Jevika tetiği çekti ve Karan’ı vurdu. Candan Öte 70. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 70

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisine bu bölüm hareket geliyor ve Jevika’nın hamlesiyle işler sarpa sarıyor. Son bölümde Jevika, Karan’ın telefon konuşmasını duymuş ve Viren’i öldürmeyi planladığını öğrenmişti. Jevika kulaklarına inanamaz. Aynı şekilde Manvi’de Virat’ı Karan konusunda ikna etmeye çalışıyordur.

Jevika, Karan’ın peşine düşerek evine gider. Onu Jaiswal görür ve Karan’a haber verir. Jevika eve girmeden Manvi’ye haber verir ve onun da gelmesini ister.

Jevika Karan’a kızgın bir bakış atarak eve girer. Ona her şeyi bildiğini ve Viren’den uzak durmasını söyler. Karan kahkaha atmaya başlar. Bu arada Manvi gelir ve hemen kamerasını açarak konuşmaları kaydeder. Manvi, Virat’a haber verip gelmesini ister.

Jaiswal, Viren’i arayarak kafa karıştırıcı şeyler söyler. Ona Karan’ın evine gelmesini ister. Manvi bir anlık dalgınlıkla Karan’a yakalanır. Karan kamerayı fırlatıp atar. Bundan sonra kız kardeşler çok zorlanır. Karan kızlara şiddet uygulamaya başlar.

Viren’de Jevika’yı arar ulaşamaz. O da Karan’ın evine doğru yola çıkmıştır. Karan silahını tutup Manvi’ye doğrultur. Jevika hemen araya girer ve silahı kapar. Karan onu kışkırtarak Manvi’nin boğazına yapışıp sıkar. Jevika’nın kendisini vurmayacağından emindir. Ama Karan kız kardeşlerin birbirine olan bağlılığından ve sevgisinden haberi yoktur. Jevika kız kardeşine bir şey olacak korkusuyla tetiği çeker. Karan vurulmuş yerde yatıyordur. Jevika şoka girmeye başlar.

Manvi Jevika’ya sakin olmasını cinayeti kendisinin işlediğini söyleyerek polise gideceğini söyler. İçeri giren Virat kanlar içinde yerde yatan Karan’ı görünce gözlerine inanamaz. Yoldaki Viren’de strese girip polisi arar ve Karan’ın evine yönlendirir. Ortalık bir anda çorba olur.

Candan Öte 70. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 1 Eylül Cuma

Tabi Virat kızları eve gönderir ve Viren’i arar. Virat tüm suçu üzerine alır. Viren’e de Karan’a kızdığını ailesi hakkında ileri geri konuştuğu için vurduğunu söyler. Viren ne diyeceğini bilemiyordur. Aradığı polisler gelir ve Virat’ı tutuklayarak götürür.

İnder de Viren’den aldığı haberi şak diye ev halkına anlatır. Swamini ağlamaya ve diğerleri de olayı anlamaya çalışır. Virat, Viren’e hiçbir şey anlatmıyordur. Jevika da suçunu itiraf etmeye çalışıyor ve edemiyordur.

Jevika Virat’ın ömür boyu hapiste kalacağını öğrenir. Bu yüzden Viren’e asıl uçlunun kendisi olduğunu itiraf eder. Manvi ve Jevika tüm olayı Viren’e anlatır. Manvi sonunda kamera detayını hatırlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın