Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Özeti – 30 Ağustos Çarşamba

Seni Kalbime Yazmışlar 12

Tagi ve Dua’nın Evlenmesi İstenir! Mustajab Tagi’yi Döver!

Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 12.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 12.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 12. bölüm özetinde Tagi ve Dua birlikte zaman geçirirken Mustajab Tagi’yi yumruklar! Seni Kalbime Yazmışlar 12. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 12
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dayyan kardeşindeki mutsuzluğu gördükçe yeni bir karar almaya karar verir. Dua ve Tagi’yi evlendirmek ister. Tabeen ve Dayyan bu konu hakkında anlaşırlar.

Dua’nın arkadaşları onu dışarıya çıkarır. Dua köpek görüp kaçarken birden Mustajab’a çarpar. Mustajab kaderin yine ikisini bir araya getirmeye çalıştığını söyler.

Dayyan annesine Dua’yı evlendirmeleri gerektiğini söyler. Mustajab’ın geri döndüğünü ve inançlı bir insanmış gibi davranıp Dua’yı etkilemeye çalıştığını anlatır. Nimra çok korkar.

Dua ve Dayyan ilk defa kavga eder. Dua Mustajab’ın davranışlarından dolayı kafası karışmaya başlamıştır. Dayyan ona bu ilişkinin kandırmayla başladığını yine aynı şekilde devam ettiğini açıklamaya çalışır. Dua bir ilişkilerinin kalmadığını neden böyle davranıyor ki diye sorar. Dua Mustahab’ı çok hafife alıyordur.

Seni Kalbime Yazmışlar 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 30 Ağustos Çarşamba

Dayyan ertesi sabah kardeşini okuldan alması için Tagi’yi yollar. Amacı ikisini yakınlaştırmaya çalışmaktır. İkili giderken Mustajab önlerini keser ve Dua’yla konuşmak istediğini söyler. Dua, Tagi’yi bırakarak Mustajab’la gider. Mustajab, Dua’ya Allah’a seslendiğini camiye girdiğinde kimsenin kapılarını kapatmadığını ama Dua’nın kendisini sahtekar ve yalancı olarak gördüğünü söyler.

Dua telefonunu Mustajab’ın arabasında düşürür. Bu arada Tagi Dayyan’a haber verir ve Dayyan kardeşine sahip çıkamadığı için Tagi’ye kızar. Tagi Dua’yı aradığında telefonu Mustajab açar. Tagi Dua’yı sevdiğini söyler ve evlenmek istediğini belirtir.

Dayyan Dua’nın yanına giderek Tagi’nin duygularından bahseder ve kardeşi olarak bu teklifi kabul ettiğini açıklar. Dua iyice sıkışır. Bu yüzden Tabeen’in yanına gidip Mustajab’ı hala sevdiğini bu yüzden bir başkasıyla evlenemeyeceğini Dayyan’a anlatmasını ister.

Dua, Tagi ile buluşmak ister. Mustajab’tan Allah inancı olmadığı için ayrıldığını tek sebebin bu olduğunu açıklar. Dayyan’ın bu durumu anlamadığını bu yüzden evliliği reddetmesini Tagi’den ister. Tagi ve Dua birlikteyken Mustajab araya girerek Tagi’yi dövmeye başlar.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir