Seni Kalbime Yazmışlar 13.Bölüm Özeti – 31 Ağustos Perşembe

Seni Kalbime Yazmışlar 13

Mustajab Kelime-i Şehadet Getirir!

Seni Kalbime Yazmışlar 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 13. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 13.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 13.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 13. bölüm özetinde Mustajab Kuran dersleri almaya başlıyor. Dua’yı etkilemek için her yolu deniyor. Seni Kalbime Yazmışlar 13. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 13
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Mustajab’ın Tagi’yi yumruklamasından sonra aileler ayaklanır. Tagi’nin ailesi teklif götürme işinden cayarken Dua’nın babası da Şakila ve Mustajab’ın evine gider. Tokat yeme sırası Mustajab’tadır. Sajjdat Mustajab’ı tokat atarak kızından uzak durmasını ister. Mustajab ise ellerini önünde kavuşturarak hatasını bildiğini kısacası değişmiş imajını devam ettirir.

Mustajab annesine üç gün sonra evine döneceğine dair haber bırakmıştır. Mustajab İmam Sahib’in yanına gider ve ondan Kur’an dersi alır. Mustajab bu süreçte Kelime-i şehadet getirir. Tabi söylerken soğuk soğuk ter atar.

Mustajab göz boyama oyunlarına devam eder. Erkeğin kalbine giden yol nasıl mideden geçiyorsa Dua’nın kalbine giden yolunda hocasından geçtiğini iyi bilir. Tüm bunlar Mustajab için birer reklamdır.

Seni Kalbime Yazmışlar 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 31 Ağustos Perşembe

İmam Sahib kalp krizi geçirir. Onu hastaneye Mustajab yetiştirir. Dua ve Dayyan’da hocayı ziyaret edeceği zaman bu hastalığı öğrenip hastaneye koşar. İyi bir insan tarafından tam zamanında yetiştirildiğini öğrenirler. Tam o anda odadan Mustajab çıkar. Mustajab’ı gören Dayyan epey bir şaşırır.

Bunu duyan ev halkının endişesi daha da artmaya başlar. Dua’yı evlendirme çabalarına girerler. Dua Mustajab’a yaklaşmadığını ve evlenmekte istemediğini bir kez daha yineler. Mustajab dayanamaz ve Dua’yı arar. Onun konuşmasını Dayyan duyar ve telefonu elinden alır. Tahminlerinin doğru olduğunu onun bir inanca değil zafere ihtiyacı olduğunu söyler. Mustajab burnundan solar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir