Kader İsterse 12.Bölüm Özeti – 31 Ağustos Perşembe

Kader İsterse 12

Samin’den Arif’e Tokat!

Kader İsterse 12.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 12.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 12.bölümde neler olacak? Kader İsterse 12. bölüm özetinde Asfand kararını veriyor ve Harim’le evlenmeyi kabul ediyordur. Kader İsterse 12. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 12
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Samin ailesinin evine gider. Kız kardeşi Arif’e göstere göstere ablasının ne kadar mutlu olduğunu söyler. Samin Arif’in o evde olmasından huzursuzdur.

Doktor Harim’in intihar ettiğini söyler. Asfand kendini suçlu hisseder ve Harim’in annesine kızıyla evleneceğini söyler.

Asfand, Harim’e bunu neden yaptığını sorar. Asfand onunla evlenmek istediğini üzerinde sadece aile baskısı hissettiğini söyler.

Halima iki oğlunu da karşısına alır ve ne dertleri olduğunu paylaşmasını ister. Harim de Asfand’ı zır zır arar. Asfand açmadıkça iyice hırslanır ve evi arar. Telefonu açan Anila olur ve abisinin meşgul olduğunu söyler. Harim’in kafasında şimşekler çakar ve kaleyi Anila’yla feth etmeyi düşünür.

Faraz annesine Asfand’ın bir kızdan hoşlanıp evlenmek istediğini kendisinin de beğenmeyip karşı çıktığını açıklar. Halima sinirlenir ve aşk evliliğini unutmasını yalnızca kendi seçtiği kızla evlenebileceğini söyler.

Kader İsterse 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 31 Ağustos Perşembe

Faraz Samin’i almak için yola çıkarken Asfand gelir ve Faraz’ın yakasına yapışır. Faraz bu hamle karşısında oldukça şaşkın. Asfand onun gibi olmadığını sözünden dönmeyip Harim’le evleneceğini sevdiği kadınla ilgili tek kelime etmemesini ister. Faraz nerdeyse düşüp bayılacak haldedir. Abisinin tuzağa düştüğünü anlar.

Samin kendisini alması için Faraz’ı aradığında Faraz asabiliğinden gözü dönmüş bağırıp çağırır. Arif Samin’in mutlu olmadığını onu bırakmasını söylerken Samin Arif’e okkalı bir tokat geçirir.

Ertesi sabah Harim, Anila’nın okuluna giderek gizlice ödevini alır. Ardından hocası Anila’yı sıkıştırırken Harim sınıfa girip Anila’ya ödevini verir. Anila Harim’in peşinde koşturup durur. Teşekkür eder ve birden arkadaş olurlar. Anila o kadar çok sever ki Harim’i annesine Asfand için bir gelin adayı bulduğunu söyler.

Asfand Faraz’ın yanına gelerek hatalı davrandığı için özür diler. Harim’i gerçekten sevdiğini intihar ettiğinden falan bahseder. Faraz da Samin’in telefonundan Harim’i arayarak buluşmak ister. Harim Faraz’ın sesi duyunca nutku tutulur. Buluştuklarında da dili damağı kurur. Asfand’ı sevdiğini ve aralarına girmemesini ister.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir