Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Özeti – 30 Ağustos Çarşamba

Seni Kalbime Yazmışlar 12

Tagi ve Dua’nın Evlenmesi İstenir! Mustajab Tagi’yi Döver!

Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 12.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 12. bölüm özetinde Tagi ve Dua birlikte zaman geçirirken Mustajab Tagi’yi yumruklar! Seni Kalbime Yazmışlar 12. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 12
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan kardeşindeki mutsuzluğu gördükçe yeni bir karar almaya karar verir. Dua ve Tagi’yi evlendirmek ister. Tabeen ve Dayyan bu konu hakkında anlaşırlar.

Dua’nın arkadaşları onu dışarıya çıkarır. Dua köpek görüp kaçarken birden Mustajab’a çarpar. Mustajab kaderin yine ikisini bir araya getirmeye çalıştığını söyler.

Dayyan annesine Dua’yı evlendirmeleri gerektiğini söyler. Mustajab’ın geri döndüğünü ve inançlı bir insanmış gibi davranıp Dua’yı etkilemeye çalıştığını anlatır. Nimra çok korkar.

Dua ve Dayyan ilk defa kavga eder. Dua Mustajab’ın davranışlarından dolayı kafası karışmaya başlamıştır. Dayyan ona bu ilişkinin kandırmayla başladığını yine aynı şekilde devam ettiğini açıklamaya çalışır. Dua bir ilişkilerinin kalmadığını neden böyle davranıyor ki diye sorar. Dua Mustahab’ı çok hafife alıyordur.

Seni Kalbime Yazmışlar 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 30 Ağustos Çarşamba

Dayyan ertesi sabah kardeşini okuldan alması için Tagi’yi yollar. Amacı ikisini yakınlaştırmaya çalışmaktır. İkili giderken Mustajab önlerini keser ve Dua’yla konuşmak istediğini söyler. Dua, Tagi’yi bırakarak Mustajab’la gider. Mustajab, Dua’ya Allah’a seslendiğini camiye girdiğinde kimsenin kapılarını kapatmadığını ama Dua’nın kendisini sahtekar ve yalancı olarak gördüğünü söyler.

Dua telefonunu Mustajab’ın arabasında düşürür. Bu arada Tagi Dayyan’a haber verir ve Dayyan kardeşine sahip çıkamadığı için Tagi’ye kızar. Tagi Dua’yı aradığında telefonu Mustajab açar. Tagi Dua’yı sevdiğini söyler ve evlenmek istediğini belirtir.

Dayyan Dua’nın yanına giderek Tagi’nin duygularından bahseder ve kardeşi olarak bu teklifi kabul ettiğini açıklar. Dua iyice sıkışır. Bu yüzden Tabeen’in yanına gidip Mustajab’ı hala sevdiğini bu yüzden bir başkasıyla evlenemeyeceğini Dayyan’a anlatmasını ister.

Dua, Tagi ile buluşmak ister. Mustajab’tan Allah inancı olmadığı için ayrıldığını tek sebebin bu olduğunu açıklar. Dayyan’ın bu durumu anlamadığını bu yüzden evliliği reddetmesini Tagi’den ister. Tagi ve Dua birlikteyken Mustajab araya girerek Tagi’yi dövmeye başlar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın