Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Özeti – 30 Ağustos Çarşamba

Seni Kalbime Yazmışlar 12

Tagi ve Dua’nın Evlenmesi İstenir! Mustajab Tagi’yi Döver!

Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 12.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 12. bölüm özetinde Tagi ve Dua birlikte zaman geçirirken Mustajab Tagi’yi yumruklar! Seni Kalbime Yazmışlar 12. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 12
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan kardeşindeki mutsuzluğu gördükçe yeni bir karar almaya karar verir. Dua ve Tagi’yi evlendirmek ister. Tabeen ve Dayyan bu konu hakkında anlaşırlar.

Dua’nın arkadaşları onu dışarıya çıkarır. Dua köpek görüp kaçarken birden Mustajab’a çarpar. Mustajab kaderin yine ikisini bir araya getirmeye çalıştığını söyler.

Dayyan annesine Dua’yı evlendirmeleri gerektiğini söyler. Mustajab’ın geri döndüğünü ve inançlı bir insanmış gibi davranıp Dua’yı etkilemeye çalıştığını anlatır. Nimra çok korkar.

Dua ve Dayyan ilk defa kavga eder. Dua Mustajab’ın davranışlarından dolayı kafası karışmaya başlamıştır. Dayyan ona bu ilişkinin kandırmayla başladığını yine aynı şekilde devam ettiğini açıklamaya çalışır. Dua bir ilişkilerinin kalmadığını neden böyle davranıyor ki diye sorar. Dua Mustahab’ı çok hafife alıyordur.

Seni Kalbime Yazmışlar 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 30 Ağustos Çarşamba

Dayyan ertesi sabah kardeşini okuldan alması için Tagi’yi yollar. Amacı ikisini yakınlaştırmaya çalışmaktır. İkili giderken Mustajab önlerini keser ve Dua’yla konuşmak istediğini söyler. Dua, Tagi’yi bırakarak Mustajab’la gider. Mustajab, Dua’ya Allah’a seslendiğini camiye girdiğinde kimsenin kapılarını kapatmadığını ama Dua’nın kendisini sahtekar ve yalancı olarak gördüğünü söyler.

Dua telefonunu Mustajab’ın arabasında düşürür. Bu arada Tagi Dayyan’a haber verir ve Dayyan kardeşine sahip çıkamadığı için Tagi’ye kızar. Tagi Dua’yı aradığında telefonu Mustajab açar. Tagi Dua’yı sevdiğini söyler ve evlenmek istediğini belirtir.

Dayyan Dua’nın yanına giderek Tagi’nin duygularından bahseder ve kardeşi olarak bu teklifi kabul ettiğini açıklar. Dua iyice sıkışır. Bu yüzden Tabeen’in yanına gidip Mustajab’ı hala sevdiğini bu yüzden bir başkasıyla evlenemeyeceğini Dayyan’a anlatmasını ister.

Dua, Tagi ile buluşmak ister. Mustajab’tan Allah inancı olmadığı için ayrıldığını tek sebebin bu olduğunu açıklar. Dayyan’ın bu durumu anlamadığını bu yüzden evliliği reddetmesini Tagi’den ister. Tagi ve Dua birlikteyken Mustajab araya girerek Tagi’yi dövmeye başlar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın