Candan Öte 69.Bölüm Özeti – 31 Ağustos Perşembe

candan öte 69

Karan, Viren’e Zarar Verebilecek mi?

Candan Öte 69.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 69. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 69. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 69.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 69.bölümde neler olacak? Candan Öte 69. bölüm özetinde Manvi Karan’ın kötü biri olduğunun farkında. Bunu aile üyelerine gösterebilmek için sağlam bir kanıta ihtiyacı var. Candan Öte 69. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 69

Hint Dizi Özetleri Karan’ın telefon konuşmasını Viren duymuş ve çokşaşırmıştı. Karan kendisini aklamaya çalışmış ama iyice batırmıştı. Bu yarışmayı Manvi’nin kazanmasını istediğini ona destek olduğunu söylerken Jevika’yı görüp kocasının yanına çağırarak ayrılır. Viren onu şaşkın bakışlarla izler.

Manvi ve Virat yarışma yolunda oldukça sessizdirler. Yarışma alanına varınca ikili birbirlerine bakıp aynı anda konuşmak istediklerini söyler. Sahneye çıkıp yarışmadan ayrılacaklarını bildirirler. Jüri üyeleri ve seyirci şokta. Ama yarışmadan ayrılmadan önce seyircileri için Manvi ve Virat birlikte düet yapar. Jüri yine de onlara puanlarını verir. Yarışma sonuçları açıklanmaya başlar. 1. sırada ya Manvi ya da Virat’ın adı yazılıdır. İkili bunu duymak istemediklerini hemen ödülü 2.ye vermelerini ister.

Evdekiler ikilinin bu kararını takdir eder. Virat büyükbabasına sonuç olarak yine başaramadığını söyler. Manvi telefonunu unuttuğu için geri döndüğünde Karan’ın telefon konuşmasını duyar. Boşanma haberlerini çıkarıp Virat’ı kırmaya çalıştığını anlatıyordur. Manvi bunları duyunca şoke olur.

Ertesi gün yemek masasında Manvi duyduklarını bir bir açıklar. Manvi’nin kimseden korkusu yoktur. Swamini ona çıkışırken Viren’de Manvi’ye deste verip onun telefon konuşmalarını duyduğunu açıklar. Karan süklüm büklüm açıklamalar yaparken Swamini’de oğlunu savunur. Ardından yemek masasına Jaiswal’ın hapisten çıktığı haberi gelir. Aile üyeleri endişelenir ve dikkatli olmaları gerektiğini konuşurlar.

Artık Karan, Manvi’nin göz hapsine girmiştir. Manvi Dabu’yla konuşmadığını fark ederek onu arar. Karan’ın onu tehdit ettiğini öğrenir. Ardından Karan’ın görüştüğü Jaiswal’la hapisten çıkan kişinin aynı kişi olup olmadığını öğrenmeye çalışacaktır.

Candan Öte 69. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 31 Ağustos Perşembe

Manvi önce Karan’ın odasına girip onun telefon konuşmasını dinleyip takip eder. Jaiswal’la buluşup Vadhera konağını dağıtma planlarından bahseder. Manvi oraya gelerek bunun mümkün olamayacağını söyleyip kavga eder. Karan kimsenin ona inanmayacağını söyler.

Manvi eve gidip herkese Karan ve Jaiswal’ın görüştüğünü anlatır. Swamini ise bunu bildiğini Karan’ın kendisine itiraf ettiğini söyler. Karan’ın Jaiswal’ın planlarını öğrenmek için görüştüğünü savunur. Manvi şaşkınlık içindedir. Diğerleri de şaşkın ne diyeceklerini bilemiyor.

Karan kaleyi içten feth etmeye çalışırcasına evdekilerin birbirleriyle arasını açmaya çalışır. Bu arada Manvi ve Karan arasındaki soğuk savaş her fırsatta devam eder.

Jevika ve Manvi evdeki kaosu sezip herkesi birbiriyle barıştırmak için plan yapar. Ardından Jevika Karan’ın Viren’in ipini çekmekle ilgili Jaiwal’la yaptığı konuşmayı duyup ağlamaya başlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir