Seni Kalbime Yazmışlar 13.Bölüm Özeti – 31 Ağustos Perşembe

Seni Kalbime Yazmışlar 13

Mustajab Kelime-i Şehadet Getirir!

Seni Kalbime Yazmışlar 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 13. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 13.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 13.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 13. bölüm özetinde Mustajab Kuran dersleri almaya başlıyor. Dua’yı etkilemek için her yolu deniyor. Seni Kalbime Yazmışlar 13. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 13
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab’ın Tagi’yi yumruklamasından sonra aileler ayaklanır. Tagi’nin ailesi teklif götürme işinden cayarken Dua’nın babası da Şakila ve Mustajab’ın evine gider. Tokat yeme sırası Mustajab’tadır. Sajjdat Mustajab’ı tokat atarak kızından uzak durmasını ister. Mustajab ise ellerini önünde kavuşturarak hatasını bildiğini kısacası değişmiş imajını devam ettirir.

Mustajab annesine üç gün sonra evine döneceğine dair haber bırakmıştır. Mustajab İmam Sahib’in yanına gider ve ondan Kur’an dersi alır. Mustajab bu süreçte Kelime-i şehadet getirir. Tabi söylerken soğuk soğuk ter atar.

Mustajab göz boyama oyunlarına devam eder. Erkeğin kalbine giden yol nasıl mideden geçiyorsa Dua’nın kalbine giden yolunda hocasından geçtiğini iyi bilir. Tüm bunlar Mustajab için birer reklamdır.

Seni Kalbime Yazmışlar 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 31 Ağustos Perşembe

İmam Sahib kalp krizi geçirir. Onu hastaneye Mustajab yetiştirir. Dua ve Dayyan’da hocayı ziyaret edeceği zaman bu hastalığı öğrenip hastaneye koşar. İyi bir insan tarafından tam zamanında yetiştirildiğini öğrenirler. Tam o anda odadan Mustajab çıkar. Mustajab’ı gören Dayyan epey bir şaşırır.

Bunu duyan ev halkının endişesi daha da artmaya başlar. Dua’yı evlendirme çabalarına girerler. Dua Mustajab’a yaklaşmadığını ve evlenmekte istemediğini bir kez daha yineler. Mustajab dayanamaz ve Dua’yı arar. Onun konuşmasını Dayyan duyar ve telefonu elinden alır. Tahminlerinin doğru olduğunu onun bir inanca değil zafere ihtiyacı olduğunu söyler. Mustajab burnundan solar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir