Candan Öte 68.Bölüm Özeti – 30 Ağustos Çarşamba

candan öte 68

Karan, Manvi ve Virat’ın Arasını Bozdu!

Candan Öte 68.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 68. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 68. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 68.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 68.bölümde neler olacak? Candan Öte 68. bölüm özetinde finale kalan Manvi ve Virat arasında Karan rekabet savaşı başlatıyor. Candan Öte 68. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 68

Hint Dizi Özetleri Dabu son gelişmelerden sonra Manvi’yi arayarak gerçek Jaiswal’ın başkası olduğunu anlatır. Manvi düşüncelidir, Karan’ın meselesinden ne kadar uzak durmaya çalışırsa o kadar işin içine karıştığını düşünür ve araştırmak için yazı tura atmaya karar verir. İlk atışta araştırmaya karar verir ama iç sesi ona buna bulaşmamasını söyler ve Manvi geri durmaya karar verir.

Şarkı yarışmasında Manvi ve Virat finale kalmayı başarır. Herkes bu haberi coşkuyla karşılar. Bunun için bir parti düzenlemeye karar veriyorlar.

Karan sessiz bir yerde Jaiswal ile konuşuyor. Dabu onları bulur ve gizlice dinlemeye koyulur. Karan bir muhabiri arayarak Manvi hakkında bazı haberler verip yayınlanmasını ister. Dabbu’nun arkadaşlarından biri gelip ona yüksek sesle orada ne yaptığını sorar. Jaiswal ve Karan neler olduğunu görmeye giderler ama bu arada Dabbu ve arkadaşı kaçmıştır. Jaiswal, bu “Dabbu”nun Madan’ın oğlu olup olmadığını sorgular ve Karan bunu düşünür.

Virat ve Manvi restoranda otururken Manvi televizyonda çıkar ve kanser hastalığını yendiği konuşulur. Restorandakiler alkışlamaya başlar. Dabbu panik içinde evine girer ve ne yapması gerektiğini düşünür. Dabbu Manvi’yi arar ama o yüzüne kapatır. Kapı zili çalar ve kapıyı açan Dabbu, Karan’ı görünce şok olur. Karan onun gereksiz endişesini sezer. Karan Manvi’yi arar ve Manvi arayanın adına bakmadan Dabu zannedip Karan ile Jaiswal’ın söylediklerini umursamadığını söyleyerek kapatır.

Karan, evde Chaudary’lerle konuşarak onlara bir şeyler anlatır ve aniden Dabbu’nun nerede olduğunu sorar. Pinky gidip onu alacağını söyler ama onun yerine Karan bunu yapmayı teklif eder. Karan üstü kapalı Dabu’yu tehdit eder.

Virat ve Manvi eve döndüklerinde konu tabiki yarışma üzerine olur ve seyircinin Manvi’yi istediği konuşulur. Virat suratı düşerek ayrılır. Virat yarışmayı gerçekten kazanmak istiyordur. Virat’a bir telefon gelir ve Manvi’nin röportaj yaptığını öğrenip bozulup odadan çıkar.

Candan Öte 68. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 30 Ağustos Çarşamba

Karan ertesi sabah kahvaltıya gazetede Manvi ve Virat’ın manşet olduğu haberini getirir. İkilinin boşanacağı yazılıdır. Manvi kimseye bir şey söylemediğini açıklar. Virat yine mutsuz hali dikkat çeker. Manvi’nin bunları yarışmayı kazanmak için reklam yaptığını düşünür.

Karan Virat’ı karşısına alarak resmen yangına körükle gider. Virat’a seyircinin Manvi’ye tüm sempatisini göstereceğini, üstelik kanser hastalığının ortaya çıkmasıyla birlikte Virat’tan daha avantajlı bir konumda olduğunu söylüyor. Virat’ın kesinlikle Manvi’den daha yetenekli olduğunu belirtir. Dahası Karan, hiçbir şeyin para kazanmayan bir kocanın evde oturup karısının dışarı çıkıp para ve şöhret kazanmak için dışarı çıkmasından daha acı verici olmadığını söyler. Jevika ikiliyi duyar ve Karan’ın sözünü kesmek için Virat’ı acil bir iş için annesinin çağırdığını söyler.

Viren, rekabetin ilişkiyi etkilemeyeceğini söyleyerek onu sakinleştirir. Endişeli Jeevika ona kalp bağlarının oldukça hassas olduğunu ve en ufak bir yanlış anlaşılmanın bile anlaşmazlığa neden olabileceğini söyler. 

Her zamanki gibi öfkeli olan Swamini, bu tür saçmalıkları yayınladığı için muhabirle hemen konuşacağını söyleyerek odasına dalar. Karan, bunun muhabirin hatası olmadığını  Manvi’nin kendilerinden istediklerini yayınladıklarını söyler. Swamini inanmayı reddeder ancak Karan’la birlikte onu ikna etmeyi başarır ve Swamini, evin üyesi sayılan Manvi’nin sırf bir rekabeti kazanmak için bu seviyeye inebileceğini hisseder. Bu konuşmaya kulak misafiri olan Viren, Karan’ın Swamini’ye Manvi hakkında neden yalan söylediğini anlayamıyor.

Karan birisini arar ve ona Manvi’nin kanseriyle ilgili medyaya özel duyuru yapmasını söyler çünkü seyirci her zaman en duygusal yarışmacının kazanmasını sağlar. Ayrıca ondan Manvi’nin çocukluğu, yemek yiyecek ve okula gidecek parası olmadığı hakkında konuşmasını ister. Konuşurken döndüğünde Karan’a öfkeyle bakan Viren’i fark ediyor!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir