Kader İsterse 11.Bölüm Özeti – 30 Ağustos Çarşamba

Kader İsterse 11

Samin ve Faraz Neye Uğradıklarını Şaşırdılar!

Kader İsterse 11.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 11.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 11.bölümde neler olacak? Kader İsterse 11. bölüm özetinde Asfand’ın Harim’le evlenmek istemesi Samin ve Faraz’ın arasına bomba gibi düşer. Samin daha eve girmeden ikilinin arasını şimdiden bozmuştur. Kader İsterse 11. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 11
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Asfand heyecanlı bir şekilde Samin ve Faraz’ı evlenmek istediği kızla tanıştıracaktı. Hepsi heyecanlı gelin adayının gelmesini beklerken karşılarında Harim’i görünce şekilden şekile girerler. Asfand şaşırır ve arkadaşları olduğunu neden öyle baktıklarını sorar. Faraz asla bu evliliği desteklemeyeceğini söylerken Samini’de alıp eve döner.

Asfand Faraz’ın neden böyle büyük bir tepki verdiğini düşünür. Asfand kafasındaki soru işaretleriyle Faraz’ın yanına gider. Faraz ona her şeyi baştan sona anlatır. Asfand şoke olmuştur. Bambaşka bir hikayeyle karşılaşmıştır.

Faraz bu konuda çok sinirlidir. Bir şekilde bunun acısını yine Samin’den çıkarır. İkisinin görüştüğünü ve yeni planları olduğunu düşünmekten kendini alıkoyamıyordur.

Asfand bunları duyduktan sonra Harim’in telefonlarını açmaz. Ertesi sabah Halima evde neler olup bittiğini anlayamaz. Herkesin suratı bir karıştır. Yine o da Samin’i sorguya çeker ve her şeyin onun yüzünden olduğunu söyler. Halima kime sorsa cevap bulamaz.

Kader İsterse 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 30 Ağustos Çarşamba

Harim bu sefer Samin’i telefon yağmuruna tutar. İkili konuşurken yine Faraz onu duyup suçlamaya başlar. Samin, Faraz’ı kenara çekip aklı selim bir şekilde konuşunca Faraz da yumuşar. Birbirlerine güvenmeleri gerektiği konusunda anlaşırlar.

Harim ve Asfand buluşmuş Harim bambaşka bir hikaye anlatıyordur. Faraz’ın etrafında dolanıp ümit verdiğini sonra yüz üstü bıraktığıyla ilgili vs. Asfand ikna olmamış gibi görünür. Ardından eve gidince Harim onu duygusal bir mesaj atarak veda eder. Asfand ağlamaya başlar. Halima da onu öyle görünce bir kız meselesi olduğunu anlar.

Arif ve annesi de gelmiştir. Kadın iki gözü çeşme ağlayıp af diliyor bir yandan da oğluna kızıyordur. Kadın tek tek herkesten af diler. Herkes affedince sıra Samin’e gelir. Samin’in kız kardeşi ablasının eve gelmesini istemez. Olan biteni anlatır ve Arif’in de geldiğini babası ararsa açmamasını söyler. Samin açmamaya karar verdiğinde mümkün olmaz. Adam Faraz’ı arayıp ulaşır ve evine çağırır.

Harim’in annesi Asfand’ı arayıp acil hastaneye gelmesini ister. Bu Harim alttan girip üstten çıkacak belli oldu!

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın